Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.308
Cevap
44
Favori
500.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnmde bi sorum olck arkadaşlar cvplarsnz svnrm bi arkadaşa amerikadn hediye gelmş xbox 360 elite pack.Oynamıorm satıcm dio, amerikadn gelen,2. el olarak alınan bu cihazın 90 dolar gbi bi ücrete alındığını sölüo çok ucuz deilmi sizce varmıdır sakat bi yanı??? Bu aleti almayı düşünüorm arkadaştanda...( alet yaz aylarında alnmış)
  • ya arkadaşlar gittigidiyorda 2. el var xbox 360 premium pack 480 ytl 2 kol,oyunlar vs.sıfır kutulular 650 den aşşağı yok bi problem çıkarsa cihazda yaptırabileceğim yer de yok dimi?siz ne dersiniz bu konuda kafan rahat olsun sıfır kutulu al mı dersiniz
  • arkadaslar pekı bu x boxı laptop bılgısayara baglayıp goruntu alabılırmıyım,bırde sızce ne zaman mıcrosoft bu urunu teknık destekle bırlıkte tr de satıs sunar bu konuda bır bılgınız warmı?cunku ben su malum ıslemı yaptırmak konusunda bıraz tereddutluyum de.

onlıne oyun oynamak ıcın kotalı ınternet yetermı,ben gunde 1.5 saatı gecmem onlıne da ne kadar kota harcarım???en onemlısı de bu sanırım.
  • Ya ne zor işmiş bu xbox almak kafam allak bullak oldu.Gittigidiyorda ntsc-u arcade pack var 12 taksit 530 lira.Yani makinenin peşin fiyatı 450 liraya geliyor.Fw yok zaten attırmıycam galiba ebayda 25 lira civarında oyunlar.Bu fiyat nasıl alsam iyi mi ederim yoksa bekleyip pal mi alayım.Tabi arada 12 taksit olunca 120 lira fark oluyor.
  • arkadaşlar ben bi akrabam aracılığıyla aşağıda özellikleri olan arcade pack aldım (173 euro)
    bilgisi olan arkadaşlar nasıl olduğunu söyleyebilirse çok sevinirim

Verkaufe eine Xbox 360 Arcade gekauft am 29.03.2008 in Orginalverpackung.Mt 5 Spielen von Arcade.

Habe die Konsole für meinen Sohn gekauft er hat nur eimal damit gespielt.

Sie ist also noch neu mit 23 Monaten Garantie. Kassenbon wird mitgeliefert.

Allgemein
    Typ: Xbox 360
    Spielkonsole
    Kompatibilität: Kompatibel mit MS Windows XP Media Center

Spielekonsole
    Farbunterstützung: Farb
    Mitgelieferte Spiele: UNO, Pac-Man Championship Edition, Luxor 2, Feeding Frenzy, Boom Boom Rocket
    Medientyp: DVD-ROM

Prozessor
    Typ: IBM PowerPC 3 Kerne 3.2 GHz
    Installierte Anzahl: 1
    Floating Point Performance: 1000 GFLOPS

Speicher / Speicher
    Installierter RAM (Max.): 512 MB ( 512 MB ) GDDR3 SDRAM - integriert
    Cache-Speicher: 1 MB
    Speicher: DVD-ROM 12x - Tablett

Video
    Videoausgang: ATI Xbox 360 - 256-Bit - Grafikbeschleunigung für 2D und 3D
    Füllrate: 500 Millionen Triangles / Sek.
    Installierter Grafikspeicher (Max.): Videoadapterspeicher - 10 MB - integriert
    Max. Auflösung (extern): 1920 x 1080

Audio
    Soundmodus: 16-Bit / Surround Sound
    Max. Abtastfrequenz: 48 kHz

Eingabegerät
    Typ: Game Pad - extern
    Anschlusstechnik: Drahtlos

Anschlüsse
    Anschlusstyp: 1 x AV-Kabelanschluss Š 3 x USB 2.0 Š 1 x Ethernet ( RJ-45 )
    Erweiterungssteckplätze gesamt (frei): 2 ( 2 ) x Speicher

Verschiedenes
    Zubehör: Xbox-Speichereinheit (256 MB)

Stromversorgung
    Stromversorgungsgerät: Netzteil - extern

• Arkadaşlar Xbox360 almak istiyorum fakat aklımda cevaplanması gereken bikaç soru var;

