Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadjarci arkadaslar araciniza yaz/kis ayri lastik kullanmak yerime tek.tip lastik kullanmak istiyorsaniz.

BF Goodrich Urban Terrain onerebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-215-60-17-bf-goodrich-urban-terrain-4-mevsim-lastik-2156017-476465785/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar,
    nacizane dört mevsim lastiği önermiyorum. Dört mevsim lastiğin tabanı iki bölüm halinde bir kısmı yazlık bir kısmı kışlık olarak imal edilmiş lastiklerdir. Ancak ne kışta kış lastiği performansı verir, ne yazın yaz lastiği performansı verir. Bu nedenle en ideali yazın yaz kışın kış lastiğidir. Üstelik fiyat olarak ta hiç uygun değil, daha bugün 4 adet kış lastiği aldım tanesi 525 lira, normal koşullarda en az 5 sezon kullanırım.
    Arabanın lastiğinden tasarruf yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoebusarif

İyi akşamlar,
    nacizane dört mevsim lastiği önermiyorum. Dört mevsim lastiğin tabanı iki bölüm halinde bir kısmı yazlık bir kısmı kışlık olarak imal edilmiş lastiklerdir. Ancak ne kışta kış lastiği performansı verir, ne yazın yaz lastiği performansı verir. Bu nedenle en ideali yazın yaz kışın kış lastiğidir. Üstelik fiyat olarak ta hiç uygun değil, daha bugün 4 adet kış lastiği aldım tanesi 525 lira, normal koşullarda en az 5 sezon kullanırım.
    Arabanın lastiğinden tasarruf yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ben bu lastikle 1 yaz, 1 kiş gecirdim. Bu sene 2. kışi olacak.

Gayet memnunum.

Ne kışin kiş lastigini arattı, ne yazın yaz lastigini arattı.

Kullanip memnun kalmasam önermezdim.

• Şu arka frenlerden gelen "ÇIT" Sesini çözemediler. Geri çağırmayı bekliyoruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgunes2003 T kullanıcısına yanıt
    sağ sol arka kaliper pimlerinin değişmesi lazım.
  • Servis yaptırdım 20 bin bakım 627 Tl tuttu. Bilgi olarak kalsın. %10 indirim yaptılar. Pazarlık yapmadın.

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam, 1.5dci midir aracınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdock9999

Bilgi için teşekkürler hocam, 1.5dci midir aracınız?

Evet 1,5 dci edc.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samettoker S kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Donanım Touch Roof olarak geçiyor.
    Dediğiniz doğru bir bakıma, çünkü Touch donanıma ek olarak Macera paketi, Muson paketi ve Panorama paketi eklenmiş hali gibi düşünebiliriz.

Touch liste fiyatı 2017 için 135.400 + 1.350 + 2.000 + 2.250 = 141.000 TL ye geliyor.
    Touch Roof Donanımı 2017 için 139.350.

• samettoker S kullanıcısına yanıt
    ekran hakkında bilgi vermeyi unutmuşum.

necvox markası serviste takılan gerigörüş kameralı android cihaz
  • tgunes2003 T kullanıcısına yanıt
    Bende bu husustan rahatsızım.. Yukarıda bir arkadaş sorunun kaynağından bahsetmişte, Garanti bitmeden servise götürmeyi düşünüyorum ama gel görki işini iyi yapan serviste yokki ortada.. Şikayetleri söylüyorsun, yapıldı, giderildi dedikleri araç aynı şikayetlerle teslim ediliyor.. Sonrası da ıvır zıvır can sıkıntısı olarak elde kalan oluyor. Neyse, kendimde servisle bas etme gücünü bulduğum an gideceğim bir renault servise inşallah.

yan aynalardan gelen rüzgar sesi, aktif frenin çalıştığına rastlamadigim gibi, sık sik Aktif fren bağlantısi yok uyarısı alıyor olmam ve birde bu fren esnasinda gelen ses olmak üzere, geçmeyen şikayetlerim var çünkü

