Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga_aykurt

Merhaba,

Aracım ile ufak bir kaza atlattım. Arabama arkadan çarptılar. Sadece tamponun plastik kısmında kırılma oldu. Bir arkadaşım ise "tamponu değiştirmene gerek yok. Plastik parçaları ısıtarak eski haline getirebiliyorlar" dedi ancak bu benim kafama pek yatmadı. Benzer bir durum ile karşılaşan var mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

Var öyle bir uygulama , plastik kaynakçaları yapıyorlar fakat sizin epey yırtılmış ve ciddi tadilat gerekir. Sonucunda çıkacak manzaradan memnun kalmayabilirsiniz. Sadece plastik difüzör satılıyorsa alıp takın derim. Kadjar parçaları ucuz çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Makyajlı Kadjar'ın casus fotoğrafları

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU
     YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

Kaynak:https://tr.motor1.com/news/237080/makyajli-renault-kadjar-casus/

• 1.2 TC e touch roof edc inci beyaz 2018 model kadjarı 123400 tl ye aldım. 5 nisan gibi teslim edilecek. Liste fiyatı 130 bin tl idi. Araba gümrükteymiş henüz. Yılda 10 bin km altında yol yaptığım için benzinli tercih ettim. Formu nerdeyse tamamen okudum. Bu fiyata bu segmentte ve donanımda en uygun olduğu için tercih ettim. 2 brodway, bir megane2 sedan eskitmiş birisi olarak sıkı bir renaultcuyum.Eşimin arabası punto idi.Puntoyu sattım Araştırdım 2-3 ay ve kadjara karar verdim. İnşallah yanılmamışımdır. Severek aldım 10 yıl binerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alican 06 -- 25 Mart 2018; 0:19:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Makyajlı modelde öyle çok bişey beklemeyin gibi görunuyor, şuan için görduklerim
    -kablosuz sarj (icon)
    -jantlar
    -radyo anteni

http://www.autoexpress.co.uk/102092/renault-kadjar-tce-165-2018-review-pictures#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanbankasi -- 25 Mart 2018; 13:23:52 >
  • kanbankasi K kullanıcısına yanıt
    Yeni ön tasarim

Yeni arka tasarim da var

• Carsever kullanıcısına yanıt
    ben farklı bir ön arka tasarım göremedim, gelince göruruz
  • Merhaba
    Aracına Renault Kadjar CAM + AYNA AÇMA KALDIRMA KAPAMA MODÜLÜ ORJİNAL takdıran oldumu garanti ile alakalı sorun oluyormu ve ayrıca kullanışlı bir şey midir bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum teşekkürler.
  • melihgs kullanıcısına yanıt
    dostum ben garanti bozulmasın diye serviste yaptırdım. yoksa dediğin gibi 1000tl fark var piyasayla. MAİS dışarda yapılan şeylerde elektronik garantiyi geçersiz sayıyor.
    Bu arada bilgi için teşekkürler ekranın araçla tam uyumlu olması önemli benim için
  • Arkadaşlar merhaba.Kadjar 130 tce otomatik şanjımanı 7 ileri vites olan var mı?Dün yabancı kadjar videolarını izlerken 7 vites ileri otomatik gördüm. Bugün bayideki arkadaşa sordum. Önce 6 vites dedi sonra ise inceleyince 2018 ler 7 ileri gözüküyor dedi. Araba gelince göreceğim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alican 06

Arkadaşlar merhaba.Kadjar 130 tce otomatik şanjımanı 7 ileri vites olan var mı?Dün yabancı kadjar videolarını izlerken 7 vites ileri otomatik gördüm. Bugün bayideki arkadaşa sordum. Önce 6 vites dedi sonra ise inceleyince 2018 ler 7 ileri gözüküyor dedi. Araba gelince göreceğim bakalım.

Megane ve Kadjar'ın 1.2 130 hplik versiyonlarindaki EDC, 7 ileri

• quote:

Orijinalden alıntı: okoksal

Merhaba
    Aracına Renault Kadjar CAM + AYNA AÇMA KALDIRMA KAPAMA MODÜLÜ ORJİNAL takdıran oldumu garanti ile alakalı sorun oluyormu ve ayrıca kullanışlı bir şey midir bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum teşekkürler.

ben cam modulu taktırdım memnunum. sıkıntı o bölümde yaşanırsa garanti dışı kalır.
  • Eski modellere de sonradan kablosuz şarj eklenebilir mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yil serviste bakım yaptıran var mı arkadaşlar???

Fiyat ne çıkıyor acaba

• artakalan kullanıcısına yanıt
    ankara mais 1050 civarı

diğerleri 900-950 civarıydı mazot filtresi dahildi bizimkisi

• artakalan kullanıcısına yanıt
    2016 dci edc 60 bin bakımı 560 TL.
  • Son günlerde fiyat alan var mı bayiden?

• 2015 kadjar dizel otomatik.Yillik bakım 880 tl. Uc bayiden fiyat aldık, fiyat bu oluyor dediler.

• Mazot filtreside değişiyor sizin anlaşılan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2015 dci icon ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Kırmızı renk aracım.59.000 km de tanıdığımız birinden 90.000 tl ye aldım. Fiyatı uygun aldım diye düşünüyorum. Sol arka çamurlukta sadece boya var. Onun harici araç oldukça güzel, benim araçta trim sesi de yok pek.

Çoğu şeyi çözdüm fakat telefonu bluetooth ile bağlayınca müzik dinliyemiyorum. Göstermiyor ekran, sebebi nedir acaba ? Ben mi yanlış birşey yapıyorum.

Ek olarak aracımın 60.000 bakımını yaptırmam gerek manuel vites. Ortalama ne kadar tutar sizce ?

Birde plakalığı aydınlatan lambalardan birisi çalışmıyor, oraya led takmak istiyorum. İnternetten baktım satanlar var fakat kendim takabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 9 Nisan 2018; 22:12:6 >
  • melihgs kullanıcısına yanıt
    En çok parayı da o tutuyor zaten dostum..Servis sirf mazot filtresini 220 tl ye saymış zaten.. Faturaya bakınca 6 kalem işlem var,toplam parça tutarı 550, iscilik 250 iscilik+ kdv derken, sözüm ona indirim ile 900 tl bayıldık geldik vallahi

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.