Şimdi Ara

Yerli üretim TCL 30 SE satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen yıl ülkemizde yerli üretime başlayan Çinli TCL markası ilk olarak TCL 20 SE akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Bu yıl yerli üretim süreci TCL 30 SE akıllı telefon modeli ile devam ediyor.

TCL 30 SE yerli üretime girdi

TCL 30 SE akıllı telefon modeli damla çentik içeren HD+ çözünürlükte 6.52 inç IPS ekran barındırıyor. Sekiz çekirdekli Helio G25 telefona güç verirken 4GB RAM ve 64GB depolama tercih ediliyor.

Ayrıca Bkz.TCL 30 SE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

TCL 30 SE'nin ön tarafında 8 megapiksel çözünürlük sunan bir selfie kamerası mevcut. Arka panelinde ise 50 megapiksel ana sensör, 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera sistemi görev yapıyor.

İhtiyaç duyduğu enerjiyi 15W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pilinden alan cihazın diğer özelliklerini 4G/LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, NFC, USB-C portu, 3.5 mm kulaklık girişi ve parmak izi tarayıcısı olarak sıralayabiliriz. TCL 30 SE, 5.699 TL önerilen satış fiyatıyla sunuluyor.

• Yerli üretim ucuzdur lafı tamamen yalandır. Lozan anlaşması nedeniyle maden çıkaramıyoruz kafasıyla aynı kafanın ürünü şehir efsanelerindendir. Malın değerini ham madde ve işlem süreci çerçevesi belirler. Yurtiçi yahut yurtdışı üretim olup olmadığı değil. Öyle olsaydı sabah akşam fındık ve antep fıstığı yiyor olurduk. Kanmayın artık bu yalanlara yahu

• En olmadı M33 falan alırım o fiyata şaka mı bu? Yerli üretimle fiyatlar biraz olsun düşer rekabetçi fiyatlar çıkabilir diyorduk kazık daha da sivrildi.

Birde önerilen fiyat demişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem552 -- 7 Temmuz 2022; 09:57:14 >
  • Helio G25 ve 5700 lira üstelik yerli üretim yuhhhh keşke bu firmalar ülkemize gelip üretim yapmaya başlamasaydı daha ucuzdu eskiden isimleri yerli üretim sadece Helio G22 li cihazlar 1600-2000 bandındaydı birkaç ay önce. şunları görünce Samsung M 52 gerçekden kıralmış.

• Hem yerli hem fiyatı yüksek, gümrük bedelini düşseydiniz en azından. İnsan işte hep daha çok isterken elinde olandan da oluyor :)

• önerilen fiyat derken bize önermiyordur heralde :) gsjsgajs

• Ürün zaten giriş segmenti, önerilen fiyata bak! Bende Tcl e öneriyorum, 2499 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ufff yerli uretim;)
    Bu mantik ile biz herşeyi uretebiliyoruz ne olsa yabancilarin burada fabrikari var

• wolferto kullanıcısına yanıt

güzel tespit Yerli üretim TCL 30 SE satışa çıktı 

• Yerli üretim kol gibi fiyat.

• altta niye 1 parmak siyah alan var

• 4gb ram = yaşlı telefonu artık. oyun açmaz etmez donar.

• Biz üretince daha da pahalı oluyor 😂

• Abi üzerine accık koy git A33 al en azından telefon gibi telefon

• Haber için teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tcl şuan Vatan ve Teknosada 4.500 liradan satışta, yine pahalı. Helio G35li Oppo A16 3500 lira.

• Yerli milli diye diye senelerdir ..... kulağımızın arkası kalmıştı.Yazik günah bu millete .Vatandaşının bu kadar sokan başka bir devlet yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lithran kullanıcısına yanıt
    Sen milli olmayabilir misin acaba

• üretime GİRDİ.

• 4 GB Ram çok fazla gibi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.