Şimdi Ara

Yerli otomobil ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen gençlere ne sağladın ki gençlerden destek bekliyorsun. Seçimden seçime yerli araba üreteceğiz deyip halkıN uyutulduğu bir ülke burası. Zeki, gelecek vaat eden gençlerimizin hepsi amerika’ya ingiltere’ye okumaya gittiler. Tercümesi, adamlar havada kaptılar çocukları. En iyisinide yaptı çocuklar. Aferin onlara. Kalıpta zihniyeti bozuk çomarlara, iki tuğla döşeyip köşeyi dönen müteaahitlerin elinde rezil-i rüsva mı olsalardı. Hiç değil ise oralarda dünya’ya ,insanlığa ve gelecek nesillere birşeyler katar ve bırakırlar.

Haaaa, yok ben tatmin olmadım diyorsan sana tübitak projelerinden örnekler verebilirim hatta zevk bile duyarım efendim .
  • Sakin ve sabırlı olun. Gelecek...

• Reyizimiz borla çalışan araba yaptığından dolayı uzun sürüyor gardaşım sabredin

Selam ve dua ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 19 Temmuz 2018; 23:16:36 >
  • 2023 e olmadı

2051 e inşallah.

Vizyona maşallah

• gelecek seçimi bekliyor, ısıtıp tekrar servis edilecek.
  • Yalan oldu kim yerli araba alacak Allah aşkına?
  • Bir şey olmadı. Ne olacaktı ki?

• 3 yıl bekleyin uçan araba yapilacak. Yillar önce 4g ye geçmek isterken RTE 2 yıl bekleyin 5g ye geçelim demişti o geldi aklima

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klavye başından ahkam kesmekden başka numarası olmayan gençlerimizin desteği bekleniyor. Ama onlar şimdiye kadar yapılamamış olan halen yapılamadıkça haz almayı tercih ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Klavye başından ahkam kesmekden başka numarası olmayan gençlerimizin desteği bekleniyor. Ama onlar şimdiye kadar yapılamamış olan halen yapılamadıkça haz almayı tercih ediyorlar.
    Sen liyakatı sağlamazsan, sen gençlere sansür uygularsan, sen bu çocuklara ümit aşılamazsan, gençleri kaybedersin, yaratıcılıklarını bitirirsin.

• Yerli oto konusunda hata yapıldı bence. Opel Almanlarındı Amerikan GM ye satıldı oradan da Fransız Peugeot ya satıldı 3 milyar dolar taş çatlasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Sen liyakatı sağlamazsan, sen gençlere sansür uygularsan, sen bu çocuklara ümit aşılamazsan, gençleri kaybedersin, yaratıcılıklarını bitirirsin.

Alıntıları Göster
    Boş savunma mekanizmaları.

Hiç bir mazeret başarının yerini tutmaz.

Kaldı ki genç girişimcilere verilen desteklerden de haberiniz yoktur.

• Daha ceo su geçen ay belirlendi. 2 günlük iş mi otomobil yapmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Klavye başından ahkam kesmekden başka numarası olmayan gençlerimizin desteği bekleniyor. Ama onlar şimdiye kadar yapılamamış olan halen yapılamadıkça haz almayı tercih ediyorlar.
    Sen gençlere ne sağladın ki gençlerden destek bekliyorsun. Seçimden seçime yerli araba üreteceğiz deyip halkıN uyutulduğu bir ülke burası. Zeki, gelecek vaat eden gençlerimizin hepsi amerika’ya ingiltere’ye okumaya gittiler. Tercümesi, adamlar havada kaptılar çocukları. En iyisinide yaptı çocuklar. Aferin onlara. Kalıpta zihniyeti bozuk çomarlara, iki tuğla döşeyip köşeyi dönen müteaahitlerin elinde rezil-i rüsva mı olsalardı. Hiç değil ise oralarda dünya’ya ,insanlığa ve gelecek nesillere birşeyler katar ve bırakırlar.

Haaaa, yok ben tatmin olmadım diyorsan sana tübitak projelerinden örnekler verebilirim hatta zevk bile duyarım efendim .

• Adam yerli arabayi sormus sen adamin sorusuna cevap vermek yerine hemen savunmaya gecmis sacmalamissin ama elbette senin mantikli bir cevap vermen beklenmiyor.

Arkadasim yerli araba secim malzemesidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben elonla konuştum oğlum rahat olun 2dk

• quote:

Orijinalden alıntı: maximianus67

Yerli oto konusunda hata yapıldı bence. Opel Almanlarındı Amerikan GM ye satıldı oradan da Fransız Peugeot ya satıldı 3 milyar dolar taş çatlasın.
    Ya da Jaguar ile Land Rover'ı ilk teklif geldiğinde Koç Holding satın almalıydı.

Adamlar hala en büyük pişmanlıklarının bu olduğunu söylüyorlar.

https://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1203469-iste-rahmi-kocun-pismanligi

• Kumarda kaybettik maalesef :( İnsallah bir dahaki sefere geri alicaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok araba falan ya. Sokakta yerli araba çıkacağını 20 bine alacağını sananlar var. O arabayı 20 bine alsan devlet ne kazanacak?
  • Ulan amma uzattılarya. Devlet niye araba yapacakki ve buna cidden inananıyormusunuz?
    O yandaşlara verilen teşviklerin %1 ini Verin üniversitelere,1 sene sonra size araba yaparlar. Sanarsın jupitere koloni kurucak hasbamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.