Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (813. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle kullanın.
    1. Ender elektronik
    2. Yolun Ankara'ya düşerse Döşemecioğlu
    3. Kaliteli bir şey dersen Continental Ecocontact 6 yoksa Taurus olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tufancantr kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum, gizli özellikleri açtırmak için zaten gitmeyi düşünüyordum Ender Elektronik ama sitedeki park sensoru ve kamera fiyatları biraz pahalı geldi açıkçası.. Gidince yüz yüze görüşürüm artık 👍🏻

Ankara'ya gitme ihtimalim çok düşük - Koltuk kılıfı için internetten veya İstanbul'dan tavsiye olursa sevinirim.

Bir de 2015 Elegance araçta Apple Car PLAY olabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Herkese merhaba, ben de geçen hafta Oktavia Elegance CR 1.6 TDI DSG 2015 model araç satın aldım ve birkaç sorum olacak.
    1. Araca geri görüş kamerası ve ön park sensörü taktırmayı düşünüyorum. İstanbul'da usta tavsiyesi olan ve memnuniyet bilgisi verebilecek olan var mı?
    2. Koltuklar açık renk olduğu için kılıf alan/ tavsiye edebilecek olan var mı?
    3. Lastik yenileme ihtiyacı var - uzun süre binmeyi düşünüyorum - hangi lastik tavsiye edersiniz?

Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ediyor, herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum..
    1. Ender
    2. Döşemecioğlu -https://dosemecioglu.com.tr/orjinal-model/skoda/skoda-octavia-a7-oto-koltuk-kilifi/
    3. Continental

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Süper, çok teşekkürler 😌

• arkadaşlar merhaba, 2014 1.4 tsi dsg elegance 76000 km aracım var. yakın zamanda araç değiştirmek istiyorum. piyasaya hakim değilim. ederi nedir bizim aracın, fikir verebilecek var mı?
    829824168 numarasıyla ilana koydum, ilgilenen olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygtatli -- 9 Haziran 2020; 13:55:34 >
  • 2015 veya 2016 1.5 tdi optimal veya style cr slmayı düşünüyorum
    Bütçe 140

Ne dersiniz? Hangisini alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Style cr iyidir. Hem görünüm hem özellik olarak sizi tatmin eder.

• Yeni Octavia ne zaman gelecek? Bilgisi olan?
  • Hocam Ağustos 20 dinden sonra siparişler verilecek, Ekim 2020 de Türkiye de. Satış temsilcisi bu şekilde söyledi. Bekliyoruz bakalım..

• menvenes kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bilgiyi hangi bayiden aldınız?sorduğum 2 bayiden biri Aralık diğeri 2021 i işaret etti.son.durumla ilgili bilginiz var mıdır?
    Teşekkürler

• Arkadaşlar 2015-2018 arası hangi benzinli motoru tavsiye edersiniz? 1.0, 1.2, 1.4, 1.5 derken kafam çorba oldu. Yakıt olarak zaten birbirlerine yakındır ancak dayanıklılık ve performans olarak ne söylersiniz?

Hatta seçenekleri ikiye indirdim gibi: 1.0 ve 1.2. Sizce hangisi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom36 -- 12 Ağustos 2020; 19:47:50 >
  • freedom36 kullanıcısına yanıt
    1.4 çok güzel bir performans veriyor. 1.0 ve 1.2 hemen hemen birbirine yakın. 1.5 haricinde hepsinde yağ yakma problemi oluşuyor zaman içinde. 1.5 kullanan biri en doğru yanıtı verecektir.

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim.

• freedom36 kullanıcısına yanıt
    7 senedir 1.2 kullanıyorum yalnızca arabayı sıfır aldığım ilk sene yağ yakma sorunu yaşadım, onun dışında arabayla ilgili yaşadığım bir problem olmadı.

Sürüsü keyifli, yakıtı gayet iyi bence.
    Düşünürseniz 1.2 beni üzmedi, ortalama aile arabası kullanıcısını üzmeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Yeni Octavia ne zaman gelecek? Bilgisi olan?
    Kasım olarak görünüyor. Ancak aşağıdaki sitede, yeni octavia'da yazılım hatalarının olduğu, satılan araçların geri çağırıldığı iddiası var. https://www.skodaforum.nl/forum/i/medewerkers-klagen-over-productie-o4.41558/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt7558dgm -- 22 Ağustos 2020; 18:37:15 >
  • Vitesi P konumuna getirip aracı terk edin hatası alan arkadaşlar var mı? Varsa serviste ne tür deneyimler yaşadınız paylaşırsanız çok yardımcı olur.

• Ben de alıyorum.
    Çok kısa süreli olarak uyarı veriyor ve kayboluyor. Ne zaman yetkili serviste garantiden vites topuzunu değiştirdim o zaman başladı. Araştırmalarıma göre kullanıma engel değilmiş.

Servisle konuştum getirin bakalım dedi. Tespit ücreti olarak 120 tl + kdv alıyoruz dedi. 2 ihtimal var dediklerine göre. Ya mikro şalter değişimi (1000 tl) veya vites mekanizması değişimi (8-9000 tl). Ben kronik sorunmuş dediğimde yok beyefendi hepsinde olmuyor dedi. İyi niyet garantisine girip girmediğiyle ilgili de muallak konuşuyorlar. Bir yandan da böyle kullanmaya devam edebilirsiniz bir sorun çıkarmaz dedi görüştüğüm kişi (Bostancı-Erel ile görüştüm) Çamura yatacakları hissiyatı baskın olarak kapattım telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpico,,, -- 20 Eylül 2020; 18:45:17 >
  • hocam aykan ile görüşün derim.iş arkadaşımla aynı zamanda erel ve aykana bıraktık araçlarımızı servis kalitesi olarak aykan çok daha iyi.bundan sonra kolay kolay erel e aracı götürmem.
    zaten octavia sorunlu araç, serviste bu sorunları çözemeyince hep mağdur kullanıcı oluyor.
  • pakimeno kullanıcısına yanıt
    Yani hiç elletesim yok bi yandan. Kasım ayında 5 yıkı doluyor ondan önce göstermekte kararsızım. Hem internette hem de servisin söylediğine göre aracın gidişine vs hiçbir zararı yok arada ekranda çıkıp kaybolan bir hata.

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.