Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: burak_okan

nasıl yok niye o zaman millet öyle diyo?

Oyunlarda ayrım başta vardı artık yok

Millet deveyi kedi yapıyo diye inanacak mısınız

weya biz kafamızdan atıyoruz sizi kandırmaktan zevk alıyoruz
  • ps3 için oyunlarda region ayrımı yok filmlerde war ama siyah beyaz çıkmasına neden olabilio

oyunlarda asıl region ayrımı xbox 360 da war ne yazık ki..
  • quote:

nasıl yok niye o zaman millet öyle diyo?

millet kim ya sen ne inanıyon millete. Bize inan burası DH Konsol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hothor -- 1 Ocak 2008; 23:24:03 >
  • kerim arkadaş biraz daha kibar cvplar verirsen sevinirim.biz de bilmediğimizden soruyoruz.millet dediğim de yine bu forumdakiler.belki başlarda vardı şimdi yok o ayrı ama öğrenmek için soruyoruz işte.biraz daha yapıcı cvplar verelim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 1 Ocak 2008; 18:09:00 >
  • quote:

kerim arkadaş biraz daha kibar cvplar verirsen sevinirim.biz de bilmediğimizden soruyoruz.millet dediğim de yine bu forumdakiler.belki başlarda vardı şimdi yok o ayrı ama öğrenmek için soruyoruz işte.biraz daha yapıcı cvplar verelim lütfen

Yapıcı cewabın ne olduğunu gayet iyi biliyorum.Uyarıları kendinize saklayın.Sizce yapıcı soru sorun saçma iddiaları insanlar kendisine saklasın millet öyle söylüyo gibi saçma iddialar gibi

Bir soru 534534 kez sorulmaz ve de saçma bir iddia war "nasıl yok niye o zaman millet öyle diyo?" gibi bi şey söyleniyor.

Kimse böyle bi şey dememiş sayfalarca bakın sonra bi şey diyince de yapıcı cewaplar werin.

Adam gibi soru soran adam gibi cewap alır.Düzgün her soruya düzgün cewap verilio

Öğremek için soru sormadan da önce forum da kısa nir araşırma yapıp sorulması lazım yoksa her aynı sularda geziyoruz

Yap

• quote:

Orjinalden alıntı: dineyri

Arkadaslar,

Aramızda Ankara'da olupta son 2-3 icerisinde 60 GB Starter Pack alan biri var mı acaba? Bu cihazı almaya çok niyetliyim ama hiç bir yerde bulamıyorum. Teknosa'da çıplak versiyon satılıyor o da KDV dahil 1249 YTL. Yani oldukça kazık. En uygun Hipernex.com'da gorebildim. Onun fiyatı da 1450 YTL civarında bir sey. Aslinda Teknosa'da satılan makine ile karşılaştırılınca fiyatı uygun duruyor ama pahalı. Bu başlık altında Starter Paket'in bazı arkadaşlar tarafından 1200 YTL civarına edinildiğini okudum. Bu fiyata nereden edinilebiliyorsa, gidip bugun alacağım tereddütsüz. Lütfen ve acil bilgi.

Herkese selamlar ve iyi yıllar.

Hızlı-al.com'da nakit 1164 ytl hem de starter pack, buradan daha uygun bulamazsınız, sayfanın yukarısında link var bi bakın.

• quote:

Arkadaslar,

Aramızda Ankara'da olupta son 2-3 icerisinde 60 GB Starter Pack alan biri var mı acaba? Bu cihazı almaya çok niyetliyim ama hiç bir yerde bulamıyorum. Teknosa'da çıplak versiyon satılıyor o da KDV dahil 1249 YTL. Yani oldukça kazık. En uygun Hipernex.com'da gorebildim. Onun fiyatı da 1450 YTL civarında bir sey. Aslinda Teknosa'da satılan makine ile karşılaştırılınca fiyatı uygun duruyor ama pahalı. Bu başlık altında Starter Paket'in bazı arkadaşlar tarafından 1200 YTL civarına edinildiğini okudum. Bu fiyata nereden edinilebiliyorsa, gidip bugun alacağım tereddütsüz. Lütfen ve acil bilgi.

