Şimdi Ara

Yeni Windows 10 güncellemesi ses sorunları ve dosyaların kaybolmasına yol açıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sorunu yaşadım. Bluetooth hoparlör kullanıyorum kaldırıp tekrar kurduktan sonra sorun düzeliyor.

• Realtek'de sorun var diye hoparlörü monitörün kulaklık çıkışına taktım. Realtek sürücüsünü kaldırıp biosdan onboard ses kartını disable yaptım. Kulaklık zaten USB'li ve yazılımı çok iyi. Geçen yıllarda birkaç kez realtek ile windows güncellemeleri yine sorun yaratmıştı.
    Korkuyorum yakında hangi donanımı kapatacağım sorun olmasın diye.
  • İster insider olsun ister stable olsun bu sorunlar bir bende yok galiba kara propaganda mı yoksa gerçekten hatalar var mı? Windows 10 bence mükemmel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemeler bende hiç problem yaratmıyor. Bu OEM bilgisayarların küçük bir bölümü etkileniyor sanırım hp, asus gibi firmalar bloatware ile doldurduğu için sistemi.

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Her yorumuma atlayıp durma kendi işine bak
  • @Normandia_06
    başkan beni bloklamışın niyeyse yorumlarına atlama durumu bilinç li tercih deil doğal seleksiyon cins cnis yorumlarına denk geliyorum 2 dir ondan
  • Bana güncelleme gelmemiş daha çıkmadı mı?

• Ben şu anda Windows 10'un 1809 sürümünü kullanıyorum. Son güncellemeyi indirdiğim zaman ses sürücüsünü tanımadığı için şimdilik bu eski sürüm ile idare etmeye çalışıyorum. Bende ki eski creative'in ses kartını tanımıyor anladığım kadarıyla. Yeni ses kartı alana kadar eski sürümü kullanmaya dewamke..😏

• Hep güncelledim, çok şükür hiç sorun yaşamadım.

• Her güncelleme geldiğinde hemen yüklerim, şu ana kadar 2 bilgisayarımda da hiç sorun yaşamadım. Bu Win. 10 olumsuz haberleri artık kabak tadı vermeye başladı. 100 kullanıcı sorun yaşadı diye zart güncelleme bozdu haberi yapılıyor.
  • BetaOS yeni sürümüyle indirmeye sunuldu. İlk dakikada kullanıcılar sorunlarla karşılaştı!

Şaka bir yana neden her sürüm güncellemesinden sonra kullanımı zorlaştıran sorunlar oluyor? Geliştirme sürecinde mi sorunlar oluyor yoksa hataları iyice araştırıp çözümlemeden mi güncelleme yayınlıyorlar. Sırf bu sebepten güncellemeleri kaçırmayan ben güncellemekten korkar oldum.

• Windows ve sorun 😂 hiç şaşmaz ayrılmaz

• Bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım nedense.Bütün güncellemeleri ilk çıktıgın gün itibariyle yükleyen biriyim.

• 1800 sürümden sonra sırf surround uyumsuz diye 6 ay bekledik. Sonunda çözdük dediler ama yinede 1900 sürümlerde Razerin programını sorunsuz kullanamadım. Şimdilik 2004 versiyonda idare ediyoruz, ama Razer in surround programını kaldırmak zorunda kaldım. Steelseries Arctis5 DTS lisansı, DTS uzamsal ses programını lisanslı kullanabildiği için ücretsiz kullanılabiliyor, şimdilik onla idare ediyoruz.

• KB4556799 bugün yükledim ve ses çıkmıyor şu an bilgisayardan. Dosya kaybı gibi bir sorun yaşamadım. Şu an tekrar kaldırıyorum güncellemeyi.
    (PC: MSI PS63 Modern 8SC)

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Windows 10 Pro 1909 Mayıs 05 Toplu güncellemesini bende kullanıyorum. Bu zamana kadar bende etkilenmedim. Benim aklıma gelen acaba bazı programlar veya oyunlar nedeniyle yüklenen eklentilere sahip kullanıcılarda çakışan bir durum mu bu? Mesela atıyorum x programı var ve onu yükleyenlerde sorun yapıyordur bu güncelleme ama yüklemeyenlerde sorun yapmıyordur. Acaba bundan mı kaynaklı?

• Adamlar assasins Creed siyndicate Türkçe yama dosyamı silmiş oyuna bı girdim oyun ingilizce yazio la

• Ben ses problemi yaşıyorum. Miktofon çalışmıyor

• Microsoft Forza horizon 4 oyuncusuyum Güncellemeden sonra oyun içi ses gitti ne araç sesi nede başka birses kaç gündür böyle sadece ışınlanma ekranında ses geliyor onuda o ekrandaki rüzgar sesi şimşek çakma sesi yada tezahürat sesi sadece ışınlanırken, başka ses yok kendiliğinden düzelmesini bekliyorum<br /><br />

• senin gibi 3-5 takım tutan boş beleş mesajcı var. bi bitmediniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.