Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kadjar 2018 touch roof 1.5 dci edc almayı düşünüyorum. Renault bayisinde 2017 kadjarı inceleme fırsatım oldu ancak daha sonra dan bir kaç husus kafama takıldı.

1. Araç kumaş rengi seçilebilir mu?

2. Çeki demiri opsiyon mı giriyor? Fiyatı nedir?

3. İncelediğimiz touch model araçta premium play multimedia monte edilmişti, taktıran kullanan var mıdır? Araca tam uyumlu mudur, orijinal park sensörü ile uyumlu mu ya da geri görüş kamerası mı var? Navigasyon nasıl?

bulunduğum ilçeden uzakta olması sebebi ile tekrar tekrar gidemiyorum, cevap veren olursa sevinirim, buna göre kararımı vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bakıma gircem 2 gün sonra..nelere dikkat edelim dostlar.. Aracım 1.2 benzinli toch

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiroo H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1. Araç kumaş rengi, eğer ellerinde var ise araç çeşidi rengini tabiki seçebilirsiniz, aksi halde 2-3 ay bekleme süresi oluyor diye biliyorum.

2. çeki demiri ekstra ücrettir. Servise sormak lazım.

3. Necvox marka 9 inçlik bir cihaz muhtemelen bahsettiğiniz. Benim aracım da 2017 1.5 dci touch roof donanım. Multimedia sistemini hediye ettiler. Tam uyumlu park sensörü, direksiyon kumandası geri görüş kamerası bunlar tam uyumlu. Ancak icon modelinde multimediyanın içerisindeki ekstra yol bilgisayarı verilerine erişemiyorsunuz. Sadece hayalet göstergede ki verilere erişebilirsiniz. Cihazın görüntüsü çok iyi ancak kalitesini tartışırım. Arada ses problemi ve usb tanımama gibi sorunlar yaşıyorum ama kapatıp açınca sorun çözülüyor. Birde henüz servise gitme fırsatım olmadı aracım 2-3 aylık, gittiğimde soracağım. Hayalet gösterge kendini 2-3 günde bir sıfırlıyor. Ort. Tüketim, katedilen mesafe gibi veriler sıfırlanıyor. ve yeşil renk standart 1 numaralı gösterge paneline dönüyor hayalet ekran, bu multimediya cihazından mı kaynaklı yoksa aracın hayalet gösterge ekranının yazılımından mı bilemiyorum. Servise gittiğimde soracağım.

• Dikkatimi çeken ve canımı sıkan 3 konu sizler de de oldu mu merak ediyorum,

1. dijital klimada 26.5 derece ve hi arasında inanılmaz ısı farkı var. hi dan 26.5 dereceye indirdiğimde bildiğiniz soğuk üflemeye başlıyor. Arası yok.

2. Gece farlar açık iken aracın içerisinde ki cam açma düğmelerinin sadece şoför tarafındaki A yazan kendi camını açtığı düğmenin aydınlatması yanıyor. ayna düzeltme kapıları camnları kitleme tuşlarının aydınlatmaları da yanmıyor. diğer kapılardaki cam açma aydınlatmaları da yanmıyor. Bu standart mı yoksa hepsinde böyle mi?

3. EDC şanzuman için söylüyorum, Vites topuzunda hafif bir boşluk mevcut sağ sol yukarı aşağı 0,5-1mm kadar oynuyor.
  • zoraet Z kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Bende aynı donanım düşünüyorum. Fiyat olarak kaça aldınız ve multi media nın navigasyon nasıl başka uygulama yükleyebildiniz mi?

• Aralik ayinin ortalarinda aldim araci 2017 model. 3000 tl dediler cihaz icin ancak internette 1500 civarina satiliyor. Servis ucreti 3000 olabilir. 129.900 tl aldik. Cihazi ve kopekbaligi anteni hediye ettiler. 500 tl boya koruma+ kaput filmi yaptirdim. 1000 tl ye de basamak aldim. Hepsi 131.400 geldi.

Navigasyona baska program yuklemedim stantart igo haritasi var guncel. Ancak ben kullanmiyorum. Telefon yandex işimi goruyor.

• Merhabalar.

Kadjar 2019 yilinda kasa degisimi veya makyaklanma gibi bir durum olacak mi? Bu yonde bir bilgi bulabildiniz mi? Suan kadjarimiz var 2016 model. 2018 model ile degistirmeli mo yoksa 2019 u beklemeli acaba? Oyak uyesi oldugumu icin fiyat avantaji oluyor, bu sene mi kullanmali yoksa seneye eger yeni kasa veya makyajli kasa olacaksa seneye kullanmak mi daha mantikli olacak.

• Bende kadjar toch roof aldim cogu donanim standart sadece yedek lastik eklettim navigasyon ekrani yan citalari teklif edildi sanirim bunlar fabrikasyon olmuyor sonradan takilan seyler oldugu icin ihtiyac hasil olursa yaptirim diye dusunuyorum kasa degisimi sanirim 2020 basinda olabilir yada kotu ihtimal uretimden kalkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zoraet

Dikkatimi çeken ve canımı sıkan 3 konu sizler de de oldu mu merak ediyorum,

1. dijital klimada 26.5 derece ve hi arasında inanılmaz ısı farkı var. hi dan 26.5 dereceye indirdiğimde bildiğiniz soğuk üflemeye başlıyor. Arası yok.