Herkese selamlar ve iyi yıllar.

starter pack in 1200 ytl ye alınabildiğini benim mesajımdan okumuşsun ama ordaki linki nası görememişsin anlamadım? neyse ps3 kendi oyunları için bölge ayrımı yapmıyor fakat ps2 oyunlarında bölge ayrımı var arkadaşlar buna dikkat!! yani ps3 ün pal versiyonunda gidip ntsc bi ps2 oyunu çalıştıramazsınız.. bu arada aldığım ps3 garantili, faturalı satılan bi ürün, kampanya vardı ben de üşenmedim ta silivriye gittim aldım.. :)

• quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

quote:

kerim arkadaş biraz daha kibar cvplar verirsen sevinirim.biz de bilmediğimizden soruyoruz.millet dediğim de yine bu forumdakiler.belki başlarda vardı şimdi yok o ayrı ama öğrenmek için soruyoruz işte.biraz daha yapıcı cvplar verelim lütfen

Yapıcı cewabın ne olduğunu gayet iyi biliyorum.Uyarıları kendinize saklayın.Sizce yapıcı soru sorun saçma iddiaları insanlar kendisine saklasın millet öyle söylüyo gibi saçma iddialar gibi

Bir soru 534534 kez sorulmaz ve de saçma bir iddia war "nasıl yok niye o zaman millet öyle diyo?" gibi bi şey söyleniyor.

Kimse böyle bi şey dememiş sayfalarca bakın sonra bi şey diyince de yapıcı cewaplar werin.

Adam gibi soru soran adam gibi cewap alır.Düzgün her soruya düzgün cewap verilio

Öğremek için soru sormadan da önce forum da kısa nir araşırma yapıp sorulması lazım yoksa her aynı sularda geziyoruz

Yap

bana bak arkadaş öyle adam gibi flan diye konuşup durma adamın canını sıkma biz sana hakaret ettik mi!!!biraz daha kibar cvplar verirsen sevinirim dedim kötü bişey mi söyledim!!!ben de kaç gündür araştırıyorum zaten xbox360la da karıştırmış olabilirim ama bu sorun var olan bi sorun ben de onu sordum!esas sen senden yardım isteyenlere adam gibi cvplar ver!!!bişeyleri biliyosun diye millete tepeden bakma!ben lütfen'li rica'lı cümleler kuruyorum senin verdiğin cevaba bak bi de adamlıktan bahsediyosun!

• arkadaşlar bimekste gördüm bugün 40gb versiyonu 977ytl idi galiba.yani 900küsürdü ama 977 olmayabilir...bilmiyorum fiyat olarak iyi mi ama söyliyim dedim
  • eto82 ve MusoniC verdiğiniz hızlı cevaplar icin teşekkür ederim. Forum'daki Müspet Telaş beni ziyadesi ile memnun ediyor. Ne var ki soruyu ben yanlış sormuşum. Aslında soru "HizliAl.com da ürün bitmiş, o fiyata başka nereden alabilirim" şeklinde olmalı idi. Tabii ki Hizlial.com 'a bakmıştım.

Bu arada dün bir kaç tane Sony Center dolaştım ürünü bulabilmek için. CEPA'daki satıcı, "dalgamı geçiyorsun" gibilerinde sırıttı. onunla bakışarak anlaştık. ANKAMALL'daki ise "hööö" der gibi tepki verdi, ben de hemen oradan uzaklaştım. Daha sonra yolum düştü önünden geçerken Batıkent Carrefour'un içindeki Sony Center'a uğradım. satıcı dediğin böyle olur. Oradaki satıcı arkadaş olaydan tam olarak haberdardı. Hemen sisteme baktı (sistem varmış meğerse, Teknosa, Bimeks vs. mağazalarda olduğu gibi diğer mağazalardaki stokları görebiliyorlarmış). fakat sistem çalışmıyordu. Telefonumu aldı, olumlu ya da olumsuz yarın (bugün) mutlaka arayacağını söyledi. Hatta, isterseniz 40'lık verelim yanında da 2 oyun verelim gibi çözümler de üretmeye çalıştı. Malını satmak isteyenle istemeyen anında belli oluyor demek istediğim.

Hala öneride bulunabilecek arkadaş var mı?

• quote:

eto82 ve MusoniC verdiğiniz hızlı cevaplar icin teşekkür ederim. Forum'daki Müspet Telaş beni ziyadesi ile memnun ediyor. Ne var ki soruyu ben yanlış sormuşum. Aslında soru "****.com da ürün bitmiş, o fiyata başka nereden alabilirim" şeklinde olmalı idi. Tabii ki ****.com 'a bakmıştım.

Bu arada dün bir kaç tane Sony Center dolaştım ürünü bulabilmek için. CEPA'daki satıcı, "dalgamı geçiyorsun" gibilerinde sırıttı. onunla bakışarak anlaştık. ANKAMALL'daki ise "hööö" der gibi tepki verdi, ben de hemen oradan uzaklaştım. Daha sonra yolum düştü önünden geçerken Batıkent Carrefour'un içindeki Sony Center'a uğradım. satıcı dediğin böyle olur. Oradaki satıcı arkadaş olaydan tam olarak haberdardı. Hemen sisteme baktı (sistem varmış meğerse, Teknosa, Bimeks vs. mağazalarda olduğu gibi diğer mağazalardaki stokları görebiliyorlarmış). fakat sistem çalışmıyordu. Telefonumu aldı, olumlu ya da olumsuz yarın (bugün) mutlaka arayacağını söyledi. Hatta, isterseniz 40'lık verelim yanında da 2 oyun verelim gibi çözümler de üretmeye çalıştı. Malını satmak isteyenle istemeyen anında belli oluyor demek istediğim.

