Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende elite almayı düşünüodum...sonra vazgeçtim fiyat biras pahalı geldi. şimdi aklımda halo pack var bi ona bak istersen fiyatıda uygun
  • bulgaristan veya romanya 'daki xbox fiyatlarını bilen varmı?
  • amazon.com'la amerikaya giden annemin bulunduğu adrese xbox 360 yolladım. annem geldi ve aleti getirdi. ama kutusunu falan atmıştı,ben arcade almıştım.çıplak makineden bunun arcade olup olmadığını nasıl anlarım.
    bir de makinenin üstüne MFR Date:2008-02-14 yazıyor. bu üretim tarihi mi oluyor?
    elimde pal adaptör olmadığı için açamadım henüz aleti bir de.pal adaptör alınca,onu direk buna bağlayıp makineyi açabilirim değil mi?
  • merhaba arkadaşlar ben de amerikaya gıdecek arkadaslarımdan getırtmeyı dusunuyorum ama Eger Türkiyeye resmi olarak gelıcekse 1 yıl içerisinde bekleyip garanti dahilinde almayı tercih edeceğim...

ne zaman Türkiyeye gireceği hakkında bir fikriniz yada bilginiz varmı paylaşrmısınız?
    1-eğer amerikadan getirtirsem elite sistem getirtmeyi düşünüyorum falcon chipsetli olanlardan,peki elite lerde de pal ntsc-u gibi ayırımlar varmı,eğer varsa bu ntsc-u ıle pal arasındakı fark nedir?

2-abd den getırırsem ne gıbı sorunlar yasamam mumkun,adaptor volt vs gıbı?
    bırde kafama adaptor konusu takılıyor abd den elite gelırse adaptoru değiştirmek zorunda kalırmıyım?

ben hd tvye baglayıp kullancam onun ıcın bana en uygun sıstem hangısı olur?Go pro paketlerı var sanırım su anda 360 ların bunların elıtelerle arasındakı fark sadece 120 gblık hard dıskmı??3 k hatası olarak ıkısıde falcon kullanıyorsa 3 k verme ıhtımallerı aynımı?

bu pal ntsc farkını (adaptor,tv uyumlulugu-pal hangı tvye uyumlu ntsc hangısıne?-,volt uyumlulugu-kac volt kullanır_vs yazarsanız cok sevınırım)

cok soru sordum ama gercekten kac gundur bunlar kafamı cok kurcalıyor yardımcı olursanız cok sevınırım herkese ıyı forumlar

• quote:

Orjinalden alıntı: mybsmdy

amazon.com'la amerikaya giden annemin bulunduğu adrese xbox 360 yolladım. annem geldi ve aleti getirdi. ama kutusunu falan atmıştı,ben arcade almıştım.çıplak makineden bunun arcade olup olmadığını nasıl anlarım.
    bir de makinenin üstüne MFR Date:2008-02-14 yazıyor. bu üretim tarihi mi oluyor?
    elimde pal adaptör olmadığı için açamadım henüz aleti bir de.pal adaptör alınca,onu direk buna bağlayıp makineyi açabilirim değil mi?

Manufacture Date (MFR) üretim tarihidir evet. Konsolun HDD'si yoksa, Arcade olmalı. Başka türlü anlayamazsın zaten. Bir de yanında Arcade oyun diski gelmiş olabilir. Oradan da anlayabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kos1

merhaba arkadaşlar ben de amerikaya gıdecek arkadaslarımdan getırtmeyı dusunuyorum ama Eger Türkiyeye resmi olarak gelıcekse 1 yıl içerisinde bekleyip garanti dahilinde almayı tercih edeceğim...

ne zaman Türkiyeye gireceği hakkında bir fikriniz yada bilginiz varmı paylaşrmısınız?
    1-eğer amerikadan getirtirsem elite sistem getirtmeyi düşünüyorum falcon chipsetli olanlardan,peki elite lerde de pal ntsc-u gibi ayırımlar varmı,eğer varsa bu ntsc-u ıle pal arasındakı fark nedir?

bırde kafama adaptor konusu takılıyor abd den elite gelırse adaptoru değiştirmek zorunda kalırmıyım?