2. Gece farlar açık iken aracın içerisinde ki cam açma düğmelerinin sadece şoför tarafındaki A yazan kendi camını açtığı düğmenin aydınlatması yanıyor. ayna düzeltme kapıları camnları kitleme tuşlarının aydınlatmaları da yanmıyor. diğer kapılardaki cam açma aydınlatmaları da yanmıyor. Bu standart mı yoksa hepsinde böyle mi?

3. EDC şanzuman için söylüyorum, Vites topuzunda hafif bir boşluk mevcut sağ sol yukarı aşağı 0,5-1mm kadar oynuyor.

1- arabadaki en can sıkıcı en saçma , en ahmakça sorunlardan biri. Dual ayarda bir tarafı high diğer tarafı 26 yaparak dengelemek mümkün fakat araçta şoförden fazla kişi varsa her türlü konforsuzluk

2- tüm araçlarda öyle

3- hiç rahatsızlık vermedi şu ana kadar. Esniyorsa da elle müdahale ederek oynatılıyor sadece. Sürüş esnasında gözle veya sesle rahatsızlık vermiyor.

Bana mı denk geldi bilmiyorum ana 22 bin km de aracım ve hiç trim sesi yok. Rüzgar sesi için de çözüm bakacağım yurtdışı sitelerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Tüm cevaplar için teşekkür ederim.

1. madde için servis ile görüşmeyi düşünüyorum.

2. madde saçma

3. madde için sadece vitesin topuz kısmından bahsediyorum. vitesin tamamından değil. vites topuzu iki parmak ile hafifçe dokununca tık sesi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoraet

Tüm cevaplar için teşekkür ederim.

1. madde için servis ile görüşmeyi düşünüyorum.

2. madde saçma

3. madde için sadece vitesin topuz kısmından bahsediyorum. vitesin tamamından değil. vites topuzu iki parmak ile hafifçe dokununca tık sesi geliyor.

Servise gittiğinizde onu da gösterin. Bendeki otomatik, ne bütün halde ne de topuzda herhangi bir esneklik mevcut değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boran729 B kullanıcısına yanıt
    Araçtan memnunmusunuz multimedya sistemi ve yan basamaklar bana da teklif edildi multimedyadan memnun musunuz

• Arkadaşlar renonservislerin taktigi necvox android sistem arabayla tam uyumlumu.

Yani kapilar acik , arac bilgileri , araç gosterge renkleri değisme vs gibi olaylar tam uyumlumu yapilabiliyormu. Yoksa eksikleri nedir.

Lutfen bilenler bilgi versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exseri -- 6 Mart 2018; 13:25:53 >
  • yamtar_333 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam aldim araci mayisin 20sinde teslim alcam daha almadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zfrtylngvn

Merhabalar.

Kadjar 2019 yilinda kasa degisimi veya makyaklanma gibi bir durum olacak mi? Bu yonde bir bilgi bulabildiniz mi? Suan kadjarimiz var 2016 model. 2018 model ile degistirmeli mo yoksa 2019 u beklemeli acaba? Oyak uyesi oldugumu icin fiyat avantaji oluyor, bu sene mi kullanmali yoksa seneye eger yeni kasa veya makyajli kasa olacaksa seneye kullanmak mi daha mantikli olacak.

Söylentiler vardı ama henüz kamuflajlı görüntü yok ,gerçi eylülde çıkacak clio 5 inde kamuflajlı görüntüsü yok :)

Captur kasa değiştiricek ,Clio 5 -> Captur -> kadjar diye gidebilir.

Kadjarınki makyaj olacaktı ama kesin tarih görmedim.Sonuçta kardeşi QQ makyajlandı ,Kadjarında makyaj zamanı geldi ,3.sene makyaj 6.sene yeni kasa gibi zamanlama üreticiye göre olabiliyor.

• exseri kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yokmu bunu cevaplayacak bir arkadaş

• Merhaba,

Aracım ile ufak bir kaza atlattım. Arabama arkadan çarptılar. Sadece tamponun plastik kısmında kırılma oldu. Bir arkadaşım ise "tamponu değiştirmene gerek yok. Plastik parçaları ısıtarak eski haline getirebiliyorlar" dedi ancak bu benim kafama pek yatmadı. Benzer bir durum ile karşılaşan var mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

• Merhabalar,
    Çok az kmli Kadjar aracım satılıktır. İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki linkten veya buradan mesaj ile iletişime geçebilirler.
    https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-renault-kadjar-1-5-dci-icon/sahibinden-renault-kadjar-1-5-dci-icon-2017-model-full-ekstra/8754554

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelde Ankarada'ki Bayilerden Touch Roof Dizel Otomatik Araç İçin Fiyat Alan Oldu Mu ?
  • exseri kullanıcısına yanıt
    araç gösterge renkleri touchda zaten direksiyondan değişiyor. kapı açık bilgiside kadranda. diğerleri uyumlu diye biliyorum fakat serviste taktırma dışarda fiyat yarı yarıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 23 Mart 2018; 20:27:53 >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.