Şimdi Ara

Yerli üretim TCL 30 SE satışa çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Helio G25 ve 5700 TL mi hahahahahahahah az ötede oynayın ya

• Yeni rakıyı da biz üretiyoruz ama o kadar saçma ki dünyada en pahalı yine biz alıyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Miragle kullanıcısına yanıt

Aklından zorun mu var kardeşim? Siz kafayı yemişsiniz sırf ülkenize *0k atmak için konuyu nerden nereye bağlıyosunuz,bu marka yerli falan değil.birşeyin Türk malı olması için lisans hakkının bizde olması lazım.vestele yerli diyebilirsin ama tcl değil.eziklik psikolojisinden öleceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Damla çentiği samsung çıkarttı ama o bile bıraktı ancak bu çinliler halen bu tasarımı kullanmakta ısrar ediyor. şu hale bak, Piyasadaki neredeyse tüm telefonların önü aynı.
    Ayrıca realme 8, 4k-5k aralığında alınabilecek en iyi telefondur. Kıssadan hisse, bu telefon olmamış.

• Ben 64 gb,

Rem 4 gb + 3 gb = 7 gb rem destekli telefonu,

1 adet araç şarj kiti,

1 adet 6000mAh powerbank,

1 adet kılıf ve ekran koruyucu ile beraber, + 2 yıl kasko , 2 yıl sonra koşulsuz bayatarya değişimi ile 2700 tl ye aldım.

sadece Telefon 2200 tl .

Şimdi telefonlara bakınca , sabır zorlanıyor, sinir tavan yapıyor, mağazadaki müşteriler hahoo hahooo diyor,,,

Böyle duruma getirenlerin taaaaaa ..... .... .... .. .... ........ , boyunları devrilsin, günyüzü görmesinler, ... ... ... ... . .. ... sövülüyor ... ...

• 8bin e s20fe varken şunlara verilen paralara acıyorum al seneye zor çıkar modelleri bunlar

• Samsung damla çentiği nerede bıraktı Allah aşkına a ve m serisine bak istersen.

• Niye böyle bedava fiyatına :)

• Yerli editörlerimiz Yerli üretimle yerli montajın farkını anlayamadı gitti.

• 5 yıl önce bu donanımda (64gb/4gb) Samsung almıştım. Şimdi bu alınır mı?

• Çin günahını vermez bizlere..Çin menşeli hiç bir telefonun YouTube sinde doğu Türkistan ile ilgili bir video bulamazsınız...ve Çin bizi dijital ağ ile kayıt altına alıyor..

• Kesinlikle almayın akıllı saat aldım suya dayanıklı dediler saatten fazla para ödedim tamirine yinede kullanmadık para tuzagı dogru dürüst konum vermiyor abuk subuk yerler gösteriyor çocuk kaybolsa asla bulamazsınız müşteri memnuniyeti sıfır isteyen varsa asla almasın parasına yazık olur 5 para etmez saçma sapan bir marka

• forum okuyucuları mı saf, anlamadım ki. Yerli firma Vestel'dir, Arçelik'tir.

ölüyoruz valla eziklikten. yok kardeşim ya, sizlerle ülke mülke kalkınmaz.

TCL, YERLİ BİR FİRMA DEĞİL. ÇİN FİRMASIDIR. SADECE, TEKİRDAĞ'DA FABRİKA KURMUŞTUR.

• lithran kullanıcısına yanıt
    Haberi de ardı ile okuyanlar damlamış. Yerli dediği Çin telefonunu Türkiye'de üretiyor, Çin markası yani, Almanlar da otomobilini burada üretiyor diye sana bedava sattığı yok, sen sadece fabrika işçisi olarak para kazanacaksın. Bu yüzden kulağının arkasını düşünmek rahat uyu git Iphone al hatta milli kelimesi seni bozuyorsa.

• Giderim 2. El poco x3 pro alırım daha iyi

• monacomen kullanıcısına yanıt

Boş yapma milli demen için üretmen lazım,senelerdir aynı yalan .

• lithran kullanıcısına yanıt

Boş yapma milli demiyor ki yerli üretim diyor okuduğundan bir haber yalan makineleri kurulmuş foruma habire bir laf yumurtluyor.

• arkadaşlar konusunu bulamadığım için buraya yazıyorum.

yıl başında 2300 liraya aldığım tcl 10 SE telefonu kendi hatam sonucu düşürüp camını kırdım. 

kvk kartal servisi sadece cam değişimi için garanti dışı olduğundan 900 tl bedel istiyor.

sizce bu rakam normal mi yoksa daha uyguna yaptırsam garanti dışı kalır mı.

gerçi kalsa ne olur, yazılımsal sorun olmadığı sürece hiçbir şey garantiye girmiyor zaten.

• murat_ahmet M kullanıcısına yanıt

İlk okulda , yerli malı yurdun malı haftası olurdu, portakal evde yapılmış kek pasta yenirdi.

Yerli malı = yemek 🤣

Daha öğrenememişler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.