Şimdi Ara

Yeni Windows 10 güncellemesi ses sorunları ve dosyaların kaybolmasına yol açıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
2.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin gibi 3-5 takım tutan boş beleş mesajcı var. bi bitmediniz.
  • Logitech G Hub uygulamam kendi kendine silindi dün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde güncelledikten sonra disk kullanımım %100 ün altına inmiyordu format attım anca düzeldi artık güncelleştirmeleri kapattım

• Direkt gelecek olan büyük nihai 2004 sürüm kurdum ve keyifli. Windows 10 gerçekten güzel.

• Revios kullanıyorum kafam rahat

• Sabaha karşı otomatik güncelleme yapmış wifi kapalı açamıyorum bu yüzden olabilir mi?

• genel anlamda ben çok memnunum w10'dan ancak dosya silinme olayının doğru olabileceğini düşünüyorum..

yıllarca tek kişi kullanılan bilgisayarda programların olduğu klasörün silinmiş olmasını aklım almıyor çünkü..
  • Bu tür güncellemeleri en az 10 gün bekleyip yüklemek gerek. Ayrıca her zaman bir yedek alınmalı.
  • Bu tür güncellemeleri en az 10 gün bekleyip yüklemek gerek. Ayrıca her zaman bir yedek alınmalı.

• Güncellemeyi yaptıktan sonra bende de kısa süreli (2-10 saniye) siyah ekran çıkmaya başladı

• Bende sıkıntı oluyor her güncelleme Bluetooth kayboluyor nasıl çözülür bilmiyorum bilen varmı?

• Ben de ses sorunu yaşamaya başladım. Denemediğim çözüm kalmadı. En son artık ses aygıtını da görmemeye başladı. Donanımsal bir problem diye tam ümidi kesmiştim ki bu haberi okudum.
    Şimdi güncellemeyi kaldırıyorum bakalım sonuç ne olacak?

• 2004 sürümü gayet stabil giderken son güncelleme ile çakıldı.İlk önce güncellleme yüklenmedi kaç defa restart attı loopa girdi neyse sıfırdan kurdum bu kez güncellendi çaat mavi ekran bellek hatası ses hala dalgalanmalı çıkıyor . neyseki ltsc enterprise tarafında devam ediyorum bu entryde ubuntu 18.04den yazıyorum .

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Aynı sürüm bu arada 19041.264.

• Sen Windows 10'sun, zaten aksi bir şey söylememen lazım...
  • Androidle uğraşmayı bıraksa microsoft xbox güncellemelerinide bir kenara bıraksa bunlarla uğraşacağım diye,anakart gpu çip üreticilerini sıkıntıya sokmaya değer mi.

• Bende de bugün gitti. Güncelleştirme geçmişinde "14 Mayıs" olarak gözüküyor.

Dün sorun yoktu. Bugün gitmiş...

Yeni Windows 10 güncellemesi ses sorunları ve dosyaların kaybolmasına yol açıyor
    Yeni Windows 10 güncellemesi ses sorunları ve dosyaların kaybolmasına yol açıyor
  • Bende mikrofonu öldürdü. Sadece cızırtı veriyor.
  • 1909 sürümüne güncelledikten sonra ekran kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Bu sorunu yaşayanınız var mı aranızda? Eğer bu sorunu formatsız düzeltebileceğim bir yöntem varsa desteğinizi bekliyorum. 😒

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.