Şimdi Ara

* * * YENİ VW PASSAT * * * (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
0
Favori
65.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Autobild yeni sayısında Passat'ın yeni kasasına yer vermiş. Tabi resmi değil ama işte resimleri:

* * * YENİ VW PASSAT * * *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti2004s -- 18 Nisan 2010; 18:27:43 >

• önü bu şekilde olursa b6 kasa bence daha güzel. çünkü kasanın temeli aynı sadece ön ve arka tasarım, vw nin yeni tasarım anlayışına uydurulmuş, aynı şekilde golf6 da güzel gelmiyor.
  • bu şekilde alınmaz bu araba.özgün tasarımını kaybetmiş.ayrıca iç dizaynda aynı kalmış.şuan ki iç dizaynı beğensemde,insan yeni kasa değince farklı birşeyler bekliyor.şu walter de silva CC ninde içine etmeden 1.4tsi dsg li versiyonu çıksada alsak.yoksa yakında CC içinde çok geç olacak gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Arkadaşlar Autobild yeni sayısında Passat'ın yeni kasasına yer vermiş. Tabi resmi değil ama işte resimleri:

.

Bu resimler bilerek, müşterinin ve oto piyasasının tepkilerini ölçmek, son rötuştan önce eleştirileri almak için bilerek yayımlanıyor bence.
    Bu haliyle Passat, yeni Golfe benzemiş. Zaten yeni Golfü de hiç beğenmedim. Önceki Passat daha güzel.

• Bu da yeni passat:

• YENİ PASSAT'ın yukarıdaki gibi (mavi boyalı arazi tarzı araç) çıkacağına ihtimal vermiyorum. Büyük olasılıkla da bundan çok da farklı çıkmaz.

YENİ PASSAT SEDAN

YENİ PASSAT VARIANT

YENİ PASSAT VARIANT

MAKYAJLI PASSAT CC

YENİ JETTA

YENİ JETTA

• Yeni Passat'ın arkadan fotoğrafı neden hiçbir yerde yok? Onu da A5'in arkasına benzetirlerse belki durumu biraz kurtarırlar
  • Orijinalden alıntı: Taner Göde

YENİ PASSAT'ın yukarıdaki gibi (mavi boyalı arazi tarzı araç) çıkacağına ihtimal vermiyorum. Büyük olasılıkla da bundan çok da farklı çıkmaz.

MAKYAJLI PASSAT CC

En güzeli bu, hatta hakkaten güzel bu. Ama CC, yani fiyat normal passata göre iki katı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaganhak -- 25 Nisan 2010; 23:44:45 >
  • variant modeli,bir bütün halinde bakılıdıgında hoşuma gitti açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evolution313 -- 3 Mayıs 2010; 13:51:45 >
  • çok da çirkin olmayabilir aslında, bence bi dünya gözüyle görmek ve birkaç ay geçmesini beklemek lazım yeni kasa araçlar için.
    İlk bakışta gözümüz eski kasaya alışkın oldugundan kötü geliyor gözümüze yenisi ama zamanla alışıyor gözümüz..
  • Eskisini tercih ederim...
  • Jetta hoş olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknessen

çok da çirkin olmayabilir aslında, bence bi dünya gözüyle görmek ve birkaç ay geçmesini beklemek lazım yeni kasa araçlar için.
    İlk bakışta gözümüz eski kasaya alışkın oldugundan kötü geliyor gözümüze yenisi ama zamanla alışıyor gözümüz..

70bin lira verip passat alıyosun, "çok ta çirkin olmayabilir" den daha fazlasını haketmiyor musun?
  • Passat sahipleri ve Sevenler Klübüne Yasin arkadaşımız bir kaç resim ekledi büyük ihtimal yeni kasa passat bunun gibi olucak Taner Abim'in koyduğu rsimleri destekliyor

quote:

Orijinalden alıntı: VW_Passat

Dün AUTO BILD´i aldim ama bugün nasip oldu

Bild Gazetesinde Spy Fotolar ve Sedan ile Variant´in Resimleri var (gercekmi degilmi Bild Gazetesi Gercek diyor). Yeni Passat önümüzdeki aylarda Piyasa´ya sunulacak ve bu Passat her seferinde oldugu gibi Makyajlanmis olup 2014 ilk cegreginde komple yenilenmis Passat piyasaya cikacak. Yeni 7. Jenerasyon Passat eski Passat ile ayni Kasa olacak sadece Dis tasarim Walter de Silva türü olacak yani Golf 6 yüzü arka Farlar degisik vs.. ve ic kisim ise tamami ile Passat CC´nin aynisi olacak yani ek olarak Kapi´lara dekorlar eklenecek.