ben hd tvye baglayıp kullancam onun ıcın bana en uygun sıstem hangısı olur?Go pro paketlerı var sanırım su anda 360 ların bunların elıtelerle arasındakı fark sadece 120 gblık hard dıskmı??3 k hatası olarak ıkısıde falcon kullanıyorsa 3 k verme ıhtımallerı aynımı?

bu pal ntsc farkını (adaptor,tv uyumlulugu-pal hangı tvye uyumlu ntsc hangısıne?-,volt uyumlulugu-kac volt kullanır_vs yazarsanız cok sevınırım)

cok soru sordum ama gercekten kac gundur bunlar kafamı cok kurcalıyor yardımcı olursanız cok sevınırım herkese ıyı forumlar

Madem kaç gündür kafanı kurcalıyor, keşke forumu şöyle bir kurcalasaydın. Cevapları çoktan alırdın. PAL-NTSC ayrımı her türlü konsolda ve DVD player'larda bile vardır. Senin alacağın makinede de olacak. 220V adaptör almak da zorundasın. Çevirici de olur ama ben şahsen tercih etmiyorum. 3K konusunda son modellerin hepsi aynıdır.

• ya arkadaşlar cok kafanıza takıyorsunuz zaman geciyor alın paşa paşa kullanın ben 3 ay boyunca arastırdım makineyi sonunda tak etti ve aldım su anda cok memnunum makine arcade pal (falcon) her geçen gün mahrum kalıyorsunuz su oyunlardan gende seçim sizin
  • bu arcade ile pro premium ve elite arasında grafik kalitesi farkı varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapture

bu arcade ile pro premium ve elite arasında grafik kalitesi farkı varmı?

yok tabikide aletler aynı ama aparatlar farklı elitede 120 gb hdd pro da 20 gb hdd arcadede 256 mb memory gibi
    not:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WizMellin -- 15 Nisan 2008; 19:22:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

merhaba arkadaşlar ben de amerikaya gıdecek arkadaslarımdan getırtmeyı dusunuyorum ama Eger Türkiyeye resmi olarak gelıcekse 1 yıl içerisinde bekleyip garanti dahilinde almayı tercih edeceğim...

Madem kaç gündür kafanı kurcalıyor, keşke forumu şöyle bir kurcalasaydın. Cevapları çoktan alırdın. PAL-NTSC ayrımı her türlü konsolda ve DVD player'larda bile vardır. Senin alacağın makinede de olacak. 220V adaptör almak da zorundasın. Çevirici de olur ama ben şahsen tercih etmiyorum. 3K konusunda son modellerin hepsi aynıdır.

pal makıne alsam gene cevırıcı almam gerekırmı?? yoksa dırek kullanabılırmıyım???
    bıde bazı xboxların kutularının uzerınde eskılerınden farklı olrak go pro yazıyor sanırım bunlar yenı serımıdır,bır bılgınız warmı???

• quote:

quote:

quote:

pal makıne alsam gene cevırıcı almam gerekırmı?? yoksa dırek kullanabılırmıyım???
    bıde bazı xboxların kutularının uzerınde eskılerınden farklı olrak go pro yazıyor sanırım bunlar yenı serımıdır,bır bılgınız warmı???

gerekmez pal makinalar 220v dur.prolar yeni seridir

• pekı pal makınalara oyun bulmak zor olurmu???her oyun pal a da cıkarmı??bole ayırımlar varmı ntsc ıle pal arasında???
    ntsc ıle palın farklarını dezavantajllarını kabaca bı sayabılırmısını? yardımcı oldugunuz için tesekkur ederım.
  • quote:

pekı pal makınalara oyun bulmak zor olurmu???her oyun pal a da cıkarmı??bole ayırımlar varmı ntsc ıle pal arasında???
    ntsc ıle palın farklarını dezavantajllarını kabaca bı sayabılırmısını? yardımcı oldugunuz için tesekkur ederım.

