Teğmen
14 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni playstation 4 aldım, alacak olanlar için mutlaka alınması gereken tecrübe edebileceğimiz oyunlar nelerdir yardımcı olursanız çok memnun olurum.Benim aklıma gelen ve almayı düşündüğüm oyunlar ;
1.FİFA 2015
2.WATCH DOGS
3.CALL OF DUTY GHOSTS
Merhaba ,
Değerli arakadaşlar canon 650 d ve lens seti almak istiyorum yaptığım araştırma sonuçlarında aşağıda yazılı ürünler dikkatimi çekti siz değerli ustalardan bilgi almak istiyorum ürünler sıfırdır ilk defa böyle bir makine ve lens alacağımdan ikinci el düşünmüyorum bütçem 2000-2500 ₺
canon 650 d 18-55 ıs ıı + 55-250 ıs ıı + 50 mm 1.8 kit 2.399₺,
Canon 650 d 18-55 ıs ıı + 55-250 ıs ıı 2.199 ₺,
canon 650 d 18-55 ıs ıı + 75-300 +8gb. Kart+ çanta 1.999. ₺
Canon 650 d tamron 17-50 2.399 ₺
Canon 650 d 18-55 ıs ıı + 8 gib. Kart +çanta 1.699. ₺
Ürünler bunlar değerli yardımseverler bu setlerden başlangıç için hangisini alamalıyım ya da sizin tavsiye edebileceğiniz şunu alma bunu al şunu ekle bunu çıkar diyebileceğiniz setler var mı, yardımlarınızı bekliyorum .Cevaplayan herkese teşekkürler.
Arkadaşlar yurt dışı hariç en uygun fiyata ,PS3 oyunları nerede bulabilirim.(İnternet,mağaza,dükkan vb.)
ARKADAŞLAR NOKİA 5800 XM VE 6300 İÇİN ARAÇ KİTİ VE YA KULAKLIK TAVSİYE EDER MİSİNİZ ,KULLANANLAR HANGİSİNİ TAVSİYE EDER FİYAT ARALIĞI 50-150 TL CİVARI ARAÇLA SEYAHAT EDEN BİRİYİM O NEDENLE İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
arkadaşlar rapid kullanıyorum premium idm,orbit kullandım hiçbir problem yoktu ancak 2-3 gündür ,downloadlar ya yarıda kalıyor ya da %99 da .Yaptıklarım modemi resetledim ,antivürüsü durdurdum ,bilisayara geri yükleme yaptım ,başka bir tarayıcıdan indirmeyi denedim vs hep aynı sonuç Daha önce böyle bir durumla karşılaşan ve çözen varsa bilgilerini paylaşırsa çok memnun olurum .
electr..... ps3 250 gb fifa 2010+killzone 2+pes 2010 1099 tl nasıl alınır mı arkadşalar kampanya 25 son gün,fikirlerinizi bekliyorum
arkadşalr kaç gündür araştırıyorum medimarket 1699 kampanyasının kaçırdım İsatanbul da oturmuyorum Tekirdağın ilçesindeyim İstanbul Bilişim A.Ş. de nakit 1.834 ytl den sipariş verilir mi,ayrıca tekofaks garantisinde değil sanırım ,panasonic yetkili servisi ile görüştüm kendileri bu tv.lerin kurmunu yapmıyor ancak İst. bilişimin kendi servisleri yapıyor ne dersiniz ,bu forumda sevdiğim konu herkesin birbirine yardımcı olması şimdi ne yapmalıyım sizce .TEŞEKKÜRLER
Arkadşalar ben yeniyim bu forumda ve çok beğendim ancak yeni bir notebook almak istiyorum bu konuda ortalama 1000-1500 ytl civarı bir param var tavsiye edeceğiniz oyun film müzik multimedya gereksinmelerini karşılayacak aşagıda özelliklerde belirtiğim bir notebook arıyorum tavsiyelinizi değerli fikirleinizi bekliyorum herkese teşekkürler

işlemci:core 2duo veya amd turon 64 x2
Grafikler :512 mb paylaşımsız bu kesin olmalı
Bellek :2 gb veya üstü
Görüntü :parlak ekran geniş ekran 15.4 veya üstü
Özellikler :wireless,kamera vs çok şart değil amam şuan bunlar her bilgisayarda var sanırım
Hakkında
Forum İmzası:
PANASONİC 42PX80E
PLAYSTATİON 3
JVC THM-303 EV SİNEMA SİSTEMİ 5+1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 348
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 10.265 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 106 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.