Şimdi Ara

YETER ARTIK TOPARLANIN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.Tamam bir kusurumuz var alamıyoruz bu kupayı.2008'de yaşadığımız mutlulukları bir hatırlayın.Bu takım yine bize yaşatacak bu duyguları belki daha fazlasını.Bir maça bağımlı kalmayın.100 yıllık takım bu sonsuza kadar gidicek.

• Şu an takım'a bu maçta sergilediği futbol ( ) için laf edilir. Ama hepimiz biliyoruz ki asıl sorumlular Daum - Aziz vs vs.
  • Bir yerde artık bardak taştı.Yeter artık finallerde ezilmekten bıkmadılar.Yok efendim önemli kupa değilmiş.Nah önemli değil.Bu bahanelere artık kimse kanmamalı.Bu aziz ve yönetimine karşı tavrımızı almalıyız sene sonunda.Şampiyon olunca gene zeytinyağı misali su üstüne çıkacak bu adam.

Geçen yıl alamadık, bu yıl da alamadık belki seneye alırız.Yok böyle bir mantık.Sen Fenerbahçesin Anadolu takımı değil.Finalde eze eze almayı bileceksin.Üstelik Bjk ve Gs de değil.
  • Ben en son appi,anelka,tuncay o zamanlardan beri iyi oyun gormedim uzulmeye gerek yok zico zamanida kezman sac bas yolduruyordu o zamanda bisi oynamiyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: My Curse

Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.Tamam bir kusurumuz var alamıyoruz bu kupayı

• quote:

Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.

• quote:

Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.Tamam bir kusurumuz var alamıyoruz bu kupayı.2008'de yaşadığımız mutlulukları bir hatırlayın.Bu takım yine bize yaşatacak bu duyguları belki daha fazlasını.Bir maça bağımlı kalmayın.100 yıllık takım bu sonsuza kadar gidicek.

Sezon sonunda şampiyon olsak bile düşüncem değişmeyecek. Bu takımdan daum,guiza ve bilica derhal gitmelidir.

• la TR Kupasını zerre kadar takıyorsam, finalde kaybetmek kötü ben buna üzülürüm ama kupa kazanmışım kazanamışım çokta tın. Süper Kupayı kazandık BJK yi yenip ee ne oldu kim çıktı sokağa meydana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker357

quote:

Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.

• 2008'deki mutlulukları hatırlayında, denizli faciasını unutmayın ona göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.