Şimdi Ara

Yıl sonun kendisini 100-200'e katlayacak Coinler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ciddi ciddi yatırım tavsiyeniz olan, üzülmeyeceğimiz miktar yatırıp yıl sonuna kadar unutacağımız coinler söylermisiniz?

Olmadı olmaz demeyin, 2017'de bu oldu. Lütfen üretim miktarı az olsun ki yükselişi ağır olmasın.

Ciddi ciddi parası 100-200 hatta 300'e kadar katlayabilecek Coin tavsiyesi verin. Meraklanmayın üzülmeyeceğimiz rakamlarla yatırım yapacağız.

Genel düşüşten dolayı alım fırsatı değerlendirmeyi düşünüyorum bu durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yuzde 100 mu dıyorsunuz sen yoksa yuzde 100000 mı? senın dedıgın olay cok zor okadar artar ama bılemezsın hangısı o derece artar. suan en mantıklısı dusuk degerı olanları alman ılerde onlar sadece o derece yukselebılır. 0.1 dolar cıvarı olanları kastedıyorum.
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    100 katına, %10.000 yani.

Nasıl zor hocam? 2017 başında kripto para değerleri diye görsel vardı.

Bir çoğu %10.000 üzerinde değerlenmişti. Özellikle bir tanesi %26.000 değer kazanmıştı. 260 kat değer harika değil mi?

100 dolarcık, 26.000 dolar olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 18 Ocak 2018; 15:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

100 katına, %10.000 yani.

Nasıl zor hocam? 2017 başında kripto para değerleri diye görsel vardı.

Bir çoğu %10.000 üzerinde değerlenmişti. Özellikle bir tanesi %26.000 değer kazanmıştı. 260 kat değer harika değil mi?

100 dolarcık, 26.000 dolar olmuş.

Yahu 100lerce coin var , 1000 katına da çıkabilir bunu bilemezsin.
    Bir de üzülmeyeceğim rakamlar yatıracağım korkmayın demişsin yahu zaten 300 katına çıkarmayı bekliyorsun.
    Şu yatırımı yapacaksan ilk hedefin ana parayı 2 ye katlamak olsun. Onu becerebilirsen sonra tekrar 2 katı , 5 katı 10 katı her neyse onu denersin.
    Bir de artık herkes bu kripto para işine girdi artık, bu yıl bence geçen seneki kadar uçuk olmayacak artışlar. Ben de yeni yatırımcıyım uzun vadeli yatırdım ama 300e değil sene sonunda 10a katlasam parayı o bile mükemmel olur. Bu yıl milyonlarca insan da bu işe girdi artık eskisi kadar kolay değil bu işler bence.

• IOTA olmaz mı sizce?

Hiç anlamam ama nedense dikkatimi çekti

ytd

edit: sanırım olmaz. 2,7 milyar tane üretilmiş imkanı yok

ben de ETH alma taraftarıyım. 1 yıllık grafiği görünce şok etti beni. uzun süre beklemeye razıyım ama kimlik bilgisi vermek hoşuma gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 18 Ocak 2018; 22:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

AMLT

https://amlt.coinfirm.io/

Üye olma yeri göremedim hocam
  • Escroco

Maks 3.100.000 adet uretilecek ve şu an 1 dolar çok rahat 100 e katlayabilir kendini

Livecoin.net den alınıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DÜnyada en çok kazandıran şey agresif portföy fonlarıdır. Bu coin işleri balon. %1000 kazanç olamaz. EKonomide yok öyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

DÜnyada en çok kazandıran şey agresif portföy fonlarıdır. Bu coin işleri balon. %1000 kazanç olamaz. EKonomide yok öyle bir şey

Yav he he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifci -- 9 Şubat 2018; 13:45:50 >
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kskaries -- 10 Ocak 2022; 2:43:26 >
  • Şuan ucuz olan NEO bence 1000 doları zorlayabilecek nitelikte. Keza QTUM 1000 olma sa da oda en az x10 yapacak bence.

ETH hala x3 şansını koruyor. PoS durumunda madencilerden belli bir miktar ETH bakiyesi talep edecek her madenciye 100 ETH şartı koysa fiyatı sen düşün. Ayrıca çok eth altında çok fazla yeni coin doğmaya başladı.

Ve son olarak şuan 4.5 Dolar olan SALT, 14-17 dolardan satmıştım, tekrar o seviyelere dönmesi demek x4 demek, ico fiyatı bile 15 dolardı sanırım.

Ama x100 x300 coin tavsiyesi ararsan sonun iyi olmaz malesef. Twitterı takip edersen DGB için 1 dolar olacak diye shillemişlerdi. 15 dolar koymuştum 5 dolara düşmüş Demek ki millete güvenip para koysak neler olacaktı.

Youtube’dan cryptolark ı izleyebilirsin NEO onun tavsiyesidir. Tabiki YTD!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paptes -- 9 Şubat 2018; 20:19:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar olmasa da bayağı iyi getirir.

NEO, ADA, CVCOİN .
  • bytecoin; eski bir coin olmasına rağmen değerini bulmamış, proje falan hikaye ama bir kaç sağlam borsaya girerse sağlam bir artış yapabilir. bitindia borsası açılacak yakında orada listelenme ihtimali var, olursa iyi birşeyler bırakır. ytd.
  • bu kripto paraların ne olduğunu açıklayan bir yer var mı? yani yükselişleri hedeflerin neye göre, ne amaçlı ve kim çıkarıyor, artışları neye bağlı?
  • GVT'yi araştırın derim. Şuan piyasa hala Bearish olmasına rağmen piyasada fiyatlar düşerken çok değer kaybetmedi, piyasada fiyatlar çıkarken en olumlu tepki gösterenlerden birisi oldu. Bullish piyasada kısa sürede fiyatını katlaya katlaya ilerleyecektir. Ayrıca total supply yalnızca 4.4 milyon. YTD.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    IOTA UZUN VADEDE İŞ GÖRÜR 1 SENE İÇİNDE HIZLI YUKSELCEĞİNİ SANMIYORUM :D
  • 20 Şubat'ta GVT'yi (Genesis Vision) önermiştim. 2018 yıl başından beri çok iyi performans gösteriyor. Umarım değerlendirenler olmuştur. Mart sonunda Alpha sürüm yayınlayacaklar. Mart sonu fiyat beklentisi 50-100 $ arası. YTD.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vergecoin ve Burstcoin hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.