Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ps4 icin 2 oyun siparisi vermeyi dusunuyorum

1. fps olacak Killzone ile Battlefield 4 arasindayim
    2. oyun ise herkes Fifa veya Assassins Creed aliyor ama ben istemiyorum onları ps3 te oynarım buyuk ihtimal ama alacak oyun bulamıyorum sizce ne almalı ?
  • arkadaslar fifa14 de hala seasons da kopma var sanırım maca baslarken yada baslamadan connection lost diyor bu sizde de oluyormu yoksa tek ben mi yasıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

çok teşekkürler hocam skyrimi oynadım bitirdim süper gerçekten 2. kez oynamayı düşünüyorum assasins creed serisini de oynadım 3 çok hoşuma gitmedi açıkçası ama güzel tabi yinede enslaved odyssey to the westi duymamıştım baktım biraz youtubedan güzel gözüküyor deneyebilirim diğer yazdıklarınızı kesin oynıycam zaten listemde çoğu liste çıkarıp acaba ps3 beni ne kadar götürür diye düşünüyorumda heralde baya bi götürür :) bu arada vanquishdiye bi oyun var bilmiyorum oynadınızmı 10 liraydı geçen psnde şimdi 30 lira olmuş siper bazlı tps sanırım sevdiğim bi oyun türü oynadınız mı acaba eğer oynadıysanız önerirmisiniz?

Rica ederim..
    Vanquish oyununu oynamadım ancak duymuştum.. Değişik bir tarzı var oyunun o tarzda bildiğim xbox için gears of war ve halo oyunları var.

Belki aynı kulvarda değiller ama ps3 için bu konuda sizi metal gear solid ve killzone serisi tatmin edebilir...

• İlk mesajım. Herkese merhaba.
    Mortal Kombat PS4 için ne zaman çıkar acaba bir fikri olan var mı ? Konsol almak istememin en büyük sebebidir kendileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

çok teşekkürler hocam skyrimi oynadım bitirdim süper gerçekten 2. kez oynamayı düşünüyorum assasins creed serisini de oynadım 3 çok hoşuma gitmedi açıkçası ama güzel tabi yinede enslaved odyssey to the westi duymamıştım baktım biraz youtubedan güzel gözüküyor deneyebilirim diğer yazdıklarınızı kesin oynıycam zaten listemde çoğu liste çıkarıp acaba ps3 beni ne kadar götürür diye düşünüyorumda heralde baya bi götürür :) bu arada vanquishdiye bi oyun var bilmiyorum oynadınızmı 10 liraydı geçen psnde şimdi 30 lira olmuş siper bazlı tps sanırım sevdiğim bi oyun türü oynadınız mı acaba eğer oynadıysanız önerirmisiniz?

Rica ederim..
    Vanquish oyununu oynamadım ancak duymuştum.. Değişik bir tarzı var oyunun o tarzda bildiğim xbox için gears of war ve halo oyunları var.

Belki aynı kulvarda değiller ama ps3 için bu konuda sizi metal gear solid ve killzone serisi tatmin edebilir...

ya mgs serisine başlamayı düşünüyorum legacy collection var bütün oyunları içeriyor falan ama ben biraz grafiğe takan biriyim yani çok iyi olmasın grafikleri ama yine oynanabilecek kadar olsun derdindeyim şimdi seriye başlasam en baştan başlamam gerekicek ama youtubedan baktığım kadarıyla ilk oyunların grafikleri baya kötü napsam bilemedim

• quote:

quote:

quote:

Rica ederim..

ya mgs serisine başlamayı düşünüyorum legacy collection var bütün oyunları içeriyor falan ama ben biraz grafiğe takan biriyim yani çok iyi olmasın grafikleri ama yine oynanabilecek kadar olsun derdindeyim şimdi seriye başlasam en baştan başlamam gerekicek ama youtubedan baktığım kadarıyla ilk oyunların grafikleri baya kötü napsam bilemedim

Bana kalırsa mgs hikaye ve oynanış yönünden daha ön plana çıkan bir oyun. Benim size önerim ilk oyunları bu yönden değerlendirip oynayın ve grafik yönüne pek takılmayın sonuçta bir oyun sizi eğlendiriyorsa görüntünün ne önemi olur ki. Tabi ki kişiden kişiye değişir bu söylediğim ancak kesinlikle bu türden hoşlanıyorsanız bu seriye baştan bir şans vermeniz gerektiğini düşüyorum. Sonunda karar size kalmış..

