Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 için max payne 3 2.el piyasası nedir gt5 almak istiyorum takas etsem adil bir takas olur mu ?
  • Selam
    Move ile oynayabileceğim (1 kamera - 1 motion controllerım var) oyun önerebilir misiniz?
    Move üzerine sonradan yapıstırılmıs gibi duran oyunları diil de move ile daha rahat oynanan oyun arıyorum.

Birde fitness oyunu olarak ne onerirsiniz ps3 e?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kafama takılan bir kaç soru var.
    1. Bende playstation plus store var. Bazı oyunlarda PSN game yazıyor. Tam sürüm oyun ile PSN oyun arasındaki fark nedir. Asıl öğrenmek istediğim PSN oyunları full game gibi oynayabilir miyiz?
    2. Çocukluğumda PS1 de oynadığım bazı klasik oyunları tekrar oynamak istiyorum. Mesela hayranı olduğum RE serisinin eski oyunlarını PS3 versiyonları satılıyor. Bu oyunların grafikleri PS3 e uyarlanıyor mu? Güncelleniyor mu? Yoksa eski grafikler mi sözkonusu. Mesela geçen Ps3 e uyarlanmış Silent Hill 2 ve 3 aldım grafikleri berbattı.

Mesela buna bile razıyım. Yoksa daha mı kötüdür. Linkte RE 2 SS lerini görebilirsiniz.
    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/oyunlar/resident-evil-2/cid=EP0102-NPEF00198_00-GRESIDENTE000001
    Şimdiden teşekkürler.

• amonrax A kullanıcısına yanıt
    Psn oyun internetten indirdiğin oyun. Evet full surum ve hiç bir farkı yok. İkinci sorunu bilmiyorum ama sanırım aynı kalıyor grafikler.

• Ev Hamsteri kullanıcısına yanıt
    Psn den alırsan kaydeder. Cd ile tak cıkar seklinde de oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: drinkblood7

Psn den alırsan kaydeder. Cd ile tak cıkar seklinde de oynayabilirsin.

Hocam çok sağol bu arada bi kaç gün önce aldım oyunu
  • quote:

Selam
    Move ile oynayabileceğim (1 kamera - 1 motion controllerım var) oyun önerebilir misiniz?
    Move üzerine sonradan yapıstırılmıs gibi duran oyunları diil de move ile daha rahat oynanan oyun arıyorum.

Birde fitness oyunu olarak ne onerirsiniz ps3 e?

Spor oyunu olarak sport champions serisini öneriyorum. Oynaması çok zevkli oyunları vardır..
    Ek: Oyun move ile oynanıyor ancak iki tane motion olursa daha zevkli olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never_Down -- 27 Ekim 2013; 17:44:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanTR-

Merhaba herkese. Son günlerde hiç oyunum olmadığı için canım sıkılıyor. Fiyatı fazla olmayan, hikayesi kaliteli ve mümkünse PSN'den alabileceğim bir oyun söyleyebilir misiniz?

far cry 3, tom raider, max payne 3 oyunlarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

Merhaba herkese. Son günlerde hiç oyunum olmadığı için canım sıkılıyor. Fiyatı fazla olmayan, hikayesi kaliteli ve mümkünse PSN'den alabileceğim bir oyun söyleyebilir misiniz?

Far Cry 3'ü bitirdim. Tomb Raider'ı Steam'e aldım ama 10dk oynayıp bıraktım. Ps2 oyunu gibi geldi bana. Max Payne 3 nasıl? 1 ve 2'yi oynamadım hiç.
  • quote:

quote:

quote:

Far Cry 3'ü bitirdim. Tomb Raider'ı Steam'e aldım ama 10dk oynayıp bıraktım. Ps2 oyunu gibi geldi bana. Max Payne 3 nasıl? 1 ve 2'yi oynamadım hiç.

Max payne serisi zamanında efsane olan oyunlar arasındadır. İlk oyun bundan yaklaşık 12 sene önce çıkmıştı. O zamanlarda öyle bir oyun yoktu. Grafiklere ve oyunun hayli eski oluşuna takılmazsanız hikaye yönünden zevk alırsınız. 1. ve 2. oyunu bitirince sizi her yönden sağlam bir oyun olan max payne 3 bekliyor olucak.
    Tomb Raider 2013 bence gayet güzel bir oyun olmuş oynamaya devam edin gittikçe sarmaya devam edicektir.
    Son olarak aklıma bioshock infinite geldi oynamadıysanız kesinlikle denemelisiniz. Diğer oyunlarla pek bağlantısıda yoktur. Bilgisayarda oynarsanız tr yaması var baya zevkli olur yani..

