Şimdi Ara

* * * YENİ VW PASSAT * * * (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
0
Favori
65.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alaşım jant,
    krom cam çıtaları,
    konfor koltuklar,
    mercekli ve ledli farlar,

vb. özellikler standart mı önemli olan bunlar
  • Ne bileyim biraz hayal kırıklığına uğradım ben
     * * * YENİ VW PASSAT * * *
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimsek

29 ekimde sırf passsatı ve jettayı görmek için Kayseri den kalkıp İstanbul otomobil fuarına gidecem umarım fuar esnasında satışları açarlarda bitane alır dönerim

ben de aynı şekilde edirne'den geleceğim. passat ve jetta dışında, eğer gelirse yeni focus ve içi biraz hayal kırıklığı olsa da dışı süper olan giuleitta'yı çok merak ediyorum.
  • Yeni Passat, 52 bin TL’ye lider havasıyla geliyor

VolKSWAGEN’in ilk olarak 1973 yılında pazara sunduğu ve tüm dünyada 15 milyonun üzerinde satış adediyle sınıfının en başarılı modellerinden biri olarak kabul edilen Passat’ın 7’nci nesli, kasım ayından itibaren Türkiye’de 51 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Passat’ın Türkiye pazarında iddiasını artırarak başarısını devam ettireceğini söyleyen VW Binek Genel Müdürü Vedat Uygun, şöyle konuştu: “Passat 6’ncı nesli ile Türkiye’de satışa sunulduğu 2005 yılından bu yana 43 bin adetlik bir satış yakaladı. 2010 yılının ilk 8 aylık döneminde 7 bin 252 adetlik Passat satışıyla bu segmentte yüzde 30’luk pazar payıyla liderliğini devam ettirdi. 2011 yılında 45 bin adetlik toplam satışımızın 12 bin adetlik bölümü yeni Passat’tan oluşacak. “ Yeni Passat, BlueMotion Technology ile donatılmış 122 beygir 1.4 TSI benzinli, 105 beygir 1.6 TDI ile 140 ve 170 beygir 2.0 TDI dizel motor seçeneklerine sahip.

ALINTIDIR:http://www.hurriyet.com.tr

• Avensis'i çok eleştirdim tasarım olarak ama haksızlık yapmışım ! , bana göre resimlerdeki Passat'tan çok daha güzel.

Insignia'yı işin içine katmıyorum bile.
  • yeni passat bendede hayal kırıklığı oldu
    vw 2 kasada bir all new olayına giriyor galiba!
    golfteki gibi buçuk değişim
    ama daha kaliteli belli
    yine satacak yine satacak
  • Bence hepimiz yeni Passat'a alışırız arkadaşlar,
    Hele bir Türkiye'ye gelsin,
    İçine şöyle bir kurulalım, Taner dostum'un dediği gibi bakire ceylan derisinden yapılmış direksiyona şöyle bir dokunalım,
    Bakın buradaki yazılar nasıl değişiyor.
    B6 kasaya sahip olanlar için, arabasını satıp B7 aldıracak kadar cebedici değil ama yeni müşteriler, Passat hayranları, teknoloji meraklıları tercih edecektir.
    Gazetelerde yeni Passat ile ilgili haberler boy boy çıkmaya başladı bile .....
    "Kendi kendine park edebilen otomobil"
    "Surucusu yorgun ise uyarı yapan teknolojik dev"
    "Öndeki araç durunca kendinden duran ilk D sınıfı araç"

Bunlar daha başlangıç. Doğuş otonun yeni Passat satış hedefi oldukça yüksek.
    Bu hedefi tutturmak için elinden geleni yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

klimatronik,
    alaşım jant,
    krom cam çıtaları,
    konfor koltuklar,
    mercekli ve ledli farlar,

vb. özellikler standart mı önemli olan bunlar

Buyrun yeni Passat'ta modele göre standart olan özellikler...