• Never_Down kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam uygun bi zamanda alıp oynıycam inşallah memnun kalırım
  • arkadaslar herkese selam yeni uyeyim,konu acmayi beceremedigim icin buraya yaziyorum.sanirim en yakin konu anca burayi buldum :) holllandada yasadigim icin turkcemi affedin.

kisa sorum olcak: ps3 yeni gta5 aldim ama bir turlu joystick ayarini yapamiyorum.gta 4 te gaz tusunu X fren tusunu kare vb tuslar yaptigim icin oyle alistim ama gta5te bir turlu ayarlayamadim.bana yardimci olacak biri varsa duacisi olurum :) simdiden tesekkur ederim
  • Merhaba.Arkadaşlar ben bir seriye başlamak istiyorum bunlar uncharted serisi gta V ya da Far Cry 3 fakat daha önce hiç gta serisi oynamadım.sizce bu 3 oyundan hangisini almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Darksiders_

Merhaba.Arkadaşlar ben bir seriye başlamak istiyorum bunlar uncharted serisi gta V ya da Far Cry 3 fakat daha önce hiç gta serisi oynamadım.sizce bu 3 oyundan hangisini almalıyım?

Seri diyorsan Uncharted'a basla bu nesilde ama diger iki oyunda cok iyi benden soylemesi fakat FarCry'i da seri olarak oynamayi dusunuyorsan ilk 2 oyun 3.oyuna yaklasamaz.GTA 5 ise ayriyeten mutlaka oynanmasi gereken bir oyun ama benim tercihim bir PS3 sahibinin Uncharted serisini mutlaka oynamasi yonunde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

quote:

Merhaba.Arkadaşlar ben bir seriye başlamak istiyorum bunlar uncharted serisi gta V ya da Far Cry 3 fakat daha önce hiç gta serisi oynamadım.sizce bu 3 oyundan hangisini almalıyım?

Seri diyorsan Uncharted'a basla bu nesilde ama diger iki oyunda cok iyi benden soylemesi fakat FarCry'i da seri olarak oynamayi dusunuyorsan ilk 2 oyun 3.oyuna yaklasamaz.GTA 5 ise ayriyeten mutlaka oynanmasi gereken bir oyun ama benim tercihim bir PS3 sahibinin Uncharted serisini mutlaka oynamasi yonunde.

Peki sizce Uncharted 1 + 2 mi yoksa Far Cry 3 mü?
  • quote:

quote:

quote:

Çok zor tercih iki seçeneğin de oynanması gerektiği taraftarıyım ama Uncharted 1+2 derim sanırım seriye olan hayranlığımdan dolayı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok zor tercih iki seçeneğin de oynanması gerektiği taraftarıyım ama Uncharted 1+2 derim sanırım seriye olan hayranlığımdan dolayı.

Sağolun hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun hocam

Rica ederim şunu da ilave edeyim FarCry 3 oynamadan Playstation 3 rafa kalkabilir ama Uncharted oynamadan kalkmamalı.

• bf4 mü cod ghostmu bide yeri değil ama ps3 mü 4 mü daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Pagle -- 1 Aralık 2013; 16:44:40 >
  • quote:

Uncharted serisini mutlaka oynamalısınız..
    God of war serisini de oynayabilirsiniz.
    Gta oyunlarının hikaye yönünden bir bağlantısı olmadığı için direk 5. oyunu (mükemmel bir oyun olmuş) oynasanız yeterli olur.. Ayrıca rdr oyunuda tavsiyemdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyanuré

bf4 mü cod ghostmu bide yeri değil ama ps3 mü 4 mü daha mantıklı

Bu soru değişir. Şöyle ki hikaye, akıcılık ve aksiyon arıyorsanız cod ghosts. grafik ve online yönünden bf4 ağır basıyor...
    Diğer soruya gelince her ne kadar ps3'ün oynanabilecek bolca özel oyunu olsada bu saatten sonra ilk defa konsol alacaklar için ps4 daha mantıklı gibi duruyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cyanuré

bf4 mü cod ghostmu bide yeri değil ama ps3 mü 4 mü daha mantıklı

Bu soru değişir. Şöyle ki hikaye, akıcılık ve aksiyon arıyorsanız cod ghosts. grafik ve online yönünden bf4 ağır basıyor...
    Diğer soruya gelince her ne kadar ps3'ün oynanabilecek bolca özel oyunu olsada bu saatten sonra ilk defa konsol alacaklar için ps4 daha mantıklı gibi duruyor...

peki bf4 karar verdim peki ac4 ps4 alınırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: InCroyable

Bende ps4 icin 2 oyun siparisi vermeyi dusunuyorum

1. fps olacak Killzone ile Battlefield 4 arasindayim
    2. oyun ise herkes Fifa veya Assassins Creed aliyor ama ben istemiyorum onları ps3 te oynarım buyuk ihtimal ama alacak oyun bulamıyorum sizce ne almalı ?

kardeş battlefield online oynayacaksan al. hikaye modu tatmin etmiyor. adamlar en çok yatırımı online modlara yapıyor.
    killzone ise hikaye modu daha öne çıkan bir oyun. youtube da ikisininde oynanış videoları var. sana daha iyi fikir verir izlersen.
  • dostlar acil bi bilgiye ihtiyacım var.

fifa 14 un kutulusunda online kod muhabbeti varmı yoksa kod suz oyun online oyunu serbest mi.

tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.