Şimdi Ara

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONU (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.048
Cevap
167
Favori
188.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 5.5.2024)
Giriş
    Abi bu arada şimdi inip kurcaladım ;) versiyon 1.4 müş hakkaten..
  • volkandeutr V kullanıcısına yanıt

Ooo sevindim demek ki yeni yüklemişler , benim de az önce togg dan mesaj geldi krediniz onaylandı hesaba geçti kalanı ödeyin şeklinde

İlk izlenimlerin nasıl heyecan var mı :)

• Koltuklar hafızalı fakat rahat iniş biniş özelliği yok sanırım.. yada ben beceremedim, bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.. eşim koltuk çok önde kullanıyor ben oturamıyorum bile.. profiller arası geçişte sıkıntı olacak gibi..

Diğer bir sorum android auto ve apple carplay yapabiliyor muyuz?
    Aaa super, bunu bilmiyordum hocam. Öğrendiğim iyi oldu. Sagolun👌
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    Hocam siparişi ne zaman vermiştiniz kaç gün beklediniz ben 21inde sipariş verdim 800 lük kredi kampanyasına dahil olabilecek miyim acaba arabayı da sattık durum sıkıntılı gibi
  • mehmet3807 kullanıcısına yanıt
    Siz dahil olamazsaniz ben hic olamam herhalde🙈 ben de yarin ön peşinatı verip basvuru yapacağım.
    Benim eşimde olacak ağırlıklı olarak ama sık sık bahane uydurup alıcam sanki:) Benim için oyuncaklarından ziyade kullanımı çok keyifli geldi.. uzun yol yapmak için sabırsızlanıyorum :)

İyi abi çok sevindim onaylanmasına. En kısa zamanda kavusursun inşallah sen hangi rengi seçtin?
  • meier M kullanıcısına yanıt
    Hocam yarını beklemeyin bu akşam verin 😬 hiçbir yerde de detaylı bilgi bulamadım kaldı öyle sıkça sorulan sorularda yok böyle bir şey sadece anahtar teslim fiyat artarsa artar yazıyor
    Aslında şimdi de verebilirim de şundan emin olamadım Ben arabayı eşimin üzerine alacağım. Acaba trumor hesabı eşimin adına mı olması gerekiyor yoksa kendi turumore hesabımdan sipariş verip ruhsatı eşimin üzerine yaptırabilir miyim? Bu konuda tecrübesi olan varsa bilgi verebilirlerse çok memnun olurum.
    Bilgim yok ama stres yapacağınıza bir de eşinize hesap açın bence

Bende bir arkadaştan ortalama hazırlık süresi ve üretim ne kadar süre alıyor onu merak ediyorum mesela yarın teslim alanlar ne zaman sipariş vermişti
  • Togg aksesuar modundamı şarj edilir?

Ben 17 Nisan da verdim siparişi ,60bin yatırdım ertesi gün müşteri temsilcisi aradı ödeme sekmesi açıldı dedi 3-4 saat sonra açıldı

siparişlerim kısmından -> Detaylar -> Ödeme açıldı -> Bireysel kredi ödeme seçip devam ,evet evet sonra proforma faturayı indir

Bu proforma çıktısıyla bankaya git-Togg kredi başvurusu için geldim diyorsun ,önceki sayfada paylaşmıştık sana uygun krediyi tablodan seç ,ben 18 ay 0.32 oranlı 650bin seçtim , bankadaki temsilciye imzalı bordro ile proforma faturayı veriyorsun ,eğer yüksek kredi istiyorsan ,eşin çalışıyorsa onunda 3 aylık bordro çıktısını alıp hane gelirine işletebiliyorsun öyle olursa imzaya eşinde gidiyor :)

Kredinin ne kadar olacağı zaten şubede belli oluyor ,onlar onaya gönderiyor ,sen ayrılıyorsun haber bekliyorsun ,ertesi gün onay gelince arıyorlar ,yada sabahtan krediye gidenlere aynı gün onay geliyor ben.p.tesi sabah oranı değiştirmiştim aynı gün öğleden sonra onay geldi, imzaya gidiyorsun onlar togg a kredi ön onay belgesi ile kredini aktarıyorlar ,ertesi gün kredi togg hesabına yükleniyor ,bu yüklemeyi togg eşleştirip yapıyor banka anında gönderiyor ama togg müşteri ile eşleştirip uyulamada görünür hale getiriyor buda bir gün civarı sürüyor

bu arada togg temsilcisi mail adresine vekalet örneğini gönderiyor onu notere götürüp vekalet çıkarıcaz bende yapmadım :) çıktıyı uygulamadan yüklücez

sonra kalan ödemeyi kapatıp tescil ödemesi ve teslimi beklicez ,bu arada sigorta ve kasko yapılacakmış ,togg Türkiye Sigorta ve Doğa ile anlaşmalıymış arkadaşlar öyle söyledi ,ayrıca kasko için imm 5 veya 2 milyon ,ikame araç yılda 2 kez gibi seçeneklerle kaskoyu 18bin civarı düşürebiliyormuşuz

Togg kampanya sayfasında 30 nisan 23:59 a kadar siparişi verin zamlardan etkilenmeyin yazıyor , bence telaş etmeyin ,sipariş veren zamdan etkilenmeyecek yazıyor sayfaya bakın isterseniz

Hayırlı olsun  

Saol kardeşim , Kırmızı full  

Bilgilendirme icin cok teşekkürler, sağ olun var olun

Bencede eşinize hesap açın ,ayrıca sipariş veren ile trumore hesaba para yatıranın aynı kişi olması isteniyor ,yani parayı hesaba eşinizin hesabından aktarmak gerekiyor diye biliyorum ,uyarıları okursanız sorun olmaz hepsi 2 dk da bitiyor ve yolculuk başlıyor :)

Ne demek , aslında togg bir çeklist yayınlasa çok iyi olur , bende buradaki arkadaşlar sayesinde öğrendim ,sorular kısmı iyice karışmış , alım işlem basamakları başlığı iyi olurdu.

Kırmızya niyetlendim bende ama son anda vazgeçtim. Hayırlı olsun güzel tercih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkandeutr -- 24 Nisan 2024; 0:15:29 >
  • TheMessage T kullanıcısına yanıt
    Aksesuar modunda şarj başlatılıyor, şarj başladıktan sonra beklemeye alıp tamamen kapatabiliyorsnz ( kapatabiliyorsunuz derken, arabayı kapatırsınız fakat şarj devam eder)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkandeutr -- 24 Nisan 2024; 0:16:36 >
  • Arkadaşlar alan dostlara soruyorum son haliyle nasıldır. Önerir misiniz çok kararsız kaldım gerçekten para biriktirip sene sonunda bir fırsat mı yakalamalıyım yoksa 800 bin tl sıfır faiz kampanyasından mı yararlanmalıyım?

Hocam elinize sağlık tek tek yazmışsınız ebet finansman sekmesinde öyle yazıyor içim rahatladı bir su serpildi teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.