Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 dizel otomatik panorama+keşif paketli araç alarak alanıza katılmış durumdayım. Araç trafiğe 2016 çıkışlı.
    İlk izlenimim araç çok iyi. Hem motor performans hem donanım hem de iç plastik kalitesi olarak bana oldukça iyi göründü.
    Bir sorum olacaktı. Navigasyonun güncel olup olmadığını nasıl anlarız ve güncel değilse güncellemeyi nasıl yapacağız?

Şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar triger kaç km de değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun ben geçen sene Haziran'da 690 vermiştim. Mazot filtreside içinde. Siz %20 indirimden yararlandınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Telefonunuz iPhone ise içinde 1 adet MP3 olması lazım. Yoksa görmüyor. Eğer sorun bu değilse rlink sürümünüzü güncellemeniz lazım. plakalığada led takabilirsiniz ben kendim değiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 11 Nisan 2018; 9:53:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Hayırlı olsun. Telefonunuz iPhone ise içinde 1 adet MP3 olması lazım. Yoksa görmüyor. Eğer sorun bu değilse rlink sürümünüzü güncellemeniz lazım. plakalığada led takabilirsiniz ben kendim değiştim.
    Merhaba, evet iphone ek olarak normal soundcloud gibi programlardan müzik açınca dinleyemiyor muyuz ? İllaha mp3 formatında telefonda mı bulunması gerek

evet başka türlü bluetooth u görmüyor. güncellemeyle düzeltmeleri lazım. androidde böyle bi sıkıntı yok. 1 adet mp3 yüklü olsun dilediğiniz programdan youtubedan müzik dinleyebilirsiniz. plakayıda led yapabilirsiniz ben kendim değiştim basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 11 Nisan 2018; 9:54:10 >
  • Arkadaşlar yağ servisi için, kaç lt ve hangi ölçüde yağ kullanıyor. Kendim alıp dışarıda yaptıracağım.

• melihgs kullanıcısına yanıt
    Sağolasin hocam. Evet yüzde 20 bahar indirimi ile bu fiyat dediler zaten. Yoksa 1080,1100 civariymis felan filan gibi hikayeler

Servis Elf marka yağ kullanıyor ve kullanılan yağ 5w30 diye geçiyor. Piyasada var olan paket 5lt lik. Fiyatı da 100 110 tl civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artakalan -- 12 Nisan 2018; 23:25:1 >
    Benim bildiğim bu islem ağır bakıma giriyor ve bu arabada ağır bakım 60 bin km de oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Benim bildiğim bu islem ağır bakıma giriyor ve bu arabada ağır bakım 60 bin km de oluyor
    Merhaba ağır bakım değilmiş, ilk aradığım renault mais triger için 100.000 de değiişicek dedi. Diğer aradığım 2 servis 80.000 tl dediler.

Cumartesi yaptıracağım 60.000 bakımını 598 tl fiyat aldım. 14 nisan a kadar %20 indirim varmış.

Hadi hayırlısı.. Anlaşılan ben yanlış biliyormusum, bu vesile ile öğrenmiş, tecrübe etmiş oldum.. Ama gördüğünüz gibi aynı markanın iki servisi de farklı şeyler söylüyor agir bakım km si için. Ayni durum, bakim maliyeti içinde geçerli, tutarlı bir durum beklememek gerekiyor anlaşılan.. Bu sebeple, servis servis sormak, bilgi almak gerekiyor anlaşılan. Yinr bize yük, yine bizlere külfet

• Arkadaşlar myrenault uygulaması yükleyip neyin değişip değişmediğini takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 13 Nisan 2018; 21:11:47 >
  • Herkese selamlar,

130 - 135 bin bütçem ile ikinci el 3008 Active Sport Pack, Toyota C-HR veya Renault Kadjar Icon arasında kaldım. 3008 bu fiyat aralığında artık oldukça zor bulunuyor ama tek tük de olsa düşebiliyor. C-HR ise farklı donanım paketlerinde farklı az da olsa bulunabiliyor. Sizce hangi daha mantıklı bir tercih olur? Kadjar'ı tavsiye eder misiniz?
    Merhaba

Bakımı yaptırdınız mı?

Kaça mal oldu, değişen şeyler nelerdir acaba?

Ben hâlâ yüksek ücret verdiğimi düşünüyorumda

• quote:

Orijinalden alıntı: saraymine

Arkadaşlar iyi akşamlar. 2 hafta önce Kadjar 1.5 dci Icon Edc bir araç aldım. Araç şu anda 1400 km'de.

Otobanda giderken 120 km üzerine çıktım. Araçta rahatsız edici bir ıslık sesi geliyor. 130 140 ve 150 km'lere çıkınca daha da artıyor. Ama 120 km ye kadar sıkıntı yok.

Bu konuda yardımlarınızı rica ederim. Neden olabilir?
    Hocam merhaba bu durum bende de var çözebildiniz mi ?

Bahsettiğiniz ses, içeride ve rüzgar sesi tarzindsysa

Kapi kenarından yada sag sol yan aynalarin olduğu plastik aksamin oradan geliyordur muhtemelen..

Ben bir türlü servislere bunu yaptırmadım. Hallettik, şunu yaptık bunu yaptık diyorlar ama hikaye

• quote:

Bahsettiğiniz ses, içeride ve rüzgar sesi tarzindsysa

Kapi kenarından yada sag sol yan aynalarin olduğu plastik aksamin oradan geliyordur muhtemelen..

Ben bir türlü servislere bunu yaptırmadım. Hallettik, şunu yaptık bunu yaptık diyorlar ama hikaye
    Rüzgar sesinden çok ıslık sesi gibi benimki fitillerden kaçırıyor gibi geliyor ama tam çözemiyorum. Babama vericem direksiyonu çünkü yolcu koltuğu tarafından geliyor, oturup dinleyeceğim tam nereden geldiğini.

• quote:

Merhaba

Bakımı yaptırdınız mı?

Kaça mal oldu, değişen şeyler nelerdir acaba?

Ben hâlâ yüksek ücret verdiğimi düşünüyorumda
    Evet hocam yaptırdım faturayı koydum, ekstra bi plakalık ampülü patlamış oradan 20 tl almışlar.

Hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin inşallah 🙏
    Benimkiyle kiyasladim, bende mazot filtresi dahil, ko zaten ona servis 220 tl civarında bir fiyat bicmisti,bundan yola çıkarak anlaşılan o ki benim 880 tl lik bakim tutarı normal gibi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.