Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
203.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pes 2014 le fifa 2014 arasında kaldım. Açıkçası Fifa çok hızlı geldi bana ve oynarken keyıf almıyorum. Pesde çok zor geldi. Ama online oynayacağımı düşünürsek, Online pes oynarsam sanki bilgisayara karşı daha koaly çekişmeli ve zevklı olacağını düşünüyorum. Ne dersiniz hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonrax

quote:

Orijinalden alıntı: drinkblood7

Psn oyun internetten indirdiğin oyun. Evet full surum ve hiç bir farkı yok. İkinci sorunu bilmiyorum ama sanırım aynı kalıyor grafikler.

Anladım. Teşekkür ederim. O zaman uncharted 3'ü indiriyorum. 38 gb :)

Merhaba,
    Sonucu yazayım dedim. Açıklamasında PSN oyun yazan 38 gb lık Uncharted 3 ü indirdim.:)) Sadece multiplayer modu açıktı, Co-op bile açık değildi. :)
  • ps3'e oyunlar ne kadar daha çıkmaya devam edecek miş ?
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    ps3 iki üç sene daha desteklenecek diye haberler var.benim merak ettğim konu şu mesela uncharted 4 çıksa bu ps3 e gelir mi yoksa ps3 te bize sadece fifanın kadro ve forma güncellenmiş halini mi oynatırlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

Hack'n Slash türü sevenler;

*Bayonetta
    *Dmc 4
    *Darksiders

oyunlarını kesinlikle oynamalılar.

Dmc turu demen daha dogru olurdu bence ve dmc 4 den sonra bir tane daha yenisi cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar darksiders2 yi bitirenler varsa cok acil bi soru sormam lazim biyerde takıldım ve cozume bakarak gecebilecegim bi olay degil malesef yarıda kaldı oyun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlayerSoldier61

Arkadaşlar ps3 için max payne 3 2.el piyasası nedir gt5 almak istiyorum takas etsem adil bir takas olur mu ?

benimle takas edebilirsin gran turismo 5 sıfır ayarında zaman bulamadım oynamaya.. maxpayne 3 ü bitirmek isterim
  • dark souls ve dark souls prepare to die arasindaki fark nedir?
    dragons dogmayi begenmistim bir sure oynadim ama vakit bulamadigim icin satmistim dark souls'a baslasam zorlanirmiyim acaba?
    ne tavsiye edersiniz bu tur oyun olarak baska
  • amonrax A kullanıcısına yanıt
    hocam bu uncharted tomb raider tarzı bi oyunmu gameplayine baktım öyle gibi geldide
  • Sizce fifa 14 nasıl fut güzel olmuşmu
  • Beyler, Amazon.com dan iki tane PS4 oyunu alacağım. Biri Fifa14, diğerine karar veremedim. Yanına hangi oyunu koyayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

hocam bu uncharted tomb raider tarzı bi oyunmu gameplayine baktım öyle gibi geldide

Hocam uncharted'ın sadece demosunu oynadım ve hoşuma gitti. Tombraider gibi sırf atlama zıplama bilmece çözme değil, daha fazla aksiyon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonrax

quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

Hocam uncharted'ın sadece demosunu oynadım ve hoşuma gitti. Tombraider gibi sırf atlama zıplama bilmece çözme değil, daha fazla aksiyon var.

çok teşekkürler hocam ,tomb raider bana daha ilgi çekici geldi ama belki daha önce oynadığımdan olabilir .unchartedide deneyeceğim kısa zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Beyler, Amazon.com dan iki tane PS4 oyunu alacağım. Biri Fifa14, diğerine karar veremedim. Yanına hangi oyunu koyayım?

Bf4 tabiki de.

• merhaba arkadaşlar ps3 için oynadığım ve listemde olan oyunlar aşağıda sizden bu oyunların haricinde tavsiye istiyorum her türden oyun olabilir ve tavsiye ederken neden tavsiye ettiğinizide yazarsanız (mesela atmosferi yada hikayesi, grafikleri çok iyi gibi) sevinirim teşekkürler

Oynadığım oyunlar:

God of War 1-2-3
    Gta 5
    Uncharted 3

Listemde olan oyunlar:

the last of us
    killzone 1-2-3
    uncharted 1-2
    heavy rain
    castlevania lords of shadows
    gow ascension
    beyond:two souls
    infamous 1-2
    puppeteer
    fifa 14
    journey
  • Ps4 alacagim ve iki sorum olacak;

1) gta5'in ps4 icin cikis tarihi belli mi veya guclu tahminler var mi

2) esimle birlikte oynayabilecegim eglencelik bir oyun istiyorum bu nedenle de lego marveli dusunuyorum. Alternatifi var mıdır?

