Şimdi Ara

Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13.06.2012

Facebook sayfasında paylaşılan görüntülere göre haritalardan CZ için olanı yakında geliyor.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.378696655521679.85272.362397760484902&type=1

CZ

Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın?

RLB

Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın?

ARDREAM

Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın?

LUFERSON CASTLE

Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın? Yeni Ronark Land haritası için hazır mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 13 Haziran 2012; 18:53:18 >

• Şu bloom/blur tam olarak ne ise o efekt kaldırılabiliyor mu? Çok cins oldum o efekte açıkcası. Ko alakasız grafiklere kaymaya başladı. Yeni item tipleri falan klasik ko tarzından kopuk olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 9 Nisan 2012; 17:28:42 >
  • güzel gözüküyor ins yakın zamanda gelir
  • vay be, bayadır girmiyodum bi bakıyım dedim neler geliyor. zaten anca harita gelir, bugları gidermezler
  • Önce buglu görevleri düzeltip koxpu kaldırsınlar. Harita filan istemiyoruz
  • kospu bugu kaldır önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Şu bloom/blur tam olarak ne ise o efekt kaldırılabiliyor mu? Çok cins oldum o efekte açıkcası. Ko alakasız grafiklere kaymaya başladı. Yeni item tipleri falan klasik ko tarzından kopuk olmuş.

Evet, bir check box bu özelliği devre dışı bırakmamıza olanak sağlıyor. Benim en çok hoşuma giden durum Skill Barın 10 slota artırılması ve oyun grafiklerinde ki iyileştirmeler, çeşit çeşit rengarenk moblar, itemlar bence de gereksiz.

quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk.

Önce buglu görevleri düzeltip koxpu kaldırsınlar. Harita filan istemiyoruz

Resimleri MGame test serverında çektim, eğer bir güncelleme yapılacaksa ilk bu serverda test edildikten sonra oyuna ekleniyor ve bu serverda hiç bir bug yok. Bu da gelecek olan yüklemelerde buglarında giderileceği anlamına geliyor.

• Biz artık kxpu falanda geçmiş durumdayız ''Speed Hack kalksın yeter'' moduna geçtik.Harita gözboyamadan başka hirbirşey değil.
  • konun ilk zamanındaki czye benzıyor
  • Hoş olmuş :)
  • bu saatten sonra kurtaramazlar bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

bu saatten sonra kurtaramazlar bu oyunu

banada öyle geliyor
  • Cz de çok düzlük var eğer öyle ise asasların çok işine yarar
  • Yıl olmuş 2012... gerisini biliyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Cz de çok düzlük var eğer öyle ise asasların çok işine yarar

Hocam, haritanın temelinde değişiklik yok.
  • under castle koysaydın keşke oda gelçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinals99

under castle koysaydın keşke oda gelçek

Hocam, o çok paylaşıldı gerek görmedim.
  • bari mage warior asas piri skıll efeklerinide ayar etseler şöyle slıkroad gibi net olarak görsek kamera açılarını falan geliştirse aynı boyutta takıldı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinals99

bari mage warior asas piri skıll efeklerinide ayar etseler şöyle slıkroad gibi net olarak görsek kamera açılarını falan geliştirse aynı boyutta takıldı kaldı

olmadı baştan yapsınlar knight online 2 diye
  • Artık ne yaparsa yapsınlar eski kitleyi bulmaları imkansız..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.