Şimdi Ara

Yeni Skoda SCALA hakkında genel bilgiler... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
479
Cevap
11
Favori
64.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta sen iyi misin? 50 daha vermek ne demek? 5 10 değil bak 50 diyosun.
    Millet 50bine araç arıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redmaner kullanıcısına yanıt
    200 üstü hayal kırıklığı olur bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: tatangaburak

Usta sen iyi misin? 50 daha vermek ne demek? 5 10 değil bak 50 diyosun.
    Millet 50bine araç arıyor
    siz fazla abartıyorsunuz scala dediğiniz golf leon ayarında bir araç değil, satış rekoru falan da kırmayacak kendi kendiniz kandırmayın burada
  • Melikşah_38 M kullanıcısına yanıt
    Sen belli ki sıkıntılı bir arkadaşsın.
    Ben kendimi kandırmıyor, sen fazla triptesin.
    Bu araç golf ile leon ile aynı seviyede olmayabilir.
    Bu araç satış rekorları da kırmayabilir.

Ama insanlar bunu alacağına 50bin daha verip leon alır demek, 'Ben ne konuştuğumu bilmiyorum' demektir.
    Bahsettiğin 10 20 30 değil. 50 bin.
    50bin TL kredi çeksen aylık geri ödemesi ne kadar olur farkında mısın?

Sana tavsiyem sapla sapanı karıştırmamayı öğrenmeye çalışman

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

siz fazla abartıyorsunuz scala dediğiniz golf leon ayarında bir araç değil, satış rekoru falan da kırmayacak kendi kendiniz kandırmayın burada

Alıntıları Göster
    Kimse satış rekoru kıracak demedi ki neyin davasını yaşıyorsunuz :)

Golf veya Leon'dan çok da satmayabilir öyle bir iddia da yok.

Ama uygun fiyatlandırılırsa epey satış yapabileceği de aşikar. Hele benzer donanımı, dediğiniz gibi Golf'ten 50 bin Leon'dan 25 bin ucuz olursa benim beklediğimden de çok satar.
  • quote:

200 üstü hayal kırıklığı olur bende.
    Valla 200 üstüne kesinlikle belli donanım ve motorlar çıkacaktır. O konuda eminim.

Ama eğer bahsettiğiniz başlangıç fiyatı ise kesinlikle 200 binin altında olacaktır
    Ucuz platform sonuçta öyle olacaktır bence. Sizin düşünceniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Ucuz platform sonuçta öyle olacaktır bence. Sizin düşünceniz nedir?
    Ucuz platform ama bu kadar ucuz değil. Benim tahminim eski Leon ile birebir aynı olacaktır fiyatları. Yeni Leon'dan biraz daha ucuz kalacaktır yani.
  • tatangaburak T kullanıcısına yanıt
    bunu alacağına 50 verir leon alırlar demedim ki zaten Golf alırlar dedim
    bu araba rapid gibi bir şey . sonu da aynı şekilde olacak, evet belki golfle arada 50 den fazla fark olacak ama golf bundna en az 5 kat daha fazla satmaya devam edecek
  • 165000 tl 1.0 tsi manuel orta paket. 1.0tsi Dsg orta paket 180000. Full paket 1.0 dsg 190000 civari bekliyorum.Atarak konusmuyorum Almanya fiyatlarini inceledim.

• quote:

bunu alacağına 50 verir leon alırlar demedim ki zaten Golf alırlar dedim
    bu araba rapid gibi bir şey . sonu da aynı şekilde olacak, evet belki golfle arada 50 den fazla fark olacak ama golf bundna en az 5 kat daha fazla satmaya devam edecek
    Golf'ten çok satacak diyen yok ki zaten neden bunu sürekli tekrar ediyorsunuz çözemedim.

Ama mesela Opel Astra'dan çok satabilir mi? EVET. Peugeot 308'den çok satar mı? MUHTEMELEN. Golf, Leon almayı düşünen bazı kişiler Scala'ya dönüş yapar mı? ELBETTE.

Olayı farklı yere çekmeye gerek yok Golf yine en çok satar belki ama C hatchback sınıfında yeni bir tercih daha oluşacak işte.

Bu arada bu araba Rapid gibi bir şey değil daha fazlası onu da tekrar edeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

165000 tl 1.0 tsi manuel orta paket. 1.0tsi Dsg orta paket 180000. Full paket 1.0 dsg 190000 civari bekliyorum.Atarak konusmuyorum Almanya fiyatlarini inceledim.
    Böyle gelirse oldukça tercih edilir. Ama ben bir tık daha fazla olacağını öngörüyorum.
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Nası yaptın hocam hesabı?

neyse ben yanlış okumuşum demek ki
    bir önceki sayfada yorumda birisi tüm modelleri yazıp hepsini tekmeleyecek bu araç demiş sandım ama madem öyle bir şey yok ben kendi kendime uyfurup eleştiri yaptım kusura bakmayın
    sacala süper bir araç olacak herkes tercih edecek deyip gidiyorum, iyi çalışmalar
  • quote:

neyse ben yanlış okumuşum demek ki
    bir önceki sayfada yorumda birisi tüm modelleri yazıp hepsini tekmeleyecek bu araç demiş sandım ama madem öyle bir şey yok ben kendi kendime uyfurup eleştiri yaptım kusura bakmayın
    sacala süper bir araç olacak herkes tercih edecek deyip gidiyorum, iyi çalışmalar
    Estağfurullah. Öyle diyen bir arkadaş oldu doğru. Ama o arkadaşın radikal fikrine aynı radikallikle karşılık verdiniz gibi geldi sadece.

Teşekkürler değerli fikirleriniz için.
  • quote:

Nası yaptın hocam hesabı?
    Hocam almanya fiyati style paket 1.0 22300 euro.ulkemizde satilan araclari baz aldim mesela arona yurtdisinda 24400 euro ulkemizde 189000.gibi gibi ornekleri arttirabiliriz.

Octavia'dan 20bin ucuz diyelim ona tamam diyelim bari

Bilemiyorum benim fikrim bu. VW>Skoda>Seat yapıyorlar genelde fiyatlandırma olayını.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Octavia'dan 20bin ucuz diyelim ona tamam diyelim bari

Bilemiyorum benim fikrim bu. VW>Skoda>Seat yapıyorlar genelde fiyatlandırma olayını.
    Evet Octavia'dan ucuz olur :) Hatta yenisinden epeyce daha ucuz olacaktır.

Normalde dediğiniz sıralama oluyor tabiki ama scala biraz farklı bir model. Golf ve Leon'un yeni kasaları çok yenilikçi olduğu için bir tık daha ucuza satabilirler diye düşünüyorum Scala'yı.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Bu sıralama değişiyor. Skoda daha ucuz, seat daha duygusal, keyifli araçlar üretecek şekilde konumlanıyor. Vw başkanı geçen sene açıklamıştı. Skodanın çok büyüdüğü, kimlik olarak vw ye benzediğini, vw satışlarını etkilediğini söylemişti.

https://tr.motor1.com/news/377326/skoda-ceosu-marka-konumu-aciklamasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 5 Temmuz 2020; 20:53:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.