Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ImKeynes

1 yıldır kullanıyorum Yüksek Lisans için şehir değiştiriyorum yolda sadece bi yerde 4.5g çekmiyor onun harici okulda evde çekimi ve internet hızı gayet tatminkar ayrıca 10gb 26tl kimse vermez ailem Turkcell en aşağı 65tl ödüyorlar. Çekim yaşadığınız yere bağlı
    Aynen ayrıca çekmiyor falan diyorlar ama bizim köyde TT ve Vodafone 3G çekiyor Turkcell çekmiyordu. Tamamen lokasyona bağlı. Tamam totalde Turkcell iyi çeksin ama bana yaramıyor şahsen.
  • Bir sorum olacak

Cihaz aldım T.Telekomdan 1seneyi geçti

Prime yaza merhaba 10gb 1000dk 1000sms tarifesi almıştım 39₺

Taahhüt 2 sene dediler ama prime 1 sene sonra bitti

Aynı tarifeye şuan 49₺ taahhütsüz ödüyorum

Cihazın daha 8 9 ayı olduğu için faturasıza da geçemiyorum.

DEfalarca aramama rağmen bi kampanya yok adınıza dediler

Arkadaşıma 3 senedir T.Telekom kullanmasına rağmen 15gb exper 1000dk 1000sms tarifesi için 41₺ teklif etmişlerdi.

Ben taa ariadan beri aycell avea türktelekom hepsini aynı numaramda yaklaşık 15seneden fazla kullanıyorum ve hiç bir firmaya da geçiş yapmadım.

Bu durumdan çok şikayetçiyim yol gösterecek birisi varsa çok mutlu olurum...

Fatura tutarını düşürmek istiyorum
  • abiler aradılar yüzde 25 verdiler kabul ettim 29 a 1000 1000 10 gb oldu sağolsunlar memnunum tt den çekmesede ucuz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi2306

abiler aradılar yüzde 25 verdiler kabul ettim 29 a 1000 1000 10 gb oldu sağolsunlar memnunum tt den çekmesede ucuz yani
    Bugün mü aradılar nezaman kayit açmıştınız ? Ben kaç gün önce kayıt açtım dönen yok herhalde hiç dönmeden faturasiza taşıyacaklar bu gidişle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wexxe W kullanıcısına yanıt
    kayıt açtıktan 3 gün sonra aradılar

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

yardim ettiysek ne mutlu
    hocam bende 27 liraya dönüşen 4gb 1000 dk 1000 sms paketi kullanıyorum diğer hattım annemin kullandığı 20 liraya 2 gb olanıvar sözleşme yılbaşında sona eriyor bugün 0507 li numaradan aradılar 2gb olan tarifeye aynı şekilde kalmak üzere 25 lira teklif ettiler bende hattı annemin kullandığı için ona sormalıyım diye sonra arayın dedim sizce nasıl bir yol izlemeliyim geçen sefer kazık yedim tekrar kazıklanmak istemiyorum
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    hemen faturasiza gecme talebi verin ,hat kimin ustune olursa olsun fark etmez 8 gb 1000 dk 1000sms 26 tl ye alin gelen aramayi kacirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

hemen faturasiza gecme talebi verin ,hat kimin ustune olursa olsun fark etmez 8 gb 1000 dk 1000sms 26 tl ye alin gelen aramayi kacirmayin
    Hocam az önce arandım bana aynı şekilde tarife sundular yani 2 gb 100 dk 1000 sms olark 25 liraya
    sözleşmemeden önce ayrılırsam ceza işlemi olur denildi bende 1 ayımın kaldığını 1 ay önceden bildirdiğim takdirde ceza almayacağımı bildirdim sözleşme başlangıç zamanı 19.01.2018 bitişi 26.12.1018 kalan gün saysı8 43 gün şuan 2 fatura daha gelecek denildi bu nasıl olur en yakın ne zaman faturasız talebinde bulunabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 12 Kasım 2018; 16:27:22 >
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    taahut bitmeye yakin 1 hafta once falan

• 2 Hattım için faturasız talebi oluşturdum. Bakalım ne teklif edecekler. 15 Gb'a 27 TL ödüyordum bunu devam ettirseler keşke
  • Taahhüt bitince aradım 7 GB 1000 dk 1000 sms için 45 lira teklif ettiler. Faturasıza geçme talebi oluşturunca 3 gün sonra onlar aradı. 8GB 1000 dk 1000 sms 25 lira teklif ettiler. Üstüne bir de %10 indirim verdiler. 22.5 lira ödeyeceksiniz dediler. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • 10gb 1500dk 1500sms %35 indirimle 41.5₺ ödüyordum.. taahhüt bitmeden aradılar aynı fiyat devam edelim diye kabul etmedim sonra tekrar aradılar başka daha düşük gb lı yüksek fiyatlı bişey önerdiler kabul etmedim.

10 Kasımda taahhüt bitti arayan yok! Baktım bizim tarife online da 66₺ olmuş. Müşteri hizmetlerini aradım indirim falan yapın eski şartlarla bari devam edelim dedim ekranda gözükmüyor yapamayız dedi.

10gb 1000dk 1000sms 55₺ tarifesi var taahhütlü ona geçireyim zarar etmeyin dedi ben de tamam dedim ama içime hiç sinmedi..

Şu aşamada arayıp faturasıza geçirin taahhütü de iptal edin desem nasıl olur? Olmazsa faturasıza geçer 1-2 ay kalır faturalı uygun bir tarifeye geçerim diyorum ne dersiniz?

• osmanak kullanıcısına yanıt
    hemen faturasiza gecme talebi verin,27 tl 8 gb li tarifeyi alin

• Bana bant kaydı olarak bu paketi %30 indirimli kullanmaya devam edebileceğimi söylüyorlar ama fiyat olarak ne kadara geliyor bilen varmı?

• Aradılar bakamadım dersteydim tekrar ararlar mı yoksa geçmiş olsun diyebilir miyiz?
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    ararlar ama kacirmayin

• eray.0636 E kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talimati verip 20 tl ye 8 gb alabilirsiniz indiriminizle beraber

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Yarın da sabah 9 akşam 9 dersteyim gerçi twitterdan yazdım tekrar arayın diye de bu sefer dersten çıkarım bari
  • 19tlye 8gb verdiler
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Gecen ay faturalidan faturasiza geçmiştim. Tekrar faturaliya gecmem icin bir teklifte bulundular. Ancak 90 gün içerisinde tekrar faturaliya geçmiş olacağım için 30tl ceza ödemem gerektiğini söylediler. Var mı acaba böyle bisey. Kabul etmedim faturasizda devam ederim dedim.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.