Saygılar

• edc araçlarda hangi viteste olduğumuzu nerden anlıyoruz acaba?
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    vites kolunu sola cek mauele al o zaman ekranda gostermesi lazım.
  • ohayyam kullanıcısına yanıt
    dsglerdeki gibi d modunda giderken görme şansımız yok mu yani? acaba ben mi bulamadım dedim ama değişen göstergedeki grafik temealarının birisinde var mıdır acaba diye düşünmüştüm ama kötü olmuş keşke direk yazsalarmış
  • Arkadaşlar araba trafikde vs. durduğunda sanırım motoru durduruyor(tasarruf yapmak için sanırım) bu nedenle mi bilmiyorum ama yokuşta durup gaz vermeyince kendini geri atmaya başlıyor bu durumu nasıl çözülebilir?
  • Arkadaşlar renault grubu için megane 4 talisman kadjar koleos için hareket halinde video izleme-yoldaki hız tabelalarının okunup göstergeye atılması-carplay-android auto-spor motor sesi vb bir çok özellik aktif ediliyor. şimdiye kadar megane 4 hb sedan talisman 2016-2017 model- kadjar modellerinde denedim. sıkıntı olmuyor. herşey canavar gibi çalışıyor. herhangi bir yazılım yüklenmiyor. sadece kapalı olan ayar açılıyor. Yaptırmak isteyen olursa foruma girmeye pek zamanım olmadığı için 543818 9773 den ulaşabilirsiniz. genelde gebzedeyim. hafta sonları bazen gittiğim yerlerde de arkadaşlara yardımcı olurum.
  • Rlink2 araçlarda anlık trafik bilgisini etkinleştirme

1) Öncelikle avrupa rlink storelardan birine üye oluyorsunuz. (İngilizce olduğu için Rlink store İngiltereyi tercih edebilirsiniz.https://gb.rlinkstore.com) Sonraki sayfada istediği rlink2 toolboxtan temin edeceğiniz rlink2 numarasıdır, onu girip mailden de aktifleştirdiğinizde üyelik işlemi tamamlanacaktır.
    2) Daha sonra My Products kısmından tomtom trafiğin aktivasyonunun tamamlanmasını bekliyorsunuz, tamamlandığında gün sayısı belirtecektir.
    3) Bu işlemler tamamlandığında, rlink2 navigasyonundaki anlık trafik bilginiz aktifleşecektir.
    4) Olurda store değiştirme olayı kapatılırsa, daha sonra sorun yaşamamanız için tekrar rlink store Türkiye'ye dönmeniz tavsiye edilir. Bunun için öncelikle "My virtual garage" kısmından aracınızı kaldırınız. Daha sonra rlink store Türkiye'ye giriş yapıp (yeni üyelik değil) sanal atölyem kısmından şasi numaranız ve rlink teyp numaranızla aracınızı tekrar ekleyebilirsiniz.

Kesinlikle alıntı değildir, tesadüfen buldum. Tüm rlink2 araçlarda çalışır. İnternet/Ravigasyon paketi biten arkadaşlar da deneyebilir, fakat bir arkadaşımız denedi ona eklenmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SliTheRiNN -- 21 Ocak 2018; 15:38:16 >

• SliTheRiNN S kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yaptım,tomtom live trafic 1 yıllık 60 gbp 3 yıllık 120 gbp para istiyor.

Haritanın güncellenmesinede 1 ton para istiyor,haritada 2015 in haritası

• kadjar koleos ve megane 4 ve talisman için hareket halinde video motor sesi vb bir çok özellik aktif hale getirilebilir.

detay:https://youtu.be/_6p6gq1Ljgo
  • SliTheRiNN S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediğin şekilde tomtom nasil aktif oluyor anlayamadım. Var olan harita ve kalan günü görünüyor, tomtom artı bir ücretli

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.