• İşlerimin yoğunluğu biraz azalsın, Sayın VEDAT UYGUN'a uzun ve ayrıntılı bir mektup yazacağım. Türkiye'de "çok PASSAT sattık" demesi belki iyi ve hoş ama yeni PASSAT'ın eskisine göre DAHA ZAYIF donanımla gelmesi kabul edilebilir birşey değil. Önceki TRENDLINE donanımda olup da şimdiki COMFORTLINE'da bile olmayan bazı hususlar var. Önceki TRENDLINE şimdiki COMFORTLINE'dan bile daha doluydu neredeyse. TRENDLINE'da Hız Sabitleyici olmaması D sınıfı ve PASSAT gibi 52.000 TL'den satılacak 1.4 TSI motorlu bir araç için utanç verici. Nasıl böyle bir hata yapıyor Doğuş otomotiv, anlamak mümkün değil.

Ben bu işi ŞAHSEN ele alacağım....!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Ne bileyim biraz hayal kırıklığına uğradım ben

şimdikinden daha dinamik bir duruşu var bence arka tarafının. daha sert ve sportif duruyor. sadece önüne alışmak gerekli. farların biraz büyük oluşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

İşlerimin yoğunluğu biraz azalsın, Sayın VEDAT UYGUN'a uzun ve ayrıntılı bir mektup yazacağım. Türkiye'de "çok PASSAT sattık" demesi belki iyi ve hoş ama yeni PASSAT'ın eskisine göre DAHA ZAYIF donanımla gelmesi kabul edilebilir birşey değil. Önceki TRENDLINE donanımda olup da şimdiki COMFORTLINE'da bile olmayan bazı hususlar var. Önceki TRENDLINE şimdiki COMFORTLINE'dan bile daha doluydu neredeyse. TRENDLINE'da Hız Sabitleyici olmaması D sınıfı ve PASSAT gibi 52.000 TL'den satılacak 1.4 TSI motorlu bir araç için utanç verici. Nasıl böyle bir hata yapıyor Doğuş otomotiv, anlamak mümkün değil.

Her türlü eylemde yanındayız hocam , mail fax vs

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

İşlerimin yoğunluğu biraz azalsın, Sayın VEDAT UYGUN'a uzun ve ayrıntılı bir mektup yazacağım. Türkiye'de "çok PASSAT sattık" demesi belki iyi ve hoş ama yeni PASSAT'ın eskisine göre DAHA ZAYIF donanımla gelmesi kabul edilebilir birşey değil. Önceki TRENDLINE donanımda olup da şimdiki COMFORTLINE'da bile olmayan bazı hususlar var. Önceki TRENDLINE şimdiki COMFORTLINE'dan bile daha doluydu neredeyse. TRENDLINE'da Hız Sabitleyici olmaması D sınıfı ve PASSAT gibi 52.000 TL'den satılacak 1.4 TSI motorlu bir araç için utanç verici. Nasıl böyle bir hata yapıyor Doğuş otomotiv, anlamak mümkün değil.

kesinlikle ben de altına imzamı atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkant_R32

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

kesinlikle ben de altına imzamı atarım

aynen hiç lansmanda anlatılan hiç bir donanım yok ama karamsar olmamak lazım yeni olduğu için belki zamanla gelicektir. Ama resmen zorla highline aldırıyorlar..

• quote:

Taner abi ilginç bir ilana rasladım araçta arka camlar manuel böyle bir b6 Passat üretildi mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-passat-siringil-oto-dan-passat-1-6-teredline-kazasiz-33132410/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

quote:

Taner abi ilginç bir ilana rasladım araçta arka camlar manuel böyle bir b6 Passat üretildi mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-passat-siringil-oto-dan-passat-1-6-teredline-kazasiz-33132410/detay

açıkçası ben de ilk defa gördüm. bunu passat profesörü Taner Göde bilir

adam bir de aracına full demiş ama fiyatı bence makul. kmsi de oynanmadıysa iyi.

• Hocam bu teknik özelliklerde bi hata olması,n adam açıklamasında yorgunluk sistemi filan var diyor ama bu özelliklere göre highline modelinde bile bu yok. ya bu UYGUN ithal ettiği aracı bilmiyor veya bu yayımlanan şeylerde eksiklikler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimsek -- 19 Ekim 2010; 16:07:13 >
  • Yorgun sürücüyü titretecek