1-PS3 gibi pal garantili Xbox360 satılıyormu
    2-Kırmızı ışık sorununda son aşama nedir
    3-Hangi versiyon tercih edilmelidir
    4-Ankaradan nereden almamı tavsiye edersiniz

Sorular biraz çok oldu ama şimdiden Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratc_78_2

Arkadaşlar Xbox360 almak istiyorum fakat aklımda cevaplanması gereken bikaç soru var;

1-PS3 gibi pal garantili Xbox360 satılıyormu
    2-Kırmızı ışık sorununda son aşama nedir
    3-Hangi versiyon tercih edilmelidir
    4-Ankaradan nereden almamı tavsiye edersiniz

Sorular biraz çok oldu ama şimdiden Teşekkürler.

Bu sorular defalarca cevaplandı ama halen sorulmaya devam ediliyor.

1- Garantili konsol yok.
    2- 3k hemen hemen bitti.
    3- Elite veya Arcade
    4- ?
  • Arkadaşlar kesin çok kez sorulmuştur ama özür dileyerek gene soruyorum.

1)ABD'deki bir yakınımla sıfır XBOX 360 Arcade Pack(NTSC) getirtmeyi düşünüyorum.Acaba ABDde bu ürünün fiyatları ne kadar ve hangi alışveriş sitesinden almamı önerirsiniz?
    2)Evde 55 ekran Premier tüplü tv var.Wiimi sorunsuz kullanıyorum NTSC desteği var xbox bu tvde sorun çıkarır mı?
    3)Genelde PAL alınmasının sebebi ülkemizde PAL oyunlarının daha kolay bulunmasından mı kaynaklanıyor yoksa PAL a daha çok mu oyun çıkıyor?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • 1-
    2-çıkarmaz
    3-PAL a daha cok oyun cıkmıyor ama bazı oyunlar PAL a daha erken cıkıyor(en son euro08 ornegı)
  • arkadaşlar tüplü tvnin çözünürlüğü düşük olduğu için oyunun grafiklerinin tam potansiyelini yansıtmıyo. ama lcd dışında normal flat monitör kullansam tüplü tvden daha iyi görüntü alırmıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cartok

arkadaşlar ben bi akrabam aracılığıyla aşağıda özellikleri olan arcade pack aldım (173 euro)
    bilgisi olan arkadaşlar nasıl olduğunu söyleyebilirse çok sevinirim

Verkaufe eine Xbox 360 Arcade gekauft am 29.03.2008 in Orginalverpackung.Mt 5 Spielen von Arcade.

Habe die Konsole für meinen Sohn gekauft er hat nur eimal damit gespielt.

Sie ist also noch neu mit 23 Monaten Garantie. Kassenbon wird mitgeliefert.

Allgemein
    Typ: Xbox 360
    Spielkonsole
    Kompatibilität: Kompatibel mit MS Windows XP Media Center

Spielekonsole
    Farbunterstützung: Farb
    Mitgelieferte Spiele: UNO, Pac-Man Championship Edition, Luxor 2, Feeding Frenzy, Boom Boom Rocket
    Medientyp: DVD-ROM

Prozessor
    Typ: IBM PowerPC 3 Kerne 3.2 GHz
    Installierte Anzahl: 1
    Floating Point Performance: 1000 GFLOPS

Speicher / Speicher
    Installierter RAM (Max.): 512 MB ( 512 MB ) GDDR3 SDRAM - integriert
    Cache-Speicher: 1 MB
    Speicher: DVD-ROM 12x - Tablett

Video
    Videoausgang: ATI Xbox 360 - 256-Bit - Grafikbeschleunigung für 2D und 3D
    Füllrate: 500 Millionen Triangles / Sek.
    Installierter Grafikspeicher (Max.): Videoadapterspeicher - 10 MB - integriert
    Max. Auflösung (extern): 1920 x 1080

Audio
    Soundmodus: 16-Bit / Surround Sound
    Max. Abtastfrequenz: 48 kHz

Eingabegerät
    Typ: Game Pad - extern
    Anschlusstechnik: Drahtlos

Anschlüsse
    Anschlusstyp: 1 x AV-Kabelanschluss Š 3 x USB 2.0 Š 1 x Ethernet ( RJ-45 )
    Erweiterungssteckplätze gesamt (frei): 2 ( 2 ) x Speicher

Verschiedenes
    Zubehör: Xbox-Speichereinheit (256 MB)

Stromversorgung
    Stromversorgungsgerät: Netzteil - extern

bu mesajıma cevap alamadım? resim de ekledim ilgilenirseniz sevinirim.
    birde bunun için hdmi kablo alacam da herhangibir hdmi kablo olur mu yoksa xbox için orjinal mi olması gerekiyor.

