Şimdi Ara

The Fate of the Furious 8 | (13/04/17) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
11
Favori
25.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra filmi sinemada izlemek adına çıkan trailerlara bakmamam gerekiyor

Ancak şu son trailera engel olamadım baktım Sean başkanı bir umut görürüz diye ama yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Bundan sonra filmi sinemada izlemek adına çıkan trailerlara bakmamam gerekiyor

Ancak şu son trailera engel olamadım baktım Sean başkanı bir umut görürüz diye ama yok.

Bende onu umut ettim. Ama gene çıkmadı

• Sette çalışanları, hizmetlilerin adlarını vs de yazsaydınız başlığa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naviqator -- 6 Şubat 2017; 21:23:11 >
  • Başlığı şikayet edin

• Konu başlığı aynen şu:

"Yeni TEASER - The Fate of the Furious 8 | (14/04/17) Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Eva Mendes, Chralize Tharon, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gybson, Lucas Black"

Hacı abi, başlığa filmin konusunu da yazsaydın bari; konuya girmemize gerek kalmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 2 Mayıs 2017; 17:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naviqator

Sette çalışanları, hizmetlilerin adlarını vs de yazsaydınız başlığa.

Genelde kadrodaki ünlü kişiler yazılır. Bu kadar ünlü kişiyi oynatan yapimcida suç yokda bende mı var. Gidin yapimciyi şikayet edin.@Kartal Göz@MessiTugi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 6 Şubat 2017; 23:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Konu başlığı aynen şu:

"Yeni TEASER - The Fate of the Furious 8 | (14/04/17) Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Eva Mendes, Chralize Tharon, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gybson, Lucas Black"

Hacı abi, başlığına filmin konusunu da yazsaydın bari; konuya girmemize gerek kalmazdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eva mendes ve Lucas Black için güzel roller ve adam gibi süre verilmiştir filmde umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Eva mendes ve Lucas Black için güzel roller ve adam gibi süre verilmiştir filmde umarım.

Aynen öyle

• <Bu mesaj yönetici tarafından değiştirildi -- 7 Şubat 2017; 1:32:41 >

Suç kimdeymiş?
  • Takılıyorum sadece. Alınmaca-gücenmece olmasın. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Takılıyorum sadece. Alınmaca-gücenmece olmasın. İyi forumlar.

Yok hocam. Sıkıntı yok. Bende makarasına yazıyorum zaten. Arada eğlenmek şart. Zaten iş güçten internete girmeye fırsatım olmuyor. Fırsat buldukça girmeye çalışıyorum.

Yorumuna artida vermistim zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 7 Şubat 2017; 5:25:48 >
  • Doom niye böyle kötü oldu arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Naviqator

<Bu mesaj yönetici tarafından değiştirildi -- 7 Şubat 2017; 1:32:41 >

Suç kimdeymiş?

Neyin tribindesin kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hala bu serinin bitmesini isteyenlere anlam veremiyorum. Bitince elinize ne geçecek. İzlemek istemiyosaniz izlemeyin olsun bitsin. İzlemek isteyenlere bi de engel olmak istiyorlar. Haterliklarinizi kendinize saklayın.

Şu fragmana bak gene efsane olmuş. Adamlar her bölüm çıtayı biraz daha yükseltiyor. 20 ye kadar çıksa gene hepsini sinemada izlerim. Serinin ilk çıkış tarihinden sonra doğan ergenlerin saçma sapan yorumları silinmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 24 Şubat 2017; 19:52:38 >

• The Fate of the Furious 8 | (13/04/17)
  • Gene bomba videolar

• Şu adam niye satış yapıyor bir türlü çözemedim.
  • 2D mi film ?
  • aynen bu seriyi bitsin diyenleri anlamiyorum.... sanki her yil cikiyor. Ayrica her sene ciksada sorun dil. Boyle Arabali yarisli kac AKSIYON FILMI VAR KI ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.