Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mkv yi de oynatıyor sanırım usb den harddisk i takıp 720p filmleri falan izlediklerini duymuştum
  • Migros da 120 gb 2 kol bide pacific yarış oyunu 850 lira ?
  • Arkadaşlar günaydın;

PS3 flash bellekte ki filmleri gösteriyor mu acaba? Bilgisi olan var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

mkv yi de oynatıyor sanırım usb den harddisk i takıp 720p filmleri falan izlediklerini duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chattam
    Arkadaşlar günaydın;

quote:

mkv yi de oynatıyor sanırım usb den harddisk i takıp 720p filmleri falan izlediklerini duymuştum

tabiki flashtan izleyebilirsin ben dùn flashdiskden yahsi batiyi izledm
  • quote:

Orijinalden alıntı: chattam

Arkadaşlar günaydın;

quote:

İzlersin tabii.
  • *arfur'da 80G 390TL. Enteresan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54p74nt1

*arfur'da 80G 390TL. Enteresan...

Fat kasadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

Orijinalden alıntı: 54p74nt1

*arfur'da 80G 390TL. Enteresan...

Fat kasadır.

tabiki fat de çok iyi fiyat bence ya abovv nerde bu
  • Carrefour mı?
  • Evet ve evet; fat kasa. Belki sadece buradaki marketin gazıdır.(Burası==>Bursa)
    İsteyen olursa bir tane kaparım; hala geçerliyse tabii...
  • Sadece konsollan, kol mu?
  • Sevgili Ps3 Kullanıcıları

40gb fat ps3 üm vardı maddi nedenlerden ve derslerden dolayı satmıstım...E3 videolarına baka baka ağzımın suyu aktı resmen Tekrar Ps3 alemine akmak istiyorum

Soracaklarım sunlar

Slim ps3 alacağım ve garantili tabikide en uygun fiyat ne civarlarda kampanyalar falan Ps3 ün yanında ekstra ds3 kol hediye oyun vs oluyorya o tarz amayı düşünüyorum

HDMi girişli kaliteli ve bi okadar da fiyat olarak uygun birde monitor lazım maddi durumum cok iyi sayılmaz MONİTOR ÖNEREBİLRMİSİNİZ

İkisi ne kadara patlar yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mactotherack -- 28 Haziran 2010; 12:29:35 >
  • Bu Sony PS3 asıl sony mağazalarında fiyatı ne kadardır ?
  • M@v3rick__09
    Bir de Fifi 09 var yanında...
  • Arkadaşlar bir sorum olacak PS3 de FAT kasa mı daha iyidir yoksa SLIM mı bana SLIM iyi gibi geliyor ama PS3 FAT da böyle lens arızaları okuma arızaları falan duydum?
    ne kadar doğru bilemem birde bunlar FAT kasanın 60 80 40 GB versiyonlarına göre değişiyormuş arızalar.Yani şimdi bir PS3 alsak FAT alırsam hangisini alayım 40GB 60 GB 80 GB? Bu arızalardan dolayı kafam karıştı doğrusu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

Arkadaşlar bir sorum olacak PS3 de FAT kasa mı daha iyidir yoksa SLIM mı bana SLIM iyi gibi geliyor ama PS3 FAT da böyle lens arızaları okuma arızaları falan duydum?
    ne kadar doğru bilemem birde bunlar FAT kasanın 60 80 40 GB versiyonlarına göre değişiyormuş arızalar.Yani şimdi bir PS3 alsak FAT alırsam hangisini alayım 40GB 60 GB 80 GB? Bu arızalardan dolayı kafam karıştı doğrusu?

Fat alma artık. Slim 120 gb al.
  • Arkadaşlar PS3 almayı düşünüyorumda Slim 120 GB LCD TV yok Tüplü TV'ye bağlasam 1 belki 2 aylık çok kötü mü olur
  • ben ps3'ü ilk aldığımda 32 ekran küçücük tv'de oynuyordum.. resmini bulursam kocayım al birşey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

ben ps3'ü ilk aldığımda 32 ekran küçücük tv'de oynuyordum.. resmini bulursam kocayım al birşey olmaz

Ehehe tamam o zaman gelecek ay geliyorum PSN ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Arkadaşlar PS3 almayı düşünüyorumda Slim 120 GB LCD TV yok Tüplü TV'ye bağlasam 1 belki 2 aylık çok kötü mü olur

Dostum Tüplüde kullan bir kötülüğünü görmessin ama sakın yok denemek icin LCD ye HD tv ye bağlayım yada ne bielyim PS 3 Cafede oynayım deem eve geldiğinde Tüplüdeki o görüntüy gördğünde kötü oluyor insan icidnen keske HD tv olsa diye geçiyor

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.