Şimdi Ara

* * * YENİ VW PASSAT * * * (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
0
Favori
65.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar kasayı makyajladılar özelliklerden tırtıklama yaptılar birde gögöse saat çaktılar adın size yeni passat dediler
  • Bugün bin tl kapora verdim aracımı sipariş ettim 1.6 tdi comfortline gümüş renk kasım kontenjanı dolmuş malesef benim araç aralık teslimmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimsek

Bugün bin tl kapora verdim aracımı sipariş ettim 1.6 tdi comfortline gümüş renk kasım kontenjanı dolmuş malesef benim araç aralık teslimmiş

Kendimi şanslı addettim şimdi.

Bayram sonrası Refleks Gümüş aracımı teslim alacağım.

Gerçi çok öncesinden aracı ayırttırmıştım ben.

Gelen renklerden de sadece bir tanesi Refleks Gümüş ve test aracıydı.

Hemen İzlanda Grisi olan aracı test aracı yaptırdım.

İş dolayısıyla Bayram sonrası 1 haftalık bir program girdi araya,

Bu yüzden araç bayiye gelse de 1 hafta rötarlı alacağım aracımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 25 Ekim 2010; 17:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok bilinmeyenli denklem

quote:

Orijinalden alıntı: csimsek

Bugün bin tl kapora verdim aracımı sipariş ettim 1.6 tdi comfortline gümüş renk kasım kontenjanı dolmuş malesef benim araç aralık teslimmiş

Kendimi şanslı addettim şimdi.

Bayram sonrası Refleks Gümüş aracımı teslim alacağım.

Gerçi çok öncesinden aracı ayırttırmıştım ben.

Gelen renklerden de sadece bir tanesi Refleks Gümüş ve test aracıydı.

Hemen İzlanda Grisi olan aracı test aracı yaptırdım.

İş dolayısıyla Bayram sonrası 1 haftalık bir program girdi araya,

Bu yüzden araç bayiye gelse de 1 hafta rötarlı alacağım aracımı.

Sanada hayırlı uğurlu olsun dostum.Zaten Türkiye ye 3 renk giriyomuş refleks gümüş,siyah,izlanda grisi dizel versiyonları çoktan ayırtılmış a.araçta indirim yapmadılar 63 750 ye anlaştım ben sorması ayıp siz ne kadara anlaştınız?

• Teşekkürler, sağol.

Fiyat pazarlığı yapmadım.

Bana dedim bu aracı ayırın, ben alacağım dedim.

65.000- 67.000 tl aralığını gözden çıkarmıştım zaten 1.6 TDİ Comfortline araç için.

Bayideki arkadaşların hepsini tanıyorum,

Onlar beni biliyor, ben onları.

Onlar bana, ben onlara yardımcı oluyorum.

O yüzden maddi konulardan daha çok araç teslimatı, plaka vb konular üzerinde yoğunlaştık daha çok.

63.750 TL fiyatından indirim olacağını zannetmiyorum.

Sizinle aynı fiyatlardan alırım aracı diye düşünüyorum.

Benim için önemli olan erken teslimdi, o da bir aksilik olmazsa gerçekleşecek inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 25 Ekim 2010; 18:09:11 >
  • Aslında opsiyon ekletme seçeneğim olsaydı biraz daha beklemeyi göze almıştım.

Aracımda Anahtarsız Giriş, Karartılmış Yan ve Arka camlar ve Renkli Yol Bilgisayarı olsun istiyordum.

Bir de aracımın rengi bu kez Beyaz olsun istiyordum. ( Daha önce Gümüş Gri araç kullandığım için )

Bayiden haber bekliyordum, bugün haber geldi.

Opsiyon seçeneği yok dediler.

Paketlerden birini almanız gerekiyor.

Ben de tamam dedim ;

Gelecek olan aracı alıyorum diye kendilerine söyledim.

Zaten bekleyecek de sabrım kalmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 25 Ekim 2010; 18:19:31 >
  • ben 1.6tdi 73'lük en dolu modelden almayı düşünüyorum fiyatta indirim hiç mi yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic2melody

ben 1.6tdi 73'lük en dolu modelden almayı düşünüyorum fiyatta indirim hiç mi yok ?

Bayilerde bildiğim kadarıyla 1.6 TDİ için şu anda Highline seçeneği yok.
  • Hangisi hangisinin çakması diyelim? Superb Passat'ın mı, Passat Superb' ün mü?..Yeni volkswagen mı geliyor açalım kesenin ağzını haydi kakalanmaya. Aynı motor aynı malzeme 4-5 tane üret farklı markalar adı altında sat. Hangisini yersek, gerçi dediğim gibi hepsi benzemeye başladı birbirine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 25 Ekim 2010; 22:35:30 >
  • Aynı markanın modelleri arasında tasarım ve konsept benzerlikleri olması çok normal, marka imajının yaratılması açısından..

