Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet 90 gun kalmaniz gerek 30 tl cezasi var zaten 30 tl hat acilisinda verdikleri icin guya onu istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara sekil yaptik kabul etmedim tekliflerini, aylardir 42 tl oduyorum 8 gblik pakete :)

• 2 defa aradılar açamadım o kadar bekliyorum en olmadık zamanda arıyorlar yok böyle bir şey
  • ben faturasıza geçeyim dedim bana dediler hemen geçebilirsiniz fiyatları söylediler tarifeyi ben sizin yerinize belirteceğim dedi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz gibi birşey dedi bende hemen geri vites yaptım :D onay süreci gerekiyormu
  • rsp1296 R kullanıcısına yanıt
    hocam korkmayin talimati verin,onlar oyle konusur aramayi kacirmayin

• AMERICOS kullanıcısına yanıt
    aman dikkat kacirmayin mesaj gelip faturasiza gecirebilirler gelen aramayi kacirmayin

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    taahut yoksa faturasiza gecme talimati verin millet 26 tl ye kullaniyor

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Bugün telefonu bırakmam elimden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu taktik tutar rezerved

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

taahut yoksa faturasiza gecme talimati verin millet 26 tl ye kullaniyor
    Varmi tavsiye edeceginiz faturasiz tarife ?

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    8 gb 1000dk 1000:sms 26 tl teklif zaten gelecek faturalida,faturasiz icin selfy birinin tc si olabilir turuncu xl tarifesi 29 tl ayni tarife faturasiz

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

8 gb 1000dk 1000:sms 26 tl teklif zaten gelecek faturalida,faturasiz icin selfy birinin tc si olabilir turuncu xl tarifesi 29 tl ayni tarife faturasiz
    Deneyecegim. Tesekkurler

• Turkcell’den geçsem yararlanabilir miyim acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dönemdir 8gb olan tarifeyi 26 liradan kullanıyorum. Sözleşme bitmek üzere diye arayıp 34 liradan devam edin dediler. Eski fiyattan devam ettirin yoksa başka operatöre geçerim deyip kapattım. Kadın bu kadar yeter artık biraz zam yapalım demeye getirdi olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: HilmiE

2 dönemdir 8gb olan tarifeyi 26 liradan kullanıyorum. Sözleşme bitmek üzere diye arayıp 34 liradan devam edin dediler. Eski fiyattan devam ettirin yoksa başka operatöre geçerim deyip kapattım. Kadın bu kadar yeter artık biraz zam yapalım demeye getirdi olayı
    Banada aynisi oldu, aylardir 42 tl kullaniyorum . Azönce kayit actirdim faturasiza geçiş için talebiniz alindi dedi :) aricaklar geri galiba. Bide faturasiza gecis icin 30 tl faturaya yansitilacakmis?

• Ben ve eşimde bu paketi 2 yıldır kullanıyorduk İlk yıl 29 TL son yıl 15 TL olarak kullanıyordum.
    Eşimin taahhüdü bitmesine yakın arayıp teklifte bulundular 26 TL üzerinden devam ediyor. Beni arayan soran olmadı 69 liraya yükseltmişler fiyatı.
    Faturasıza geçme talebi oluşturdum düzgün teklifte bulunmadılar bende rest çektim 1 aydır kontörlüyüm
    Faturasıza geçtiğim içinde 90 gün olmadan herhangi pakete geçilemiyormuş kaldım ortada
  • Vay arkadaş bugün aramazlarsa resmen faturasıza geçirecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Vay arkadaş bugün aramazlarsa resmen faturasıza geçirecekler
    3 gün oldu benim arayan soran yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

3 gün oldu benim arayan soran yok.

Alıntıları Göster
    Hocam iptal ettir talebi yeniden açtır ertesi gün ben öyle yaptım aradılar daha sonradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Hocam iptal ettir talebi yeniden açtır ertesi gün ben öyle yaptım aradılar daha sonradan

Alıntıları Göster
    aradılar 1000dk 1000sms 4gb 26tl bunu verdiler mecbur kabul ettim arayanı çok zorladım yarım saat başka teklif vermedi.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-4gb-6gb-tarifeleri.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 14 Kasım 2018; 16:53:42 >

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.