bende bunu merak ediyorum.Birde bu pro-premium arcade den sonra mı çıktı?
  • bölge ayrımı var ama her oyunda yok. bazen ilk önce pal çıkar ntcs-u ya 10 gün sonra falan çıkar... mesala halo 3 region free yani her bölge oynar...forumu biras araştırırsan sorularnın cevabını kolayca bulursun

xbox 360 sahibi degilim Comiing soon
  • evet ntsc-u felan hiç bence şeyapmaya gerek yok heleki pes manyağısanız tabi bu sene cokmu gec cıktı bilmiyorum ama arkadas 2-3 ay sonra cıktı dedi daha dogrusu oyle hatırlıyorum . PAL alın almışken, hiç bi sorun yaşamazsınız. PAL Arcadeler 550-580 arasında .Atikten alırsanız HDMI kablo ve FW ücretsiz... Bide AnD_OnE : cevabı verilmiş ama bende arıyodum böyle bişey forumda 1-2 şey okuyunca composite veya component kablo nun ucunun arkasındaki koca seyi tornavida yardımıyla cıkar sonra hdmi ile birlikte tak . hic öyle ayrı aparata 30-40 ytl vermenede gerek yok ;) zaten görüntü olarakta o kadar bozuk degil bana göre, sadece koca kapagı olmayacak o kadar ...
  • Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.Lütfen cevap verin..

Daha bugün Xbox 360 Aldım..Monitörüm'de HYUNDAI - X91W..şimdi sorum şu..Elimde DVI-HDMI bir kablo var..(Monitörüm DVI ve VGA çıkışlı bu arada)Neyse konsolun arkasına HDMI ucunu monitörede DVI ucunu bağlıyorum..Ama görüntü alamıyorum..Yani hiç bir görüntü yok..Acaba ekran çözünürlüğüyle bir alakası olabilir mi ? Ben 1440-900 kullanıyordum..Ekran çözünürlüğünü mesela 1280-720 yapsam görüntü alma ihtimalim var mıdır ?

Lütfen yardım edin kafayı yicem..Xbox aldık o bana bakıyor ben ona :D Denizli'de yaşadığım için kablo bulmak problem oluyor..Hiç olmadı forumdan bir arkadaştan alıcam..Ama önce soruya odaklanalım lütfen
  • quote:

HDMI üzerinde olacak tabi ki. Ayrı bir aparatla olmayacak. 2007 Mayıs ayında çıkan Elite'lerden itibaren HDMI'lı konsollar çıkmaya başladı.

Arcade paketlerin düşük adaptör değerli olanları 65nm oluyor. Alınabilirse onlardan almak en mantıklısı. Piyasaya yeni girdiklerinden dolayı fiyatları şimdilik mantıksız ama yakın zamanda düzelecektir diye düşünüyorum.

pekı düşük adaptöre değeri derken kac yazıyor adaptorun uzerınde?65 nm olup olmadıgını kutuyu acmadan anlayabılırmıyız?
    yada falcon ıslemcıye sahıp olup olmadıgını???

bırde sole bı olay mevcut 360 drives.com da görüyorum Falcon - 203W on box, 175W on power brick yazıyor bu ne anlama gelıyor?kutuda 203 adaptorde 175

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twinkie35 -- 16 Nisan 2008; 11:10:49 >

• quote:

quote:

HDMI üzerinde olacak tabi ki. Ayrı bir aparatla olmayacak. 2007 Mayıs ayında çıkan Elite'lerden itibaren HDMI'lı konsollar çıkmaya başladı.

Arcade paketlerin düşük adaptör değerli olanları 65nm oluyor. Alınabilirse onlardan almak en mantıklısı. Piyasaya yeni girdiklerinden dolayı fiyatları şimdilik mantıksız ama yakın zamanda düzelecektir diye düşünüyorum.

pekı düşük adaptöre değeri derken kac yazıyor adaptorun uzerınde?65 nm olup olmadıgını kutuyu acmadan anlayabılırmıyız?
    yada falcon ıslemcıye sahıp olup olmadıgını???

bırde sole bı olay mevcut 360 drives.com da görüyorum Falcon - 203W on box, 175W on power brick yazıyor bu ne anlama gelıyor?kutuda 203 adaptorde 175

kutuda 175w yazar zaten acmadanda bakabilirsin. 175w yazanlar falcon

• slm arkadaşlar bende x box halo3 modelini aldım yani tüplü tv ye olmadı ntsc u modeli olduğundan bilgisayarımın mönütörüne bağladım samsung 2232 ye gayet güzel görüntüleri fakat ses yok icine herhangi bir kabloda koymamışlar optik cıkışlı hopörlerimizde yok malesef 4*1 var buna bağlamak icin

böyle bir kablomu almam lazım ucuz bişeyde değil sanırım bunlar birde bu ntsc u oyunları bulmak az zor gibi tek tük buldun netten hep pal var nerden temin edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.