Ancak vw bu işin suyunu çıkardı. Geçenlerde bir passat gördüm, ama önünde audi amblemi vardı. Yahu bu passata neden audi amblemi taktılar ki filan diye kendi kendime düşünürken bir de gördüm ki araç audi a6 imiş:) (sanırım 7-8 sene önceki bir modeldi).

Şu anda da durum farklı değil. Passat, jetta, octavia, superb neredeyse birbirlerinin aynısı... Araçlarda kişilik bırakmadılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

Aynı markanın modelleri arasında tasarım ve konsept benzerlikleri olması çok normal, marka imajının yaratılması açısından..

Ancak vw bu işin suyunu çıkardı. Geçenlerde bir passat gördüm, ama önünde audi amblemi vardı. Yahu bu passata neden audi amblemi taktılar ki filan diye kendi kendime düşünürken bir de gördüm ki araç audi a6 imiş:) (sanırım 7-8 sene önceki bir modeldi).

Şu anda da durum farklı değil. Passat, jetta, octavia, superb neredeyse birbirlerinin aynısı... Araçlarda kişilik bırakmadılar...

Üstat A6 ile Passat'ı nasıl benzetebildin, helal olsun valla..
  • Yeni passat fiyat listesine girmiş ama donanım sayfası açılmadı
    fiyatlar hemen hemen aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkant_R32

quote:

Orijinalden alıntı: airea

Aynı markanın modelleri arasında tasarım ve konsept benzerlikleri olması çok normal, marka imajının yaratılması açısından..

Üstat A6 ile Passat'ı nasıl benzetebildin, helal olsun valla..

Hocam a6 nın eski modellerinden birisiydi, 2002-2003 yıllarındaki modellerden sanırım. Passatın da arkası yüksek ilk çıkan modelleri aynı şekilde idi...
    Şimdikiler farklı tabi ki ama yine de iç mekan tasarımı olarak vw grubu birbirine çok benziyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: çok bilinmeyenli denklem

quote:

Orijinalden alıntı: magic2melody

ben 1.6tdi 73'lük en dolu modelden almayı düşünüyorum fiyatta indirim hiç mi yok ?

Bayilerde bildiğim kadarıyla 1.6 TDİ için şu anda Highline seçeneği yok.

Fiyat listesinde var highline versiyonu fiyatıda 73.000TL kusur hatta.
  • Bence VW bazı şeylerin suyunu çıkardı. Bütün araçlarının iç kısımları görsel olarak aynı. Hiçbir değişiklik yok. Şimdi de passatı çıkardılar. Güya yeni passat ama iç tasarım hemen hemen aynı, dış tasarımda küçük değişiklikler. Yan aynalar ve kapı kolları golfün aynısı falan. Tamam VW kaliteli araçlar yapıyor ama bence bu güya yeni araçlarla kullanıcıları kandırıyorlar. Maliyet azaltmanın limitinde sanırım VW.
  • O kadar donanımın (Highline) yanına 105 hp - 5 vites motor abes kalır diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar kusura bakmazzasınız size bir sorum olacaktı. ya bu cevaplarken orjinalden alıntı linkine tıklıyorum. ama sizlerin yaptığı gibi beyaz olmuyor. neden acaba. yardımcı olursanız sevinirim....!
  • Abiler

Beni yanlış anlamayın da..
    73.600 liste fiyatı metalik boyası vs derken kabaca 75.000TL verip sonuçta 1.6tdi 105bg düz vites bir araç almak garip değil mi. Passat bile olsa
    O kadar parayı 1.6dizel bir araca verecekseniz, bari volvo s80 1.6 dizeli de inceleyin, en azından premium segment bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

Abiler

Beni yanlış anlamayın da..
    73.600 liste fiyatı metalik boyası vs derken kabaca 75.000TL verip sonuçta 1.6tdi 105bg düz vites bir araç almak garip değil mi. Passat bile olsa
    O kadar parayı 1.6dizel bir araca verecekseniz, bari volvo s80 1.6 dizeli de inceleyin, en azından premium segment bir araç

Bende 1.6 dizele 75 bin vermezdim ! Superb'ye 1.6 TDI gelmiş 52.990 TL den başlıyor.Highline bir Passat 1.6 TDI da en fazla 62-63.000 tl olmalıydı

Skoda Superb fiyat listesi :
    http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=2

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

O kadar donanımın (Highline) yanına 105 hp - 5 vites motor abes kalır diye düşünüyorum.

5 vites değil hocam, 6 vites ;)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.