Şimdi Ara

Yeni yapım izolasyonlu dairelerden en üst kattan ev alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15. kattan ev almayı düşünüyorum en üst kat. ev izalasyonlu olacak çatı dahil 2015 sonu bitecek. Sizce almalı mıyım yoksa bi alt kat mı almalıyım? Yeni evlerden tecrübesi olan arkadaşlar ne dersiniz yazın sıcaklık kışın soğukluk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catamaranoo -- 28 Aralık 2014; 8:38:57 >

• Izolasyon iyiyse al derim cok sikinti olmaz bence yani biz en ust katta otururken oyle sorunlar yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekleniyor?
  • En ust kat cok eser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogrudur. Tecrubeli arkadaslardan yorum yapabilecek yok mu?

• Hangi şehir ?
    Bina merkezi ısıtma mi kombi mi
    Binanın konumu nasıl açıkta yüksek bir yerde mi

• en üst kat deriden et alinirmi diye okudum gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream-Lord -- 29 Aralık 2014; 13:47:15 >
  • gürültü ve annemin tepemizden bir şey asıp,çırpmasınlar dediğinden hep en üst katlarda ev kiraladık ve aldık. en iyi denen müteahhit bile yalıtım da başarısız çıktı. çatıya güneş enerjisi koyar.içine eder çatı akıtır. uydu antenini düzgün monte etmezler rüzgarda takırdar durur. alt komşun kombiyi yakmaz. seni enayi gibi kullanır beleşten ısınır. çatı masraflarına aşağı kattakiler bulaşmaz.bazen kendi cebinden ödersin. daha sayarım da. bence fazla ver bir alt kattan al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 29 Aralık 2014; 15:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hangi şehir ?
    Bina merkezi ısıtma mi kombi mi
    Binanın konumu nasıl açıkta yüksek bir yerde mi

Ev ankara baglica da merkezi isitma var. Izalasyon konusunda cok iddiali mutahit ara kattan farki olmaz eskisi gibi degil diyo. Bide sanirim asansor ve su isitma sisteminin sesi olur diyolar

• yok hocam en üst ile en alt alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyhawk84

gürültü ve annemin tepemizden bir şey asıp,çırpmasınlar dediğinden hep en üst katlarda ev kiraladık ve aldık. en iyi denen müteahhit bile yalıtım da başarısız çıktı. çatıya güneş enerjisi koyar.içine eder çatı akıtır. uydu antenini düzgün monte etmezler rüzgarda takırdar durur. alt komşun kombiyi yakmaz. seni enayi gibi kullanır beleşten ısınır. çatı masraflarına aşağı kattakiler bulaşmaz.bazen kendi cebinden ödersin. daha sayarım da. bence fazla ver bir alt kattan al.

Mustakbel esim de biri bisey cirpar tepemizde tepinirler mustakil ev gibi olur diye en ust istiyor ama benim de aklimda dediginiz sorunlar var iste.

• Firmaya bağlı o zaman. Merkezi ısıtma tepede ise çok güzel ısınırsınız.
    Esiniz istiyorsa onu dinleyin sonra başınızın etini yemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Firmaya bağlı o zaman. Merkezi ısıtma tepede ise çok güzel ısınırsınız.
    Esiniz istiyorsa onu dinleyin sonra başınızın etini yemesin

yani gürültü olursa sıkıntı olur dediğin gibi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.