Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık bitiyor taahhüt 2 defa aradılar birinde mevcut tarifen 25TL'den devam dediler 1000dk+1000sms+6gb tarifem. Aynı tarifeyi 22den verin alayım dedim zaten 40 lira normalde bu falan dedi fiyat fazla dedim kayıt oluşturdu 1 hafta sonra tekrar aradı kalan 3 ayı 20TL'den faturalandıralım mevcut tarifeni 27den kullan dediler yaklaşık 20dk pazarlık ettik 10gb ver o fiyata tamam dedim kabul etmedi yine fiyat fazla diye kayıt oluşturup anlaşamadık şimdi 2 hafta oldu aramıyorlar ben mi arasam acaba?
  • arkadaslar faturasiza gecme talebi verin arasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Sonraki aşamada direkt olarak tarifeden mi bahsetmek gerek yoksa kendileri öneriyor mu? Ben şuan 1000dk+1000sms+6gb 26TL'den kullanıyorum. Aslında aynı fiyattan devam etseler iyi de ben indirim almaya çalışıyorum
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    hocam arayip faturasiza gecme talimati vermeniz gerek siz aradiniz mi neredeyse sizi dovecekler gibi konusuyorlar 26 tl fatura guya 79 tl ayak ustu adam yiyorlar ARKADASLAR DİREK FATURASİZA GECME TALİMATİ VERİN SİZİ ARASİNLAR SİZ BASTİRİN..

• yaz paketi 8 gb kullanıyorum sözlesmemin bitmesine 1 ay var aradım aynı pakette ındırımsız kalabılırsınız altarnatıf dahi sunmadılar faturasıza gecme talebi bulundum 60 tl ucreti var imiş tamam dedim sonuç nası teklif ile gelecekler burada paylaşacagım farklı altarnatif ler var ise bililendirirseniz sevinirim simdiden tşk.
  • Faturalida 1000 8GB Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Mobil hattiniza tanimli tarifenizle yurt ici heryone 1000 dakika, heryone 1000 SMS ve 8GB cepte internetin keyfini cikarabilirsiniz. 27 tl vergiler dahil teklif ettiler kabul ettim.
  • karaca38 kullanıcısına yanıt
    aramayi kacirmayin

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Kardeş mesela talebi verdik aramadilar faturasiza gectik o zaman para odermiyim. Benim 3 günüm kaldi. 3 gün sonra otomatik faturasiza mi gecer yoksa tarifenin tahahutsuz fiyatından devam mi eder. Yani faturasiza gecsem paralimi. Ben 10 gb 1000 1000 olan tarifeyi kullaniyim 29 lira olan. Faturasiza geç sem hos bisi varmi

Selamlar

• 1000 1000 8gb tarife kullaniyordum.Yenileme donemi icin yuksek fiyatlar teklif ettiler.Reddettim.4 gun once faturasiza gecis talebi olusturdum.Sabah aradilar bereketki uyaniktim.Durumu soylediler neden faturasiza gecmek istedigimi sordular.Aciklayinca durumu ayni paketi 25tl ye tanimlayabilecegini soyledi ilgili kisi.Hic pazarlik etmedenki ugrasamadan kabul ettim.

Konuyu acan arkadas enflasyon ile topyekun mucadele kapsaminda devletten daha iyi savasiyorki 31.5tl olan fatura daha uygun fiyata geldi.

Arkadasa tekrar tesekkur ediyorum.Cok dua almakta bilmesini sitedim.

• Dün gece mail atıp biraz yüklendikten sonra biraz önce TT Müşteri Hizmetleri aradı. 20 gb+Sınırsız SMS+2000 dk. 44,5+1,9 = 46,4 TL 12 ay taahhüt %50 indirim yaptıklarını belirttiler. Yarım saat sonra ararmısınız dedim ve kapattım. Sizce nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

Faturalida 1000 8GB Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Mobil hattiniza tanimli tarifenizle yurt ici heryone 1000 dakika, heryone 1000 SMS ve 8GB cepte internetin keyfini cikarabilirsiniz. 27 tl vergiler dahil teklif ettiler kabul ettim.
    Geçen hafta babamın hattına aynı teklifi 35 tl verdiler. Bende faturasiza taşıyın o zaman deyince bu hafta ayn sizin fiyatı verdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca38

yaz paketi 8 gb kullanıyorum sözlesmemin bitmesine 1 ay var aradım aynı pakette ındırımsız kalabılırsınız altarnatıf dahi sunmadılar faturasıza gecme talebi bulundum 60 tl ucreti var imiş tamam dedim sonuç nası teklif ile gelecekler burada paylaşacagım farklı altarnatif ler var ise bililendirirseniz sevinirim simdiden tşk.
    Az önce aranildim telekomdan 22 tl de den düz 25 tl diyim 1 sene kalma sözü ile 1000 8 gb tarifesine geçmiş bulunmaktaym okuyan arkadaşlara yardımcı olabildiysek ne mutlu iyi forumlar.

• Gazi2306 G kullanıcısına yanıt
    yok sizi arayacaklar teklif verecekler aramayi kacirmayin

• 8 gb 1000 1000 39 tl oduyorum taahutsuz nasil bir taktik onerirsiniz. hatti kapatacam cok fahis mi demeli ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WapTRyphoon -- 7 Kasım 2018; 20:46:8 >
  • Çok yüksek fiyatlar öneriyorlar şimdi faturasız talebi oluşturdum umarım ararlar konuştuğum kız aramaya bilirler dedi 26 TL kullandığım paket siz değerli musterisiniz diye diye 41 TL yapmaya çalıştı kabul etmedim bakalım sonuç ne olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WapTRyphoon kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi birakin

• wexxe W kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi birakin

• Yeni hat aldım. Güya 29 TL lik, 1000 dk, 1000 SMS, 8 gb tarifesindeyiz. Ama bu ay gelen fatura 37 TL. Güncel faturam ise 37,25 TL. Bunda bir gariplik yok mu?

Nerde 29 TL lik tarife....

• Taahhütüm bugün bitiyor. Dün faturasıza geçme talebi bıraktım ama arayan soran yok.

Dün talep bırakırken önerdikleri paket şuydu; 1000 DK + 1000 SMS + 6 GB 51 TL
  • aradıklarında ilk önerdikleri tarifeyi kabul etmeyin. ben prime müşterisiydim. şirket türkcell hat verdiği için bunu faturasıza geçirmek istedim. uyanıklar ilk başta 20 liraya 200 dakika tarifemiz var ona geçirelim hattınız kapanmasın dedi. onun yerine paket alırım çok saçma dedim. 11 liraya 1 gb 250 dakika 250 sms verelim dedi. avantajlı bir tarife değil ama hattımın kapanmasını istemediğim için kabul ettim. ama ilk başta bi yokluyorlar dandik tarifelerle kilit nokta piyasayı bilip onun yerine vodafonun şu tarifesine geçerim gibi laflar ederseniz daha uygun teklifler gelecektir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.