Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de xbox 360 arcade pack yada elite alacam ama karar veremedim.Elite çok pahalı arcade de iyi ama belleği az.Bu hdd ler kaça takılır? Ve kaç gb ta kadar takılır?
  • bende arcade pack alacağım ama acaba mouse bağlanabiliyormu?
  • Bir aparat ile Klavye ile Mouse bağlayabilirsiniz.
  • arkadaşlar son fiyat durumu hakkında bilginiz varmı bugün atik'e uğrıcaktım ama kapalıydı bende konsol plaza diye bi yere uğradım 650ytl dediler pal arcade pack'e abovv diyip kaçtım bende...nedir fyatların son durumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lakerss

quote:

Orjinalden alıntı: yekepe

arkadaşlar son fiyat durumu hakkında bilginiz varmı bugün atik'e uğrıcaktım ama kapalıydı bende konsol plaza diye bi yere uğradım 650ytl dediler pal arcade pack'e abovv diyip kaçtım bende...nedir fyatların son durumu?

Pal Arcade 635, Pal Elite 839 Ytl Hemalhemsat' daki fiyatlara göre.

ohaaaaaaa diyebilirmiyim iyi incelerseniz pal arcadeler 550YTL yede var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuroasogeco -- 13 Nisan 2008; 9:31:24 >

• Benimde iki sorum olacak..Xbox 360 henüz kargoda..Arcade pack aldım..(Ntsc-U) Evimdeki tv tüplü 70 ekran Vestel..Acaba bir renk sorunu yaşarmıyım ? İlla XBOX360 RGB KABLO edinmelimiyim ?Birde falcon olup olmadığını nasıl anlarım xbox 360'ın ?Teşekkürler..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kinay2004

Benimde iki sorum olacak..Xbox 360 henüz kargoda..Arcade pack aldım..(Ntsc-U) Evimdeki tv tüplü 70 ekran Vestel..Acaba bir renk sorunu yaşarmıyım ? İlla XBOX360 RGB KABLO edinmelimiyim ?Birde falcon olup olmadığını nasıl anlarım xbox 360'ın ?Teşekkürler..

Bende de Vestel 70 ekran tv var büyük ihtimal sorun yaşarsınız en iyisi Rgb kablo almak ama orjinalini.Arcade packlerin hepsi Falcon'dur.

Hayır Arcade Packlerin hepsi falcon değildir.Eski board arcade packler de piyasada bulunabiliyor.Adaptörü kontrol etmelisin.175w yazıyorsa falcondur
  • quote:

Orjinalden alıntı: CellaTurcica

quote:

quote:

Benimde iki sorum olacak..Xbox 360 henüz kargoda..Arcade pack aldım..(Ntsc-U) Evimdeki tv tüplü 70 ekran Vestel..Acaba bir renk sorunu yaşarmıyım ? İlla XBOX360 RGB KABLO edinmelimiyim ?Birde falcon olup olmadığını nasıl anlarım xbox 360'ın ?Teşekkürler..

Bende de Vestel 70 ekran tv var büyük ihtimal sorun yaşarsınız en iyisi Rgb kablo almak ama orjinalini.Arcade packlerin hepsi Falcon'dur.

Hayır Arcade Packlerin hepsi falcon değildir.Eski board arcade packler de piyasada bulunabiliyor.Adaptörü kontrol etmelisin.175w yazıyorsa falcondur

Benim aldığım yerde 110 W görünüyor ? O zaman Falcon değil..bu ne anlama gelir ?

• Şunu söylemek istiyordum..Yani 3k hatası riski daha mı fazladır bu durumda ? Isınma vs ? Adaptörden anlanabiliyor mu falcon olup olmadığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiviniTod -- 13 Nisan 2008; 10:26:36 >
  • quote:

Şunu söylemek istiyordum..Yani 3k hatası riski daha mı fazladır bu durumda ? Isınma vs ? Adaptörden anlanabiliyor mu falcon olup olmadığı

