Şimdi Ara

YGS'den sonra Besyo'ya hazırlanacaklar [Besyo Hakkında Herşey] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
18
Favori
138.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba sansimi lys de deneyip olmazsa besyo dusunuyorum yazin ve okul zamani kursa katilip isimi garantiye almak istiyorum boyle bisey mumkun miudur ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThewatermeloN kullanıcısına yanıt
    Besyo kursları şuan başladı Lys ile Besyo mülakatları arasında çok fark olmuyor o yüzden geç kalabilirsiniz. Şansınızını ikisindede denemek istiyorsanız çalışmalara başlamanızda fayda var.
  • Her sene besyodan kaç kişi mezun oluyor ve her sene kaç bin beden eğitimi öğretmeni atanıyor biliyor musunuz acaba ? Açık fazla mıdır sizce
  • PcExpertt kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben şuan lys ye hazırlanıyorum ygs puanım 248 izmir 9 eylül veya başka bir üniversitede besyo okumak istiyorum. Ne yapmam lazım lys yi bırakıp akademik kurslara mı gitsem nasıl yapmalıyım Ve türkiyede herahngi bir yerden elbet kazanırmıyım üniversite ve ferdi lisans alsam bir faydası oluyor mu ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 189 puan ile hangi üniversiteye başvurabilirim ? 8 sene amatör futbol oynadım,katkısı olur sanırım ?
  • kamil611 K kullanıcısına yanıt
    lisansınız var ise olur. 189 ile hangi üniversitelere girebileceğinizi öğrenmek için üniversitelerin klavuzlarını inceleyip 180 barajı olan üniversitelere başvurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcExpertt

lisansınız var ise olur. 189 ile hangi üniversitelere girebileceğinizi öğrenmek için üniversitelerin klavuzlarını inceleyip 180 barajı olan üniversitelere başvurabilirsiniz.

futbolu bırakalı 3 yıl oluyor ama lisansım duruyor hala bi sorun olur mu ki ? bide başvuruların hepsi internetten mi yapılıyor ?
  • İstanbul sınavına giricem 20-24 arası. 295 ygs, 4 senelik lisans 62.63 obp var.

En az kaç mekik koşmak lazım ? 90-95 koşuyorum en az 100+ yapmaya çalışıyorum ama bu tarz atletizm kondisyon tarzı sınavlarda ciddi başarım yok. Bir de sprint 30m var ortalama süre ne olmalı bilgili arkadaşlar tahminde bulunabilir mi ?
  • Hocam benim puanım 204 özgeçmişim yok Özgeçmişin etkili olmadığı üniversiteleri belirtirmisiniz?

• Önemli lütfen hızlı cevap yazabilir misiniz? Basvurudaki bir yuksekogretime yerlestimin puana etkisi nedir çünkü yerlesenlerin hepsi bir yere yerlesmemis puan kırılıyor mu ? Kısaca adı YÖP diye geciyor

• Bu kocaeli kafadan 200-230 arası erkek kontenjanı açmış durumda. Tercihle alıyor, taban puan kaç olur sizce ? YGS 6 ile alıyormuş birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Bu kocaeli kafadan 200-230 arası erkek kontenjanı açmış durumda. Tercihle alıyor, taban puan kaç olur sizce ? YGS 6 ile alıyormuş birde.

Bende merak ediyorum kisiye bagli olacaktir en yuksekleri alacak baraji onlar degil biz belirliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Bu kocaeli kafadan 200-230 arası erkek kontenjanı açmış durumda. Tercihle alıyor, taban puan kaç olur sizce ? YGS 6 ile alıyormuş birde.

Bende merak ediyorum kisiye bagli olacaktir en yuksekleri alacak baraji onlar degil biz belirliyoruz

Sizin puan kaç hocam ?
  • Ben de Gazi Antrenörlüğü kazanmış bulunmaktayım.
  • Arkadaslar rekreasyon bolumunde formasyon varmidir acaba ?

• Ygs sonrası bir üniversiteye başvurduğumuzda mülakatı diyelim geçemedik başka üniversitelerde aynı sene şansımızı tekrar deneyebiliyor muyuz?
  • Herhangi bir ygs türünden mi alıyordu besyo?

• Mesela Ankara üni. mülakatından aldığınız sonuç yeterli olmadı, aynı sene içerisinde başka bir üniversitenin mülakatına girebiliyorsunuz tabii ki.

Bu biraz üniversiteye bağlı. Hatırladığım kadarıyla Hacettepe herhangi bir YGS türünden alıyordu ancak yerleştirmesinde YGS-5 önem gösteriyordu.
  • PcExpertt kullanıcısına yanıt
    iyi gunler hocam simdi mesela ben bir universiteye gittim orda bir parkuyrda mesela 45 filan yaptim veya daha kotu bise yaptim hgecemedim onu bize kim aciklayacak sonra mesela su isimli kisi kazanamamistir diye ogrendim eee sonra ben ne yapcam hocam baska universite mi deneyecegim yoksa orda tekrardanmi girecegim ??????mesela parkurda dediginiz gibi 50 sn den sonra alinmiyor mesela ben 50 ustu yaptim elendim ne olcak ??? baska universiteler mi deneyecegim ? mesela baska üniversitelerde ayni gunde yaparsa nasil olur ortadami kalırım hocam cewaplarsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: January

Ben de Gazi Antrenörlüğü kazanmış bulunmaktayım.

Hacı ygs kaçtı? Özgeçmiş var mı? Ve obp kaç idi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.