Yenilik olarak yeni cikacak olan kasada;
    - Variant Model´lerinde Panorama Sunroof (YENI ve sadece Variant icin planlanmis)
    - R-LINE Modeli
    - Individual Modeli
    - 1.2 TSI 105HP (YENI)
    - 2.0 TSI 211HP Motor (YENI eskiden 200HP idi)
    - 3.6 VR6 TSI 300HP (VR6 YENI)
    - 2.0 Biturbo-TDI 220HP (YENI)

Passat´tan sonra sirada VW´nin üstü acik Modeli Eos´da makyajlanacak ve yeni VW Ailesi yüzünü ve ic tasarimini alacak. 2014 Yilinda ise Yeni VW Passat Cabrio Modeli tarafindan Eos mazide kalacak. Evet yanlis okumadiniz Open-Air Versiyonu 2014 Yilinda bir dahaki Passat CC Modeli ile piyasaya cikacaktir. Amerika Pazari icin Passat yok ama Passat´in yerine New Midsize Sedan cikacak 2011 Sonunda

Cikacak olan VW Araclari;
    - 2010 Sonu, Passat Facelift
    - 2011 Baslangici, Yeni Jetta
    - 2011 Baslangici, Yeni Eos
    - 2011 Sonu, New Midsize Sedan (Passat yerine gecicek olan Amerikan Modeli)
    - 2013 Baslangici, Yeni Phaeton
    - Yaz 2013, Yeni Passat CC Modeli
    - 2014 Baslangici, Yeni Passat Modeli

2012 Yilindan itibaren Jetta, Golf gibi Model´lere tamami ile Hybrid Motor secenekleride sunulacak !

Passat ve Passat Variant

Yeni Jetta

Yeni Eos

Son detaylari Taner abime birakiyorum, kendisi okur ve benim dahasini Tercüme edemediyim yerleri buraya aktarir (Sayfa Sayfa ekledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 24 Mayıs 2010; 18:30:52 >

• bu yeni passat ın neden hiç arkadan ve yandan profil fotosu yok onu anlamadım.sırf bu yüzden çok inandırıcı gelmiyor bu haberler ve resimler bana.daha önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum,gerçek fotolar şimdiye kadar hemen hemen her zaman ön-arka-yan resimleriyle birlikte verilirdi.bence bu resimdekilere çok benzeselerde tam anlamıyla bu şekilde çıkacaklarına inanmıyorum.
    ikinci bir konuda yeni passattın 3 yıl üretimde kalacağı.benim buna hiç inanasım gelmiyor.çünkü 3 sene üretimde kalacak bir model asla otomobil üreticileri için yatırıma değer bulunmaz.bir marka hiç tutulmayan bir modelini bile en az 5 sene ürtimde tutar.ona göre yedek parça üreticileriyle anlaşmalar yapar.belki passat ile phaeton arasına yeni bir model gelebilir ama vw in be segmentten böylesine güçlü olan bir modelini çekeceğini hiç sanmam.
  • http://img15.imageshack.us/img15/2710/dddun.jpg

Eğer böyle bir model gelecekse gerçekten güzel. Ama Autobild de yayınlananlar gibi bir şey gelecekse o kötü. O zaman mahvetmişler mis gibi arabayı derim.
  • Bir audi havası var ama....

Yeni kasaya mutlaka gözümüz alışacaktır begeneceğiz. Mutlaka artıları olacak ve bizde kaşıntı başlayacaktır. O yüzden bu pek tartışma konusu bile değil. Önemli olan bu bir makyaj ise (ki öyle olacak galiba) asıl kasa ne zaman çıkacak ve nasıl olacak?

Kendi VW ni yarat yöntemi ileriki dönemde olacak mı? Mesela almanlar gibi düz klima arka camlar elektriksiz vs alabilecek miyiz?
  • yeni kasa için 2014 yılı konuşuluyor.ayrıca belki alamanlar bomboş arabaya binmerler ama biz türkler bindiğimiz araba şahin-toros vs. bile olsa olabildiğince zengin donanım isteriz.orjinalinde yoksa bile biz bişeyler uydururuz sonradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06METİN

yeni kasa için 2014 yılı konuşuluyor.ayrıca belki alamanlar bomboş arabaya binmerler ama biz türkler bindiğimiz araba şahin-toros vs. bile olsa olabildiğince zengin donanım isteriz.orjinalinde yoksa bile biz bişeyler uydururuz sonradan.

VW Yeni kasa olarak 2010 yılını gösteriyor ancak bize göre makyaj ama B7 Yeni Kasa olarak gelicek asıl değişim olacak kasa B7'den sonra B8 kasadır oda tahmini 2016 yılında çıkar diye düşünüyorum VW 3-4 yıl içinde kasa değişikliği yapmaz (BENCE)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.