Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynısı yaz fırsatı paketine geçmek için faturasıza geçiş talebimde olmuştu.
    Tamam demiştim.
    Ertesi gün onlar kampanyaya geçireceklerini söyleyince sormuştum kesilen ücrete ne olacak diye, onlarda yok kesilmeyecek demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esayil -- 26 Ağustos 2017; 22:06:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esayil E kullanıcısına yanıt
    onlar da mı blöf yapıyor
  • 1000 dk+1000 sms+8gb teklif ettiler kabul etmedim bir daha aramadılar 15 gün sonra tahaütüm bitiyor taktik pls arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marblue

1000 dk+1000 sms+8gb int. olan kullandığım tarifeyi aynı fiyattan sundular. Tabiki kabul etmedim. Fakat kullanmak istemiyorsunuz diye kayıt açıyorum dedi ardından kapattı. İndirimi mi sildi acaba?

Sonuç ne oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anto0707 A kullanıcısına yanıt
    Tekrar arayan olmadı hocam. %25 indirim tanımlıydı bende umarım silmemiştir. Tahahüdüm bitmek üzere daha uygun faturalı tarife de yok.
  • quote:

Tekrar arayan olmadı hocam. %25 indirim tanımlıydı bende umarım silmemiştir. Tahahüdüm bitmek üzere daha uygun faturalı tarife de yok.

benimde indirim vardı %30 mu ne 8 gb 26 tl ye geliyordu yok dedim turkcell e 2 gb a taşıyacağız artık
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    8 gb olan tarifeyi 29 dan aşağı vermedi bana. Vodafona geçerim diye direttim ama cin birine denk geldim. Tahahüdüm bitmesine yakın birde kendim arayıp fiyat isteyeceğim artık.
  • quote:

8 gb olan tarifeyi 29 dan aşağı vermedi bana. Vodafona geçerim diye direttim ama cin birine denk geldim. Tahahüdüm bitmesine yakın birde kendim arayıp fiyat isteyeceğim artık.

Prime 10 gb i 26 tl ye almadan bana rahat yok hocam

Bana 8 gb yetiyor fazlasında gözüm yok. Telefondaki çalışana kendilerininde indirim uyguladığını söyledim öyle bir şey yok deyip sıyrıldı. Prime 10 gb 34 lira diye satılıyor ama 26 ya alabilirsen çok iyi fiyat hocam.
  • 14 gb 5000sms 5000dk 49tl, internet yetmediği için 39tl ye aylık ek 10 gb alıcam mecbur, daha ucuz alternatif varsa tavsiyelere açığım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 27 Ağustos 2017; 19:10:1 >
  • Yalnız baz istasyonunun dibinde sorunsuz görüşme yapabiliyordum, vodafone a geçtim. Bakalım bu nasıl olacak.
  • Faturasıza geçmek istiyorum zımbırtısı işe yarıyor mu hala?, tahahhüt bitti arayan soran yok fatura yüksek geliyor.
  • Benimde bitmeye yakın kaç kez aradım en uygun olarak sundukları 35₺ den 8gb oldu kaç kez aramama rağmen

En sonunda yaktm gemileri faturasıza geçerken 20₺ Alıp hattınza geri yüklücez demelerini de kabul ettim dün birde üstüne vergileri çıkardılar 10₺ gibi bi ücret yıl sonuna kadar olan vergiler dedi, herseferinde birşey çıkıyor ekstra dedim neyse geçirin siz eniyisi bende kurtulaym dedim, onaylıyomusunhz diye sorduktan sonra bende evet dediö evet deynce isterseniz bana geçiş sebebini söyleyin dedi bende verilen fatura ve ücretten memnun olmadığnı söyledim.

Öyle deyince bana 29₺ den 6gb sundu ama bana yetmiceğini dile getirdim biraz ısrar etti bende ısrar ettim, ben sizin kaydınızı alaym en kısa zamanda size ulaşıcaklar bekleyin lütfen dedi bakalım bekliyorum

Yani ben faturasıza geçirin onaylıyorum a getirene kadar resmen sınadılar diyebilirim sonra kendileri çevirmeye çalıştı

• benim anlamadigim 2 yil taahut nasil oluyor??

• Bana bugün bronz isminde 8 gb +1000 dk + 500 Sms 30 liraya teklif ettiler kabul ettim haberiniz ola

• Bugün 23 liraya 10 gb 1000 dk 1000 sms önerdiler kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Bugün 23 liraya 10 gb 1000 dk 1000 sms önerdiler kabul ettim.

Hocam nasil oldu o taktik verin tahautun bitmesine ne kadar kalmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatar 55 -- 28 Ağustos 2017; 15:28:21 >
  • trbist T kullanıcısına yanıt

Bronze u bana 35tl den verdilerdi de beğenmedim aynı paket resmen kime ne kitlesek diye bakıyorlar

Ekim ayının 22'sinde bitiyordu. Operatör değiştireceğim iyi bir teklifle gelmezseniz dedim. Bir iki kere aradılar, en sonunda %76 indirim yaptılar.

• Açılın beyler daha şimdi görüşme bitti ve çok güzel indirim kaptım

Aradım, taahhütüm 10 gün sonra bitiyor düzgün bir kampanya var mı o yüzden aradım dedim. %20 indiriminin var o yüzden aynı tarifeyi 1000-1000-8gb olarak 36tl önerdi. Normalde 76 TL dedi. Zaten 29 ödüyorum neden 36yi kabul edeyim ki dedim. Siz aynı fiyattan mı devam etmek istiyorsunuz dedi, hayır internette çok daha uyguna bu tarifeyi alanlar var faturasıza nasıl geçebilirim dedim. Durun ben size +%25 daha indirim uygulayacağım o şekilde hesaplayayım dedi ve aylık 16 liraya anlaştık.

1,64 kuruş vergi gelecek 17,64 liraya taahhüt verdim.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.