Hala öneride bulunabilecek arkadaş var mı?

öncelikle bişey değil.. bana sorarsan starter pack alma, onun yerine git 2. kolunu titreşimlisinden bi dualshock 3 al, üzerine de 2 tane istediin son çıkan oyun çek, daha keyifli olsun

• etoya katılıyorum.starter packden gelen çöp oyunlar pek işine yaramaz.motostormun demosunu indirdim,açtım,baktım..hıııı yaptım...çıktım..sildim:D demolarda sega rally ve özellikle nba live 2008e bittim.
  • az önce gördüğüm bi reklamda arçelik lcd full hd tv alana ps3 bedava.yanlız 90 inc üzeri tv ler sanırım.bende tam araştıramadım nette pek bi bilgi yok.ilgilenen arkadaşlar olabilir.bilgi edinirlerse burdan paylaşırlarsa faydalı olabilir.bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: abstruseozgur

az önce gördüğüm bi reklamda arçelik lcd full hd tv alana ps3 bedava.yanlız 90 inc üzeri tv ler sanırım.bende tam araştıramadım nette pek bi bilgi yok.ilgilenen arkadaşlar olabilir.bilgi edinirlerse burdan paylaşırlarsa faydalı olabilir.bilginize

evet ama fiyatlar lcd lerin gerçek fiyatları değil maalesef yani gidip kampanyalı arçelik lcd tv alacağınıza aynı fiyata gidip philips full hd lcd + ps3 alabilirsiniz rahatlıkla..
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben yeni PS3 almaya karar verdim. Öncelikle bu başlıktaki ve sıkça sorulan sorular başlığındaki tüm yazıları okudum :)
    Bilgiler için herkese çok teşekkür ediyorum.

Ben bu PS3 olayına biraz farklı bir açıdan yaklaşıyorum. Her nekadar cihaz aslen bir oyun konsolu olsa da benim için oyunlar birinci planda değil, ara sıra oyun da oynarım ama asıl önemli olan cihazın Bluray DVD player özelliği. Ayrıca linux üzerinden DIVX filmleri gösterebilmesi de güzel.

Hal böyle olunca aşağı yukarı aynı fiyata bir Bluray DVD player alacağıma bunu alırım ara sıra da oyun oynarım bonus olarak diyorum. Üstelik wireless ağdan PC nin hard diskini de görürse tadından yenmez :)

Konuya bu taraftan girince aldığım cihazın Bluray DVD bölge kodu kritik hale geliyor. TR den PAL 60GB bir cihaz alabilirim ancak cihaz üzerindeki bölge kodunu kaldıran bir yöntem..vb çözüm mevcut mudur şu anda ? Alacağım DVD lerin büyük çoğunluğunu Amazon'dan getirteceğim, bu nedenle 1. bölge desteklemesi şart. Ama arada sırada Türkiye'den de bir DVD alırsam buna da sorun çıkmasın istiyorum...

Çok şey mi istiyorum ? :)

Selamlar,

-LaLuna-

• quote:

Orjinalden alıntı: LaLuna

Arkadaşlar merhaba,

Ben yeni PS3 almaya karar verdim. Öncelikle bu başlıktaki ve sıkça sorulan sorular başlığındaki tüm yazıları okudum :)
    Bilgiler için herkese çok teşekkür ediyorum.

Ben bu PS3 olayına biraz farklı bir açıdan yaklaşıyorum. Her nekadar cihaz aslen bir oyun konsolu olsa da benim için oyunlar birinci planda değil, ara sıra oyun da oynarım ama asıl önemli olan cihazın Bluray DVD player özelliği. Ayrıca linux üzerinden DIVX filmleri gösterebilmesi de güzel.

Hal böyle olunca aşağı yukarı aynı fiyata bir Bluray DVD player alacağıma bunu alırım ara sıra da oyun oynarım bonus olarak diyorum. Üstelik wireless ağdan PC nin hard diskini de görürse tadından yenmez :)

Konuya bu taraftan girince aldığım cihazın Bluray DVD bölge kodu kritik hale geliyor. TR den PAL 60GB bir cihaz alabilirim ancak cihaz üzerindeki bölge kodunu kaldıran bir yöntem..vb çözüm mevcut mudur şu anda ? Alacağım DVD lerin büyük çoğunluğunu Amazon'dan getirteceğim, bu nedenle 1. bölge desteklemesi şart. Ama arada sırada Türkiye'den de bir DVD alırsam buna da sorun çıkmasın istiyorum...

