Şimdi Ara

Yeni Skoda Rapid Sedan 1.2 TSİ İzlenimlerim | 27.000 KM izlenimleri eklendi 21.04.2019 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
3
Favori
16.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bizim muhasebeci binek araç kdv den düşmez diyor. yanlış mı diyor yoksa doğru mu diyor bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Hayirli olsun facebookta ki skoda rapid turkiye sayfasına bekleriz. Bende de 1.4 tdi dsg spor paket spaceback var. Gule gule kullanin

Katıldım.Çok teşekkürler.

@Meticulous
    KDV ve ötv ufak bir miktar düşüyor tamamı düşmüyor malesef
    amortismandan da yıllık ortalama 1300 tl düşüyoruz. 5 yıl boyunca

5 yıldan erken satacak olursan da faturasını kesip satıyorsun toplu amortismandan dan düşüyor aldığından pahalıya satarsan ek vergi çıkıyor doğal olarak
  • Hayırlı olsun hocam güzel araç geçen hafta B sedan araçları gezerken rapidide incelemiştik dsg versiyonları pahalı olduğu için elemiştik...

Ambition donanımda Cruise Control yok denilmişti yanlış hatırlamıyorsam eklenebiliyorsa serviste ekletmeye değer 3 sene kullanacaksınız sonuçta...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam, Allah kaza bela vermesin inşallah. Araba herşeyden önce jant istiyor. Rapid'lere jant ve ince spoiler yakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın.Tekerine taş değmesin.

• Bence güzel bir tercih olmuş,hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun

• Hayırlı uğurlu olsun, kazasın belasız kullanman dileğiyle

• Hayırlı olsun hocam, ekim ayında bizde spaceback aldık 1.4 tdi dsg. Sedanında içi çok ferah geniş, kullanımı kolay pratik bir araç. Güle güle kullanın.

• Bedava
  • Yapacakbirşey yok artık olmuşa çare yok.Geçmişolsun

• Güle güle kullan hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günlerde kullanın,Allah kaza bela vermesin inşallah

• Allah kaza bela vermesin. Ben de düşünüyordum aynı aracı ama vazgeçmiştim. Her bayiden bu fiyatı alabilir miyiz acaba? Siz pazarlık mı yaptınız yoksa kendileri mi size bu fiyatı teklif ettiler acaba?

Bir de, ben İzmir'deyim. Telefonla bayilerden fiyat alabilir miyim? Bazıları telefonda fiyat vermiyorlar da.

Teşekkür ederim.
  • Hayırlı uğurlu olsun Kazasız günlerde kullanın inşallah

Corolla 1,33 e donanım fakiri demişsiniz ama sizin aldığınız araçta 4 corolla da ise 7 hava yastığı var
    Sizin araçta ön kol dayama yok ama corolla da var
    Sizin araçta bluetooth yok ama corolla da var

Sakın yanlış anlamayın tasarım olarak bana corolla daha güzel geliyor, motor olarak ise 1,33 ün yanında 1,2 tsi çok çok daha iyi bir seçenek Sadece ilk mesajınızdaki corolla donanımının fakir belirtişinize takıldım :) 1,33 life tabi ki donanım fakiri ama sizin aracınızdan yine de üstün tarafları var Ayrıca indirim şansınız da var iken style donanım alsanız tam dolu bir aracınız olurmuş

Tekrar iyi sürüşler
  • Hocam hayırlı olsun, kazasiz belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Bende araç alirken rapid spaceback 'i incelemistim. Güzel araç, fiyatina göre gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: muselmansuffe

Allah kaza bela vermesin. Ben de düşünüyordum aynı aracı ama vazgeçmiştim. Her bayiden bu fiyatı alabilir miyiz acaba? Siz pazarlık mı yaptınız yoksa kendileri mi size bu fiyatı teklif ettiler acaba?

Bir de, ben İzmir'deyim. Telefonla bayilerden fiyat alabilir miyim? Bazıları telefonda fiyat vermiyorlar da.

Teşekkür ederim.

Fiyatları hep telefondan aldım ben biraz fazla çaba ile telefon dan aldığım fiyatın üzerine yüz yüze biraz daha düşürdüm bu biraz pazarlık yapabilmekle ilgili ama çok direnmediler
    2016 model istanbulda 2-3 tane kalmış acele etmenizde fayda var yoksa 2017 beklemeniz gerekir fiyat kuşkusuz yükselecek.2 el güçlü bir araç değil alırken bunu bilmeniz de fayda var ben vergiden de düştüğüm için 2 el fazla kafama takmadım

@ozay06
    Donanım konusunda bu aracıma göre daha dolu doğru söylüyorsunuz fakat style donanıma göre biraz boş kalmış.Corolla alsaydım 2 el satarken zarar etmeyeceğimi de biliyorum ama açıkcası pek içime sinmedi
    Rapid style donanım 64.200 fiyat almıştım siyah renk.Corolla ise beyaz 1.33 65.500 dediler Arka Park sensörü ile donanım olarak rapid style fark atıyor.

@mucahidkarakus
    teşekkürler.
    ---
    Herkese Yorumları için teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 26 Şubat 2017; 12:35:32 >

• 2.el kaygınız yok 4 5 yıl en az kullanırım diyorsanız manuel sanırım bi de uygun fiat ama 2.el zarar.Arabayı yorumlarken corollaya b.k atmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

2.el kaygınız yok 4 5 yıl en az kullanırım diyorsanız manuel sanırım bi de uygun fiat ama 2.el zarar.Arabayı yorumlarken corollaya b.k atmayalım.

2.el kaygım yok kesinlikle
    2008 den bu yana bizde olan Toyota Corolla 1.4 D-4D mevcut.Yeni corollo dizelini incelemedim çünkü bütçemizi çok aşıyor ama 1.33 incelediğim de arada dağlar kadar fark var ben eski model toyota ile karşılaştırdığım da yakıştıramadım yoksa 2 el piyasasına,marka değerine veya motoruna bir laf söyleyen yok zaten.
    1.33 Toyota da kromaj bir kere yok el freni üzerin de veya havalandırma kanallarında sim siyah arabaya felaket ucuzluk hissi yaratıyor.
    Bagajdan kablolar sallanıyor direk metal gözüküyor herhangi kaplama yok.
    Kolçakta herhangi kaplama yok kolçak vidaları gözüküyor

Diğer baz donanım araçlar ile karşılaştırıyorum Megane 4 , Astra sedan hiç birin de böyle bir şey yok ben toyota markasına böyle bir araç içi dizaynını yakıştıramadım yakıştıran varsa bilemem.

• Hayırlı olsun hocam. Allah kaza bela vermesin inşallah .
    Birde bi sorum olacaktı şirket üzerine alınan araçları 5 yıl kullanma şartı var diye biliyorum bu konuda beni aydınlatırmısınız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.