Şimdi Ara

Yeni Tiggo Cherry Tiggo 8 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
18.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar uzun zamandır arabamı yenilemek istiyorum. Yeni model olarak kendime skywell et5 almayı düşünürken. Bu araçla tanıştım yakın zamanda satışa çıkacağı ve fiyatının sızdırıldığnı öğrendim. Böyle şık ve büyük bir D-SUV için fiyatın 1.300.000 civarında olcağı söyleniyor ne düşünüyorsunuz sizce, skywell et5 mi yoksa elektrikli araca daha erken diyip Cherry Tiggo 8 Pro mu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben de bu aracı bekliyorum. Birçok test videosunu izledim. Araç güzel ama 1.3m ben vermem şahsen. 1.2 maksimum ederi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Niye öyle dedin ki hocam emsaalleri 1.5m den başlıyor

Araç kapalı kutu. Herkesin aklında markadan dolayı soru işaretleri var. Durum buyken 1.2 yi vermeyi kabul eden 1.3 ü de verir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markanın Türk tüketicisinde bıraktığı kötü tecrübeler var. Fiyat belirlerken emsallerinden ziyade bu kötü havayı dağıtması ve ona göre fiyat politikası belirlemesi gerekiyor. Ciddi şekilde avantajlı fiyatlar sunmalı ki insanlar tekrar bu markaya yönelebilsinler. Şahsen Tiggo 8'in 1 milyonun biraz altında veya biraz üstünde bir lansman fiyatlaması ile bu başarılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal87 -- 19 Mart 2023; 17:9:54 >
  • Neye çıkarsa al geç clio olmuş 700

• eralpee E kullanıcısına yanıt

Mg hs luxury modeli 1059bin. Bu modele yakın fiyatları var çin ve diğer ülkelerde. Bu da 1.2 civarı olmalı. 1.3 olursa alternatif modeller bakılır.

Segment farkı var mg hs ile hocam

Segmentleri farklı olsa da benzer yanları var: yüksek yakıt tüketimleri!

• Ritter_Ali kullanıcısına yanıt
    Bugün doğan kabağın videosunu izledim yakıt tüketimi 8.5 geçmez gibi geldi

• Ben iki aracı da kullandım. Mümkün olduğunda Siz de kullanın, kararı Siz verin

Tiggo 8 proyu nerde kullanma fırsatı buldunuz acaba

Buna inandıysanız bu arabaya 1300 de verirsiniz. Güle güle kullanın şimdiden.

İşim icabı, Chery Türkiye tarafından düzenlenen sürüş gününde kullandım. Yakında daha ayrıntılı olarak yazarım. (Forumdaki yazdığım eski konulara bakarsanız görebilirsiniz)

Segment farkı var ama yine de fiyat üzerinden gittim ben. Aynı fiyat beklentim yok. Hs 1059ise bu da 1.2.

Konfor yalıtım nasıl sizce? YouTube kanalları daha çok reklam yapıyor, birinin dediği diğerini tutmuyor.

• En dolusu 1150 ve araç inanılmaz dolu D segmenti test aracı varsa bir şans vermek lazım

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Aynen test sürüşüne başvurdum yarın öbür gün de bayiye uğrıycam yorumlarımı yazarım hemen

• TGDI motor bildiğimiz hyundai Kia da olan 1.6 Turbo motor mu acaba ?

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Değil 180 hp 265 tork o motor. uzaktan kuzeni denilebilir. Muhtemelen yakıt tüketimi 2-3 lt/100 km daha fazladır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.