Şimdi Ara

Yeni yol arkadaşım: Chevrolet Aveo alındı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ay önce babama yeni alınan 1.2 TSI+DSG Jetta'yı sizlerle paylamıştım. Ondan bir ay sonra da ben "Mavişimin" yerine aklıma yatan ve bütçemize uygun bir araba buldum. Onu sizlerle paylaşmak istedim. Hyundai Getz 1.5 CRDI aracımızı ocak ayında tanıdığımız galericiye 14.250'e sattık. Araba 130.000 kmdeydi. 1.5-2 ay boyunca arabasızdım. Ve inanın bu süre bana 2 sene gibi geldi. 2 kere direkten döndük. 2007 model 57.000kmde siyah Chevrolet Aveo 1.2 S bulmuştuk. Adamla 14.500'e anlaştık. Ama sonra adam vazgeçti. Kaporanızı alın dedi. Ve bende gittim aldım. Sonra Çekmeköy'de ki Kayadibi otomotivinin 2.elinde çeşitli yerlerinde boya bulunan 2012 model Skoda Fabia 1.2 Ambition paketli arabaya yöneldik. Ona da bizden önce başka biri davranmış. Adamın kredisi onaylanmazsa biz alacaktık. Ama krediye onay çıkmış. Onu da elimizden kaçırmış olduk. En sonunda 2011 model 8100kmde Chevrolet Aveo 1.2 S Manual vitesli arabayı bulduk. Adamla anlaştık. Perşembe günü işlemleri halledip arabamızı aldık. Araba çok temiz değişeni boyası yok. daha ilk bakımına bile kısmetse biz götürcez. Adam 1.5 senedir arabayı garajda muhafaza etmiş anlaşılan. Allah kaza-bela vermedikçe 3-4 sene binmeyi düşünüyoruz. İşte yeni yol arkadaşım.

Baba-Oğul yanyana

• Allah kaza bela vermesin maaşallah
  • hocam kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Kaça aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcimen

hocam kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Kaça aldınız acaba?
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcimen

hocam kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Kaça aldınız acaba?
    hayırlı uğurlu olsun kaça mal oldu araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: enrique.xs

hayırlı uğurlu olsun kaça mal oldu araç

Alıntıları Göster
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arabayı 21.000 TL'ye aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Power

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arabayı 21.000 TL'ye aldık.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Kullanırken ekstra dikkat et çünkü:
    http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_aveo_2006/250.aspx

• Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatıkanÖĞÜT

Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...
    Maşallah. Hayırlı olsun, güle güle binin.
  • Hayırlı olsun güle güle binin ama fiyat biraz pahalı geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Hayırlı olsun güle güle binin ama fiyat biraz pahalı geldi...
    Hayırlı olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Hayırlı olsun güle güle binin ama fiyat biraz pahalı geldi...
    fiyatı ne pahalı ne çok ucuz yerine ibiza seçerdim ama düşük km olmazdı orasıda ayrı
  • Hayırlı olsun, ama çok yanlış bir karar vermişsiniz. Aynı paraya güvenlik düzeyi çok daha üstün araçlar alabilirdiniz. Allah kaza ve nazardan saklasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Maşallah. Hayırlı olsun, güle güle binin.

Alıntıları Göster
    Hayırlı uğurlu olsun, LPG uygulatırsın sanırım, benim gibi öğrenciydin diye hatırlıyorum, bu tarz hb küçük araçar pratik oluyor gerçekten.

Kaç km yolun var senelik :)
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Hayırlı uğurlu olsun, LPG uygulatırsın sanırım, benim gibi öğrenciydin diye hatırlıyorum, bu tarz hb küçük araçar pratik oluyor gerçekten.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun arkadaşım. Başını çok ağrıtmayacak bir araç.
    Allah kaza bela vermesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Hayırlı olsun, ama çok yanlış bir karar vermişsiniz. Aynı paraya güvenlik düzeyi çok daha üstün araçlar alabilirdiniz. Allah kaza ve nazardan saklasın.

öncelikle hayırlı olsun diyelim kardeşimize. 2. husus mesela ne alınırdı aynı paraya ? şu sebeple soruyorum.bu aralar ben de bi 2. el araç bakıyorum.aşağı yukarı aynı fiyatlara 21-22 bin tl.lik.2004-2005 megane II sedan 1.6 dynamic bakıyom ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_yavuz

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Kullanırken ekstra dikkat et çünkü:
    http://www.euroncap.com/tests/chevrolet_aveo_2006/250.aspx

http://www.euroncap.com/results/chevrolet/aveo/2011/437.aspx
    Bir de buna bakın...

• quote:

Aynen üstadım öğrenciyim. İstanbul Ticaret Üniversite'sin de okuyorum. Kampüs Sütlüce'de. Evim Ataşehir'de.
    Bu dönem derslerim hep erken başlıyor. Bu dönemde toplum taşımaya devam ederim sanırım. Lpg düşünmüyorum hocam. Benim Lpgye karşı halen daha bir antipatim var. İyi dileklerin için çok saol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Power

quote:

Aynen üstadım öğrenciyim. İstanbul Ticaret Üniversite'sin de okuyorum. Kampüs Sütlüce'de. Evim Ataşehir'de.
    Bu dönem derslerim hep erken başlıyor. Bu dönemde toplum taşımaya devam ederim sanırım. Lpg düşünmüyorum hocam. Benim Lpgye karşı halen daha bir antipatim var. İyi dileklerin için çok saol.

Alıntıları Göster
    Herkese iyi dilekleri çok teşekkür ederim. Allah sizlere de gönlünüzden geçen arabaları nasip etsin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.