• Arkadaslar dirt bolumune de yazdim forumda ama cevap alamadim.. DIRT serisinden hangisi daha cok sadece ralliye has? Yani istedigim oyun daha iyi ve yenilenmis haliyle ayni Ps2deki Colin MacRea Rally 3/4 gibi sadece ralliye has oyunlat oynamak..yani degisik ulkelerde degisik gorselliklerle gercegine yakin sehir ve yol secimleri istiyorum..kopek yarisi gibi kapali alanlarda koca bmw x5 felan kullanmak istemiyorum
    .dakar rallisi istemiyorum..subaru ford mitsubishi frlan kullanmak istiyorum.

Hangi dirt daha iyidir bu anlamda? Dirt , Dirt2, Dirt3???
    Simdiden tesekkurler yorumlariniz iicin.

• Arkadaşlar iki kişilik oynayabileceğimiz araba yarışı önerisi olan var mı ? NFS serilerinin 2 kişiliği gibi. gt5 hariç. grid içinde zor diyorlar
  • quote:

Psn oyun internetten indirdiğin oyun. Evet full surum ve hiç bir farkı yok. İkinci sorunu bilmiyorum ama sanırım aynı kalıyor grafikler.

Anladım. Teşekkür ederim. O zaman uncharted 3'ü indiriyorum. 38 gb :)
  • quote:

quote:

Playstation plus'da korku oyunları indirimde.
  • 2014 te ps3 almayı düşünüyorum bütçem oyunlarla birlikte 500 tl ve 3 sene kullanmayı düşünüyorum
    Max 100 tl ye hangi oyunları alayım benim aklımda gt5 rdr ve bf3 var sizce bunlar beni 1 yıl götürürmü
    Ya da hangi oyunları önerirsiniz????

• Dostum hangi tur oyunlardan hoslaniyosun bunu bilmiyorum ama ps3 u ps3 yapan oyunlar excluiseve(yani sadece ps3 platformuna ozel yapilan oyunlar)lerdir.bir kacini hemen tavsiye edeyim.UNCHARTED,LAST OF US,BEYOND TWO SOULS,HEAVY RAIN.iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eguven57

Dostum hangi tur oyunlardan hoslaniyosun bunu bilmiyorum ama ps3 u ps3 yapan oyunlar excluiseve(yani sadece ps3 platformuna ozel yapilan oyunlar)lerdir.bir kacini hemen tavsiye edeyim.UNCHARTED,LAST OF US,BEYOND TWO SOULS,HEAVY RAIN.iyi oyunlar.

Ucuz ve kaliteli oldukları için gt5 rdr ve bf3 almayı düşünüyorum. Zaten bunlar beni 1 yıl götürür herhalde
    Daha sonra uc3 darksouls farcry3 gta5 gow3 vsvs
    Almayı planlıyorum

• Eger butcen benim gibi kisitliysa sana tavsiyem oyunlari psn kardeslikle alip bitirdigini satarak ek butceye ihtiyac duymadan oynamandir kardesim.

• Arkadaşlar merhaba, dün 12 gb slim kasa ps3 aldım. Oyun olarakta PES13 ve Street Fighter vs Tekken diye bir oyun aldım. Daha fazla oyun almak istiyorum ama oyunlar pahalı. Şimdi bu PSN olayı nedir? Cihazın hafızası az olduğu için ne yapmamı önerirsiniz? Birde bu PSN'den alınan oyunlar cd(dvd ya da blue-ray)'ye yazdırılıp tak çıkar şeklinde oynanabilir mi? son olarakta psn kardeşliği nedir ve ps4 çıkınca ps3 kullanıcılarını etkiler mi?
  • sizce bf4+fifa14 mü rdr+ granturismo5 +uc3+bf3 mü
    ps3ü 2014ün başında almayı dusunyorum bu oyunlar beni 1 yıl idare edermi?????????????????????????????????
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.