Şimdi Ara

Yeni Süper Hızlı Sürücüm 7488 Mb/Sn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
2.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rakamlarda hicbir oynama yok sadece kapasıte dusuk :) 8 Gb Ama ssd ıle programlarım ucuyor desem yerıdır. ayrıca cpu kullanımıdı cok dusuk
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ram için bile hızlı. Ram raid falan mı yaptın?
  • nasıl la o
  • cpu usage: %-1 ne lan?
    ayrıca 7000 mb okuma nedir,neyle yaptın?hangi ssd?
  • Bellekleri SSD gibi mi kullanıyorsun.
  • Tak tak ramleri sonra gel bak ssd var de ah seni mini çakal seni

Şaka bir yana süper olmuş abi eline sağlık. Asusun yeni üst seviye anakartlarında ramdisklerin ssd ile desteklenerek yüksek yoğunluklu DIMM'lerle hem kurtarılabilir ve uzun soluklu kullanılabilir şekilde hem de 9GB üzerinde aktarım hızlarıyla kullanımını sağlıyor bir düşün taşın derim
  • http://www.amazon.de/dp/B00138PH6A?m=A3JWKAKR8XB7XF

Bu olabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 15 Mayıs 2012; 21:05:07 >
  • arkadaslar bu sonuclar ram drıve ıle alındı yanlız sıstemımde ssd de mevcut, ram drive oyun yukluyorum acılması ınanılmaz hızlı ssd mi ram driverima cachledim, ram drvie yetmediğinde ssd ye yazıyor yanı 8 gb dan sonra ssd ye yazıyor ramlerım 2000 mhz 16 gb ramlerı oc ıle hız asırtsam bundan daha fazla deger alıcam ama fazlasına gerek yok zaten ucuk bır surucum oldu :) sımdılık bana yetıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Bellekleri SSD gibi mi kullanıyorsun.

aynen, işletim sistemı kurmak tehlıkelı ama okuma gerektıren programlarda harıka sonuclar alıyorum oyunlar sankı sanıyeler ıcınde acılıyor gıbı
  • 24 gb ram takılabılen bır sistemde 6 gb sisteme ayrılarak harıka sonuclar alınır :) gelecegın sıstemlerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

24 gb ram takılabılen bır sistemde 6 gb sisteme ayrılarak harıka sonuclar alınır :) gelecegın sıstemlerı

X79' da 8 Slotlu kartlar mevcut, 8 GB tek modül bellekler de çıktı.

64GB
  • Değişik birşeymiş :) ilk sizden duydum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

24 gb ram takılabılen bır sistemde 6 gb sisteme ayrılarak harıka sonuclar alınır :) gelecegın sıstemlerı

X79' da 8 Slotlu kartlar mevcut, 8 GB tek modül bellekler de çıktı.

64GB

Ohannesburger…

512Gb destekleyen bi moboda bu olayın cılkı çıkar o zaman
    32 dene 16'lık stick takıp..... :P

Hade lennnn…
    Ben imzamdakinin yarısını sattım gerekmez diye; fantezi yapmayam şincik gece yarısından sonra.

• evet varın gerısını siz düşünün aslında hızlı bıldıgımız ssd ler bundan kac yıl oncesınde kullanılan ram dısklerdı yanı teknolojıyı gıdım gıdım verıyorlar ve sankı cok yenı bırseymıs gıbı fahıs rakamlarla bıze satıyorlar ve bızde bundan mutlu oluyoruz
  • aslınca gıgabyte fırması zamanında ramdrıve olabılen bır urun cıkartmıstı ama nedense ya tutulmadı yada pıyasada etkısı ssdlerın onunu kesecek duzeyde oldugu ıcın onu kesıldı dıye dusunuyorum
  • Evet ramler bukadar hızlı olduğuna göre ssd'ler güzel bir strateji bize ufak ufak veriyorlar ama bu olay her zaman böyleydi, firmaların ellerinde tabi ki daha gelişmiş teknolojiler olacak ve bize zamanla vericekler para meselesi parayı kırıyolar yani
  • hangi anakartlarda oluyor?elimde asus m5a78l le var.bununla olmaz değilmi?
  • ayrım yok hepsınde olur yanlıza ram mıktarınız onemlı sıstemınıze ram mıktarından gonlunuzce bır rakam ayırın kalanını ramdrıve verebılırsınız
  • Önbellekleme işini hangi programla yaptınız hocam ?

• Çok iyiymiş be çok iyi fikir gerçekten peki nasıl bölücez acaba nasıl yaptınız
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.