• Selamlar,

Arkadaşlar şimdiye kadar Playstation'dan başka konsol kullanmadım, ve xbox almak istiyorum.. 2 aya kadar büyük olasılıkla alıcam.. Fakat sorularım var, ve yardımcı olursanız çok sevinirim..

1- Pal mı almalıyım yoksa ntsc mi? Ne gibi avantajları olur?
    2- Kırmızı ışık sorunu diye bir şey okudum, Elite alırsam bu sorun yinede olurmu?
    3- Hangi versiyonu, neden tercih etmeliyim ?
    4- İstanbulda nereden alabilirim, nereyi tavsiye edersiniz?
    5- PS3 gibi, illa orjinal oyunmu oynamak gerekiyor? yoksa chip falanmı takılıyo?

Şimdiden teşekkür ederim, kusra bakmayın biraz fazla soru oldu başınızı ağrıttım..

Saygılar.
  • 1-Her 2sinide alabilirsin.Pal ve Ntsc-u arasındaki farklar sadece bölge farkı.Amerikada Ntsc-u,Avrupada Pal kullanılır.Ama Çeviriciyle Ntsc-u yu Türkiyedede kullanabilirsin...
    2-Kırmızı ışık sorunu Yeni model arcade(Yanlız Falcon olmalı)giderildi.Elite almak zorunda değilsin.Ama illaki Kulaklık,hard disk istiyorum diyorsan elite al.Arcadelerde 256 mb hafıza kartı var.
    3-2.mesajda yazdıklarım burdada geçerli.
    4-İstanbuldan Atik elektronikten almanı öneririm.Eminönü ve Kadıköyde şubeleri var.Ben Balıkesirde olduğum halde İstanbul atikden aldım Ve çok memnunum.Herhangi bir sorunda hemen ilgileniyorlar.
    5-Hayır orjinal oyun kullanmak zorunda değilsin.Firmware yaptırarak Back-up oyunlar oynayabilirsin.
    Umarım yardımcı olmuşumdur
  • Hocam çok teşekkür ederim ilgine alakana.. 1-2 sorum daha olucak, başınızı ağrıttım biliyorum ama =(

Firmware aldırdığım yerde yapabilirmiyim? Ücreti nedir?
    Kopya oyunları internetten oynayabilirmiyim? oynarsam ban yermiyim?
    Xbox Live 1 ay ücretsizmiş sanırım, daha sonraki aylarda ne yapılıyo? Kart gibi birşey mi alıyoruz aylık falan?
  • Estağfirullah hocam olurmu öyle şey
    Forumda Kopya tarzı şeylerden bahsetmek yasak ama sadece şunu söyliyim Dediğim yerden Atikden alırsan Fw ücretsizdi.Ve tabiki oynarsan ban yersin.Belki 1 günde belki 1 ayda belki 1 yılda ne zaman olacağı belli olmuyor.Microsofta kalmış
    İlk 1 ay ücretsiz.Daha sonra giddigidiyor,amazon ve benzeri sitelerde satılıyor.Ordan satın aldığın zaman e-mail adresine kod gönderirler.O kodla bağlanabilirsin diğer aylardada.1 aylık,1 yıllık vb.Değişiyor süreleri.Tabiki buna bağlı olarak ücretleride değişiyor

• Anladım hocam peki bu Atik'in websitesi falan varmı?
  • Yapım aşamasında deniyordu ama telefon numarası var:02125267300
  • Bende alıyorum bugün inşallah.arcade ntsc-u fwsiz makine 12 taksit 530 lira.Alacağım kişi adaptörü 220v yapacakmış.İnşallah bir sorun çıkmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Bende alıyorum bugün inşallah.arcade ntsc-u fwsiz makine 12 taksit 530 lira.Alacağım kişi adaptörü 220v yapacakmış.İnşallah bir sorun çıkmaz.

Hayırlı olsun şimdiden, kazasız belasız inşallah... İyi oyunlar dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: dominic3

arkadaşlar tüplü tvnin çözünürlüğü düşük olduğu için oyunun grafiklerinin tam potansiyelini yansıtmıyo. ama lcd dışında normal flat monitör kullansam tüplü tvden daha iyi görüntü alırmıyım?

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.