Şimdi Ara

Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her yerde araba yıkatılmayacağını babam sayesinde öğrendim. Sanayide bir yere arabayı yıkatmış. Sıfır aldığımız aracın üstündeki boya neredeyse komple çözülüyordu. Boyada derin iz olmasa da her bölgede akıntı izi olmuştu. Eve geldiğinde fark ettim. Hemen geri döndüm, kesinlikle kabul etmediler. Daha sonra pasta ile hallettik.

• Reçine önermeye geldim. Youtube'da chrisfix denen eleman çiziğe değil ama ufak darbeli cama uyguluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende en son yıkamacıya verdiğimde havalandırma ızgarasındaki yönlendirme trim parçasını kırmışlardı o zamandan beri hep kendim yıkıyorum, eğer çizik çok rahatsız etmiyorsa sizi hiç cam değiştirmeyin eskisi gibi olmaz fitiller tam oturmaz felan en azından bende öyle oldu eskisi gibi olmadı yetkili servisde değişmesine rağmen.

• Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Nedir bu tam olarak? Foto çok bulanık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yetkili serviste sorunsuz takamıyorsa bıraksınlar bu işi. Sonuçta ön cam bu. Her zaman risk altında. Tabiki son çare kalana kadar değiştimek istemem ama çizik çok rahatsız ediyor. Tam görüş alanımda. Devamlı takılıyor gözüm.

• Geçmiş olsun hocam. Bende yıkamaya vermek istemiyorum ama nerede nasıl yıkayalım? Benzinlikler dolu minibüsçüler ayrı taksiciler ayrı çift kova iç süpürge falan olmuyor oralarda. Bahçeli ev veya yazlık olacak ki rahat rahat yıkayabilelim.

• nemesis kullanıcısına yanıt
    Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli)
  • Samandırada toplu oto yıkama merkezi açıldı ben fırsatım oldukça oraya götürüyorum. Adamlar aynı bezle her yeri siliyorlar bu yüzden çiziliyor. Yukarıdaki arkadasın dediği gibi kirli binin daha iyi.

Teşekkürler. Benim çizikte etkili olurmu acaba? Ellemi uyguladınız? Küçüklerinden bulursam alayım. Tüm ince pastalar aynıdır heralde

• hocam en güzeli evin çevresi müsaitse evde yıkamak

2 ayda 1 yıka ama olsun temiz yıka

adamlar kırıyorlar patlatıyorlar malesef

Her marka aynı olur mu bilmem ama bu marka iyiydi. Alalı uzun zaman oldu. Halen kullanıyorum.

Ön camda denemedim. Yan camdaki büyük çizikleri kaybetmişti. Elle yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 14 Eylül 2021; 13:56:19 >
    Tırnakla hissedilen tür çiziklermiydi büyük dediğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 14 Eylül 2021; 16:36:8 >
  • aracımın iç ceplerine ufak tefek bişeylerimi koyarım. yıkamacı çöpe atmış onları. bana lazımdı onlar.

Yan aynaya bir kola kamyonu geçerken takıldı , aynayı kırıp cama sürttü. O derece yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğit_kemal

Cami sakın değiştirmeyin hocam. Aracın yalıtımını bozuyorlar. Cam orijinal olsa bile asla ama asla fabrikasyon montajın yerini tutmuyor. Tecrübe ile sabittir.

ön camım 2 defa değişti,öyle bir şey yok yetkili serviste orjinal ve güzel işçilikle sorunsuz oldu

sizinki kötü tecrübe olmuş..(

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

hocam en güzeli evin çevresi müsaitse evde yıkamak

2 ayda 1 yıka ama olsun temiz yıka

adamlar kırıyorlar patlatıyorlar malesef

2 ayda bir araba mi yikanir kardesim. Bok götürür a o arabayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim de 2 haftalık 0 aracımızın ekranını boydan boya çizmişlerdi sonra üstlenmediler tabii ki...

Denedim olmadı ama çok uzun ovalamadım. Biraz tırstım açıkcası. Şimdi camın cilasını tamamen alır matlaştırır falan diye. Ha birde beklemiş bi pastaydı. Kaportacıdan biraz aldım. Sürene kadar bi kaç saat geçti.

Islattınız dimi pastayı sürerken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

2 ayda bir araba mi yikanir kardesim. Bok götürür a o arabayi

Alıntıları Göster

kapalı garajda hocam bok götürmüyor Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli) Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli) Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli) Yıkamada ön camı çizdiler. (Resimli) 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.