• arkadaslar oyunsuz kaldim.
    infamous
    uncharted
    rdr
    last of us
    gta 5
    diablo 3

oynadim bitirdim oyunlardan bir kaci.
    fps olarak fazla sevmedigimden silahli pek oyunlardan haz etmiyorum.

tom raider ve dmc arasinda kaldim ama onlar haricinde alip eglenebilecegim oyun varmdir tavsiye edeceginiz?
    littlebig planet 2'yi alsam direk 1'de hikaye bazinda bir sey varmi kacirirmiyim bazi seyleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

arkadaslar oyunsuz kaldim.
    infamous
    uncharted
    rdr
    last of us
    gta 5
    diablo 3

oynadim bitirdim oyunlardan bir kaci.
    fps olarak fazla sevmedigimden silahli pek oyunlardan haz etmiyorum.

tom raider ve dmc arasinda kaldim ama onlar haricinde alip eglenebilecegim oyun varmdir tavsiye edeceginiz?
    littlebig planet 2'yi alsam direk 1'de hikaye bazinda bir sey varmi kacirirmiyim bazi seyleri?

Merhabalar..

heavy rain.
    beyond two souls.
    l.a noire.
    god of war 1-2-3-4
    tom raider.
    far cry 3.
    skyrim.

aklıma gelenleri yazdım hepsi de iyi oyunlardır pişman olmazsınız.

littlebigplanet 2 ise paltform türünde bir oyun olduğu için hikaye yönünden sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

merhaba arkadaşlar ps3 için oynadığım ve listemde olan oyunlar aşağıda sizden bu oyunların haricinde tavsiye istiyorum her türden oyun olabilir ve tavsiye ederken neden tavsiye ettiğinizide yazarsanız (mesela atmosferi yada hikayesi, grafikleri çok iyi gibi) sevinirim teşekkürler

Oynadığım oyunlar:

God of War 1-2-3
    Gta 5
    Uncharted 3

Listemde olan oyunlar:

the last of us
    killzone 1-2-3
    uncharted 1-2
    heavy rain
    castlevania lords of shadows
    gow ascension
    beyond:two souls
    infamous 1-2
    puppeteer
    fifa 14
    journey

Merhabalar, kısaca aklıma gelenleri yazayım.

-the last of us (hikaye,atmosfer,oynanış,müzik,karakterler,grafik hemen hemen her konuda başarılı bir oyun)
    -heavy rain (hikayesi ve muhteşem atmosferiyle öne çıkıyor kesinlikle farklı bir deneyim olur)
    -beyond:two souls (heavy rain oyununun üstüne konulmuş daha iyi yapılmış hali her iki oyunda mutlaka denenmeli)
    -infamous 1-2 (son derece eğlenceli bir ser ancak çok iyi değil yine de bence oynamalısınız)
    -rdr (gta oyununun vahşi batıya uyarlanmış hali diyebiliriz. her yönden başarılı listenizin en üst sırasında olmalı)
    -assassin's creed serisi (kesinlikle tavsiye ediyorum son iki oyundur kan kaybetsede bence her yönden başarılı bir seri)
    -enslaved odyssey to the west (castlevania yerine bu oyunu tavsiye ediyorum özellikle 20'li yaşlardaysanız oynarken bolca eğlenirsiniz. hikayesi, grafik, karakter yönünden son derece tatmin edici)
    -tom raider 2013 (bana sorarsanız klişe bir hikayeyi muhteşem işleyerek muazzam atmosferiyle birleşip bu yılın en iyi oyunları arasında yerini aldı kesinlikle yeni seriye iyi bir başlangıç oldu)
    skyrim (bu oyun hakkında ne denir bilmiyorum şimdiye kadar oynadığım en iyi rpg oyunları arasında ufak detaylara takılmıyorsanız ingilizceniz yeterli seviyedeyse belki de aylarca sizi başında tutacak bir oyun)

edit : yeterli olur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never_Down -- 27 Kasım 2013; 6:58:29 >

• Never_Down kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam skyrimi oynadım bitirdim süper gerçekten 2. kez oynamayı düşünüyorum assasins creed serisini de oynadım 3 çok hoşuma gitmedi açıkçası ama güzel tabi yinede enslaved odyssey to the westi duymamıştım baktım biraz youtubedan güzel gözüküyor deneyebilirim diğer yazdıklarınızı kesin oynıycam zaten listemde çoğu liste çıkarıp acaba ps3 beni ne kadar götürür diye düşünüyorumda heralde baya bi götürür :) bu arada vanquishdiye bi oyun var bilmiyorum oynadınızmı 10 liraydı geçen psnde şimdi 30 lira olmuş siper bazlı tps sanırım sevdiğim bi oyun türü oynadınız mı acaba eğer oynadıysanız önerirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.