VW’nin yeni tasarım DNA’sını takip eden yeni yüzü ile dinamik bir görünüme sahip olan Yeni Passat’ta Start/Stop ve Fren Enerjisi Geri Kazanım Sistemi standart olarak sunuluyor. Yeni model ayrıca Şehiriçi Fren Asistanı ve Yorgunluk Algılama Asistanı gibi teknolojilerle de ön plana çıkıyor. Yorgunluk Takip Asistanı, araçta kullanıcının sürüş tekniğini belirli periyotlarla sistem tarafından kontrol altında tutup, yorgunluğu hissedip sürücüyü uyarıyor. Yeni Passat’ın bir başka dikkat çeken özelliği ise bagajının bacak hareketiyle açılabilmesi. Cebinizdeki anahtarı algılayan sensörler, eliniz paketlerle doluyken, bacağınızı hafif yukarı kaldırmanızla açılabiliyor

Hürriyetteki yazıdan alıntıdır.
  • Hollanda'da satılan EASYLINE Passat'ların ARKA CAMLARI manüel üretilmiştir. Almanya'da satılan TRENDLINE model PASSAT'larla Türkiye'de satılan TRENDLINE PASSAT'lar arasında Dünya ve Mars kadar fark var. İlandaki PASSAT'ta Orta Kol Dayama, Arka Havalandırma, 230 V Priz bile yok! İlandaki aracın fiyatı da 2006'da satılan TRENDLINE'ların 2010 güncel fiyatı ile uyumlu. 5.000 TL daha verip 2009 model, 7000 TL daha verip 2010 model alınabilir.

Biz haklı olarak DOĞUŞ OTOMOTİV'e kızıyoruz. PASSAT bize göre lüks, prestij, ağır, ağa, makam, müteahhit, avukat, doktor, emniyet müdürü, kaymakam, rektör aracı olduğu için DOLU DOLU DOLU istiyoruz, kendinden kararan iç dikiz aynası, tüm sensörler, ayak ve kapı altı aydınlatma, kendiliğinden kapanan dış aynalar (Kurt Kulağı), ön sis farları, krom-nikelaj-maun-alümniyum-karbon-kaplama, hafif alaşım jant, navigasyon, sunroof, elektrikli arka cam perde, görsel park desteği, istiyoruz da istiyoruz. Halbuki PASSAT'a Alamanya'da polisler, ev kadınları ve satış temsilcileri biniyor. Olsun, burası TÜRKİYE ve biz 40 yıldır Bursa üretimi İtalyan pizza ve Fransız patatesinden sonra Holstein dana bifteği yemek istiyoruz ve uygun fiyata dolu araç istiyoruz. Sakın ama sakın kel, boş, baz PASSAT getirme Doğuş...!!!

Ancak satıcı ilanda hayal sınırlarını epey zorlamış:

ARACIMIZ 2006 MODEL PASSAT 1.6 TRENDLİNE MODELİNİN EN DOLUSU TİTİZLİKLE KULLANILMIŞ CİZİKLERDEN DOLAYI 2 PARÇA BOYA VARDIR.PREJTİJLİ BİR ARAÇTIR GÜVENLİK EN ÜST SEVİYEDEDİR 12 ADET HAVA YASTIĞIYLA KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN.YAKIT KONUSUNDADA OLDUKÇA EKONOMİKTİR.ARACIMIZDA İTALYAN MARKA SIRALI SİSTEM LPG VARDIR.70.000 KM TAKTIRILMIŞTIR.ŞEHİR İÇİ 20 KRŞ YAKMAKTADIR.BAKIMLARI YAPILMIŞ OLUP ORJINAL 88.565 KM DEDİR.MOTOR YÜRÜYEN AKSAMINDA HİÇBİR SORUN YOKTUR. SAYGILARIMIZLA ŞİRİNGİL OTO LTD.ŞTİ.

• Hocam öyle deme içerden açılan bagaj kapağı varmış yani öneml özellik. Ya onu da kaldırsaları? Ya kuşlar ağaçlar? Ya yeşil başlı ördek? Aman diyim.

Bu durumda comfortline baz araç oluyor. Park sensörsüz satarak herhalde kaporta servisinden para almayı umuyorlar.

quote:

• Yeni passat ın sanki ön lastikten sonraki ön kısmı (tampon) yani ingilizcesi "overhang", biraz daha mı kısa?

Yeni aracın ölçüleri nedir? Eskisinden kısa mıdır? resimde öyle algılanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk010 -- 19 Ekim 2010; 22:52:49 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.