Falconlara göre ısınma riski biraz daha fazladır.Ama 3k verme ihtimali çok düşüktür.Halo edition ile aynı boarda sahiptir(zephry).Bence Pal falcon al,ntsc-u alırsan da ısınmayı kafana takma.
  • arkadaslar xbox pal arcade almayı dusunuyorum.. aslında xbox ile ilgili bir sorum yok ama
    ben alacagım xbox ı samsung 32r81 lcdye hdmi ile,logitech z-5500 e de optik kaboyla baglamak ıstıyorum ama galıba ikisi birden girmiyormus onu yontarak çözerim ama baglantıyı nasıl yapıcam anlatırmısınız ( hangı kablo nereye vs.vs)
    edit:liave

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnD_OnE -- 13 Nisan 2008; 10:58:56 >
  • ben karar veremedim arcade mi alsam elite mi diye ama hangisi dha yeni bide xbox 360 ultimate çıkacakmış 2008 sonunda şimdi mi alınmalı yoksa daha sonra mı?
  • HALO PACK XBOX360 ARIYORUM UYGUN FİYATA NEREDEN BULABİLİRİM
  • ntsc-u arcade 360 aldım. pal adaptör mü almamı tavsiye edersiniz yoksa çevirici mi? sanırım pal adaptör almak daha mantıklı değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnD_OnE

arkadaslar xbox pal arcade almayı dusunuyorum.. aslında xbox ile ilgili bir sorum yok ama
    ben alacagım xbox ı samsung 32r81 lcdye hdmi ile,logitech z-5500 e de optik kaboyla baglamak ıstıyorum ama galıba ikisi birden girmiyormus onu yontarak çözerim ama baglantıyı nasıl yapıcam anlatırmısınız ( hangı kablo nereye vs.vs)
    edit:liave

HDMI kullanırsın. Özel çeviriciler var hem HDMI hem de optik sesi bir arada kullanmanı sağlayan. Onlardan alırsın. Forumda daha önce konuşuldu, ufak bir araştırma ile ulaşabilirsin. Eğer çevirici bulamazsan ve ille de optik girişi kullanmak istersen, component kabloyu kullanırsın. Onun üzerinde optik çıkış var. TV'de 720p zaten. Çok şey kaybetmezsin HDMI'a göre.

• quote:

Orjinalden alıntı: rapture

ben karar veremedim arcade mi alsam elite mi diye ama hangisi dha yeni bide xbox 360 ultimate çıkacakmış 2008 sonunda şimdi mi alınmalı yoksa daha sonra mı?

Yeni modelleri bekleyerek zaman kaybetmeye gerek yok. Üretim tarihi en yeni olanı alabilirsin. Elite modellerde 120GB HDD oluyor. İhtiyacın varsa bu kapasiteye, o zaman Elite almalısın. Yoksa Arcade de fazlasıyla işini görecektir. Karar senin. Bu modeller hakkında daha önce birçok şey söylendi, onları okuyarak da bir fikir edinebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selcuk2555

HALO PACK XBOX360 ARIYORUM UYGUN FİYATA NEREDEN BULABİLİRİM

Bu konuda hem bu başlığı hem de forum genelini iyice araştırman gerekiyor. Bolca sonuca ulaşacaksın, emin olabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mybsmdy

ntsc-u arcade 360 aldım. pal adaptör mü almamı tavsiye edersiniz yoksa çevirici mi? sanırım pal adaptör almak daha mantıklı değil mi?

Çevirici pek tavsiye edilen bir olay değil. Bu nedenle PAL adaptör almanda fayda var. Çeviricilere güven olmamakla birlikte, ileride UPS falan kullanmak istersen, sorun yaşayabilirsin. PAL adaptör al, keyfine bak
  • ya beyler BENQ - FP222WA monitor hakkındakı yorumlarınız nelerdir sordum ama cevaplayan olmadı 22'olması cazip geliyor
  • Bende xbox almaya kara verdim.Yutrdışımı falan fdiye düşünürken buradan almaya kara verdim sonunda.Pal mı öbnerirsiniz yoksa ntsc-u mu??Aralarında 100 lira fiyat farkı var.Adaptör alırsam adaptörlerin fiyatı ne kadar acaba??Hd ready plazma ile performansı nasıl olur??
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.