Çok şey mi istiyorum ? :)

Selamlar,

-LaLuna-

bildiğim kadarıyla henüz bütün bölge bluraylerini ps3 e okutan bi sistem geliştirilemedi kısaca en azından şu an için bi seçim yapmak şart.. wireless tan pc deki dosyaları görme konusuna gelirsek, bazı programlar aracılığıyla pc ndeki dosyaları media server kurarak ağda yayına açıp, ps3 ünden görüntüleyebilirsin-dinleyebilirsin sanırsam, tabii ki bu iş için ps3 ün o formatı desteklemesi şart.. ben bunu önümüzdeki günlerde deneyeceğim zaten, tecrübelerimi aktarırım..

• Cevap için çok teşekkürler...

Bir de şu NTSC-J konusunu sormak istiyorum... Şimdi ben birinci bölge destekleyen bir cihaz almak istesem hangisini alacağım. Örneğin bir sitede 750 YTL ye sıfır 80GB NTSC-J cihaz satılıyor. Bu ne anlama geliyor tam olarak ?

Yani cihaz avrupa versiyonu değil onu anlıyorum da, 1. bölge midir ? J = Japan mı demektir ?

Sony'nin sadece japonya pazarı için çıkarttığı ürünleri var, onlardan mıdır ? Bunu alırsam oyunların da NTSC versiyonlarını mı bulmak ve almak zorundayım ?

Bir mailde NTSC-J olanların bazılarının oyunlarda "sansürlü" olduğu yazılmıştı. ASIA için üretilmiş olandan değil JAPAN için üretilmiş olan NTSC-J alınırsa bu sorunun olmayacağı söylenmişti. Nasıl anlaşılır ?

Bana bu konularda bir öneriniz olabilir mi ?

Tekrar teşekkürler,

-LaLuna-
  • ntsc j konsollardan japonyada satılmak üzere üretilenlerde sansür var sansür dediğimiz de mesela oyunlarda kan efekti görülmüyor j japon,u usa,pal avrupa anlamına geliyor 1.bölge usa 2.bölge avrupa 3.bölge japonya demektir.PS3 konsollarda region free diye bir şey var yani ülke kodu yok her makina her oyunu ayrım yapmadan oynatıyor yalnız online oynayacaksan sorun yaşarsın bir de blu ray film izlerken sorun yaşarsın oyunlarda sıkıntın olmayacaktır
    quote:

Cevap için çok teşekkürler...

Bir de şu NTSC-J konusunu sormak istiyorum... Şimdi ben birinci bölge destekleyen bir cihaz almak istesem hangisini alacağım. Örneğin bir sitede 750 YTL ye sıfır 80GB NTSC-J cihaz satılıyor. Bu ne anlama geliyor tam olarak ?

Yani cihaz avrupa versiyonu değil onu anlıyorum da, 1. bölge midir ? J = Japan mı demektir ?

Sony'nin sadece japonya pazarı için çıkarttığı ürünleri var, onlardan mıdır ? Bunu alırsam oyunların da NTSC versiyonlarını mı bulmak ve almak zorundayım ?

Bir mailde NTSC-J olanların bazılarının oyunlarda "sansürlü" olduğu yazılmıştı. ASIA için üretilmiş olandan değil JAPAN için üretilmiş olan NTSC-J alınırsa bu sorunun olmayacağı söylenmişti. Nasıl anlaşılır ?

Tekrar teşekkürler,

-LaLuna-

• quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

ntsc j konsollardan japonyada satılmak üzere üretilenlerde sansür var sansür dediğimiz de mesela oyunlarda kan efekti görülmüyor j japon,u usa,pal avrupa anlamına geliyor 1.bölge usa 2.bölge avrupa 3.bölge japonya demektir.PS3 konsollarda region free diye bir şey var yani ülke kodu yok her makina her oyunu ayrım yapmadan oynatıyor yalnız online oynayacaksan sorun yaşarsın bir de blu ray film izlerken sorun yaşarsın oyunlarda sıkıntın olmayacaktır
    quote:

Cevap için çok teşekkürler...

Tekrar teşekkürler,

-LaLuna-

nasıl ya japon versiyonlarında kan yok mu?Ya bu japonlar ne yumuşak adamlar harakiri yapan onlar değilmi.İyiki almamışım kan olmadan oyun mu olur ya.

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa]  [ ULTIMATE KONU ]

• Bana şuan ps3 almak hayal gibi geliyor ama en fazla 1 sene veya 2 sene sonra 300 ytl alırım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.