Şimdi Ara

Yıl 2015 ve hala DSG hatasi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
12.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Şaşırdık mı???
    Tabiki hayır.

Hocam selamlar, avatar-takma isim ile geri döndük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Şaşırdık mı???
    Tabiki hayır.

Selam kardeşim. Dejavu yasamiyorsam eğer aynı tarz alintiyi daha önce de yapmıştın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Şaşırdık mı???
    Tabiki hayır.

Selam kardeşim. Dejavu yasamiyorsam eğer aynı tarz alintiyi daha önce de yapmıştın.

• Şu DSG sıkıntısı yüzünden The Beetle alamadım. Yanarım ona yanarım...
  • ÜRETİLEN VE SATILAN HER 100 DSG NİN 80 NİNDE BİR GÜN MUHAKKAK HATA ÇIKIYOR !!!

BUNA RAĞMEN GİDİP ALANA MÜSTEHAK !!!

MİİLLETTE ÇÖPE ATACAK PARA ÇOK DEMEKKİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akınhoca -- 6 Mayıs 2015; 8:17:58 >
  • Dsg'nin sorunlarını sağır sultan bile duydu. Ama hala 'çok satılıyo yeeeaa' diyerek görmezden gelmek, diğer otomatiklere b.k atıp dsg yi aklamaya calışmak nasıl bir kafanın ürünüdür ?
    Hele biri de kedi ciğer meselesine döndürmüş işi ama gerçekten hiç komik değil dostum.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-A_6Epg31Ns

Japonlar yapamıyor diyen zihniyet izlesin.

Not: DSG kullanıcısıyım.
  • MIKE CHECK kullanıcısına yanıt
    Mıtsubishi FUSO Canter dimi bu?
  • Elinize sağlık
  • ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, adamlar yük taşıyan hafif ticari aracında kullanıyor. Sorunlu olsa kullanmazlar herhalde:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKE CHECK

Aynen hocam, adamlar yük taşıyan hafif ticari aracında kullanıyor. Sorunlu olsa kullanmazlar herhalde:D

Bir arkadaşımın babası otomatik canter almıştı. Lanet edip sattılar hocam. Hatta forumda da hesabı vardı hemen çağırayım. @iCrusade

• LeftBehind kullanıcısına yanıt
    Şanzıman dan dolayı mı, Eğer şanzımandan dolayı ise dsg lerde ki gibi bir sorun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Şanzıman ücretsiz değiştiriyorlar diye burada sırıtarak her şeyi normal miş gibi göstermeye çalışan vw fanboyları var hele azılı olanları bakın ortada yoklar yazacak yüzleri yok. Hiç düşünüp hesap kitap yapmıyorlar ki saflar Doğuş zaten şanzıman değişim parasını sizden peşinen alıyor sonrada vay efendim bizden para almadılar tabi almazlar baştan garantiye almış adam kendini 10-13 bin tl otomatik şanzıman farkımı olur bunu sorgulayacak zeka yok mu alanlarda, bilmeden alanlara lafım yok ama Bu şanzımanın kusurlu olduğunu bile bile alanlara müstehak.
    2006 dizel otomatik focus kullanıyorum.... 100 bin ve 180 binde büyük arıza yaptı, 2000 ve 2300TL verip sanayide toplattık....CVT kesinlikle sürüş keyfi süper bir şanzuman... alışıncaya kadar insan biraz yadırgıyor ama 10 gün sürüyor en fazla...

2 hafta önce 2015 dizel DSG leon alacaktım, 12 bin km'de....63-64 bin'e satıyorlar bunları....gösterdik araba tertemiz... fiyatta anlaşamadık... sonra bizim Ford'un şanzumanı 2 kere tamir eden ustaya uğradık.... usta'nın söylediği: "hepsi en geç 40-50 binde mekatronik, 90-100 binde kavrama bozuyor....3500'er TL.... %99'u değil %100'ü bunları bozuyor"...

şimdi bu adam bunun ustası.... bana dese ki "abi %50 şansın var, al bişey olmaz", ben alacaktım ve bozulduğu zaman da o ustaya götürecektim....

üfleyerek kullanan bir arkadaşım var, 2011 yeni kasa dizel jetta'da 40 binde kavrama değiştirdi....

ha sen çok dikkatli kullanırsın -ki bu konuda tek yapılabilecek de sport mod veya manuel kullanarak vites değişim sayısını azaltmak- mekatronik gider 60 bin!! gene çok bir farkı yok....

ben de ne yaptım?

Kararsız kaldım, hâlâ araba alamadım :)

• dsg pismanlktir

• Hepte yakin bi arkadsin badina geliyo bunlar

• Bu kadar erken bozulur mu yav? Hiç normal değil. Acaba bize gelenler hatalı üretim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan 2016ta da durum değişmeyecek
  • Olmayan bir şey için zorlamanın anlamı yok. Daha çok satış yapabilecekken millet dsg diye Wv'nin yanına yaklaşamıyor
  • Arkadaş 308 aldı eat tam otomatik arızalı çıktı şanzuman kendini kitledi ne yapacaz bu durumda. Mekanik her alette arıza çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.