Şimdi Ara

Yerli üretim TCL 30 SE satışa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon üreticileri ne zaman küçük ekranlı telefon üretecekler acaba

• erdem552 kullanıcısına yanıt
    Yerli üretim olması düşük fiyat olacak anlamına gelmez. Aşmanız lazım bunları…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Yerli üretim ucuzdur lafı tamamen yalandır. Lozan anlaşması nedeniyle maden çıkaramıyoruz kafasıyla aynı kafanın ürünü şehir efsanelerindendir. Malın değerini ham madde ve işlem süreci çerçevesi belirler. Yurtiçi yahut yurtdışı üretim olup olmadığı değil. Öyle olsaydı sabah akşam fındık ve antep fıstığı yiyor olurduk. Kanmayın artık bu yalanlara yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey editor hey donanim haber size bir soru ozaman vestel fabrikasinda panasonic camasir makinasi uretiyor panasonic yerli mi oluyor manisada fabrika yerli mi manisali mi oluyor :) yerliyse bidaha panasonic almam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miragle -- 7 Temmuz 2022; 14:38:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Yabancıların Türkiye'de ürettiği şeyler yerli oluyor. Türklerin ürettiği şeyler yerli ve milli oluyor

• Oppo a16 dan daha kotu telefon ve iki kati fiyata satilacak alkisliyoruz

• islemci ve ram fazla olmus cok ileride bir telefon.aslinda 2030 teknolojisi ama adamlar şimdiden yapmis... bu çope bide para isterler

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt

Onunla bunun ne alakası var?

Dışardan gelen telefonlar üzerinde belli bir dolar üzerinde vergi dilimleri artıyordu. Üstelik telefonun satış fiyatı o miktarın altında bile olsa istenilen belgelerin karşılanamıyor olması sebebiyle en üst sınırdan yani %50 lik dilimden giriş yapılıyordu. Yerli üretim olunca vergi dilimi avantajı olur bu sayede en azından giriş seviyesinde fiyat düşüşü görürüz dedik ama böyle olmadı.

Benim kızdığım konu da bu zaten.

Pahalıyı hükümet sayesinde daha pahalıya almanın yurtiçi üretim nedeniyle son bulacağına inandınız demek, anladım şimdi evet tamemen alakasızmış. Eh, kısmet değilmiş demek ki. Bir daha ki bahara artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 7 Temmuz 2022; 18:44:40 >
  • max 500 tl veririm tr telefonuna.

• Bu şaka gibi donanıma istedikleri paraya bak. Tamam TL'nin alım gücü kötü de bu telefon da bu fiyatın telefonu değil. Çipset tıraş, ekran çözünürlüğü çöp, hızlı şarj çöp, hâlen daha 4GB RAM'in olması bir şaka.

• Tr de uretilenin vergi avantaji olup daha ucuz olmasi gerekiyordu sanki

• Moruk aynı özelliklerde 2018de huawei mate 20 lite almıştım yarı fiyata. Şimdi bin lira artmış yine fiyatı bu kadar değil. Hahahahahahahaha hatta bunu tokatlar bence hahahahahahahaha

• Çinliler de iPhone için yerli üretim diyorlar mı acaba ?

• Mok gibi tlfna istenen para helal be ülke batmiş moka iyice

• hak ettiği fiyat = 3500

gider samsung alırım bu rakama

• aksesuarından tutun yedek parçasına kadar zor bulunuyor bu telefonların. hem kullanıcılarından duyduklarıma göre çok iyi bir telefon da değilmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2021 mayısında TCL 10L almıştım, snapdragon 665, 256 gb hafıza 6 gb ram, 48 mp 4k video kayıtlı 4 kamera arkada, önde 16 mp selfie kamerası, 6.5 inç 2k ekran, 4000 mah batarya ile 2 gün şarjı gidiyor.

Ve bu cihazı kampanya ile 2370'e almıştım, o zaman performans fiyatın kralı bir cihazdı.

2022 senesinde hala ve hala 64 gb romlu telefon üretip satılıyor, bir de 5 binin altına verilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.