Şimdi Ara

Yardım talebi ve sitem içerir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce binance-defi-pancakeswap üzerinden TIA adında bir coin aldım ve sanırım dolandırıldım. Videolardan bakarak yaptığım işlemin yanlış olduğunu düşünecekten biraz araştırdım bir çok mağdur varmış bu konuda. Mağduriyetimi giderecek herhangi bir şey yapabilir miyim ? Eklerde ki resimleri incelerseniz sevinirim, yol gösterecek kimse olursa minnettar olurum teşekkürler 👋

• Şahan.Okcu Ş kullanıcısına yanıt

• coinmarketcap
    TIA price today, TIA to USD live price, marketcap and chart | CoinMarketCap
    https://coinmarketcap.com/currencies/tia

Eğer aldığınız token bu linkteki ise LCX exchange de listeli gözüküyor. Alış emri var ise satabilirsiniz? son 24 saatte 750 dolar hacim görünüyor.

Gerekli incelemeleri yapmadan böyle yatırımlar yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Pancakeswap geri satış bilgisi görünüyor mu?

• shadEleven kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İlkkez defi işlemi yapıp pancakeswaptan işlem yaptım. Ne yaptığımı nasıl yaptığımı inanın bilmiyorum. Nasıl satacağım ve hangi işlemleri yapacağım hakkında bilgi verirseniz beni bir dertten kurtarmış olursunuz👋
  • Önce elinizdeki tokeni tanımlamamız gerekli. kontrat adresini kontrol edebilir misiniz?

0x6669052526b332c5c55EA007303d3Da10e59509C

Bana gönderilen ve benim tanımladıgım contrat adresi bu hocam..
  • 0x824E35f7A75324f99300aFAC75ECF7354E17Ea26

Coincapmarkette listeli olanın adresi bu.

elinizdeki taklit token olabilir. swap izin veriyorsa elinizden çıkarmanızı tavsiye ederim.

Satış olmuyor maalesef,patladı elimde. Nasıl yapıyorlar bu işi,bir yaptırımı yok mu üstad
  • Zaten kontrol dışı olsun diye geliştirilmiş sistem. sizde kendi isteğinizle aldınız tokenleri. Tavşiyem mutlaka projelerin kontra adreslerini her zaman kontol etmeniz.

• Bu TIA zımbırtısına dolandırılan çok kişi var herhalde aynı şekilde Telegram dan bana soru gelmişti, pankekswaptan almış satamıyor.

• KriptoVolvo K kullanıcısına yanıt
    Çok donanımlı şekilde yapıyorlar,video falan çekip anlatıyorlar. İnsanın aklını karıştırmıyor değil 😀
    Evet satış olmuyor çünkü havuzda bnb hiç bırakmıyorlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.