Şimdi Ara

The Fate of the Furious 8 | (13/04/17)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
11
Favori
25.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

OFFICIAL İLK FRAGMAN

Filmin adının Fast 8 olacağı açıklandı ve ilk afişi yayınlandı. film 14/04/2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Bu sefer başroldeki kötü karakter bir erkek değil bayan. hepimizin tanıdığı Charlize Theron un nasıl bir kötü karakter olacağını hepimiz merakla bekliyoruz.

The Fate of the Furious 8 | (13/04/17)

Yönetmen : F. Gary Gray

Oyuncular : Charlize Theron, Dwayne Johnson, Scott Eastwood, Jason Statham, Vin Diesel, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Lucas Black, Eva Mendes, Tyrese Gibson, Kristofer Hivju, Ludacris, Marko Caka bulunurken daha bir çok süpriz ismin kadroya katılması bekleniyor.
    ]]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Nedendir bilmem iyi güldüm konuyu görünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

Nedendir bilmem iyi güldüm konuyu görünce.

çıkacak bence hocam.

hızlı ve öfkeli 1955 i izliyodum biraz geç yazdım.

izlemek isteyen olursa link.

düşün artık fikirlerin temeli 1939 yılından çıkma.

• paul walker ölmüştür arkadaşlar. 7. filmde oynayacak. zaten o malum videoyu gören görmüştür. 7. filmde oynuyor. fakat 8. filmde oynayamayacak.

toprağı bol olsun.
  • Paul'un öldüğüne çok üzüldüm.Onsuz nasıl tadı olacak bilmiyorum.
  • 8.film olucak mı ona bakmak lazım..Olmaz heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathstroke52

8.film olucak mı ona bakmak lazım..Olmaz heralde.

olacak arkadaşım. 6. filmden sonra yapımcı 7 ve 8 in geleceğini açıkladı. 7 zaten çekiliyor ve paul oynadı. yalnız çekimlerin yüzde 80 inden sonra öldüğü için yüzde 20 lik kısımda paul yaşamış gibi mi gösterecekler yoksa 7 de sonlara doğru paul u öldürecekler mi bilmiyoruz. ama 8 de oynamıyor.
  • quote:

olmaması çok zor. 10 a kadar yolu var. 8. zaten kesin çekilecek. yönetmen görüşmeleri yapılıyor ama 9-10 da olur gibime geliyor.
  • seneryo fena kayar demedi demeyin paul yok sean yok daha paul arkadaşını öldürürler şu siyahlı eleman ı 8 baya kadro kökden değir bence
  • Para kazanmak uğruna serinin tadını tuzunu kaçıracaklar, artık Paul Walker'da yok fazla zorlamamalılar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence burda bırakmalılar 7 film yeterli , zaten paul da öldü filmin tadı kaçtı çıksada izlemem
  • Aktör öldü zaten çıkartmazlar gibi geliyo bana DWAYNE johnson falan riddick desen farklı bir şey yaratmaları lazım. ÖLEN aktörün başı sağolsun allah anasına babasına sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

olmaması çok zor. 10 a kadar yolu var. 8. zaten kesin çekilecek. yönetmen görüşmeleri yapılıyor ama 9-10 da olur gibime geliyor.

Fast & Furious 9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 2 Aralık 2013; 23:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Fast & Furious 9

aynen doğru. 9 da çekilecek kardeşim. iyi olmuş açtığın. ff unutulmaz.

• ff 8 çekilecek arkadaşlar. haberi geçen okumuştum. ana başlığa ekliyorum hemen.
  • beni en çok sevindiren haberlerden birisi de tony jaa nın 7 de oynaması oldu. 8 de de oynar kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

beni en çok sevindiren haberlerden birisi de tony jaa nın 7 de oynaması oldu. 8 de de oynar kesin.

Bol bol muay thai sahneleri izleyeceğiz desenize

• Jasonda iyice yaşlandı.
  • quote:

beni en çok sevindiren haberlerden birisi de tony jaa nın 7 de oynaması oldu. 8 de de oynar kesin.

1:38

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

1:38

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.