Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (984. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şişirmekten ziyade sadece lastik basınç kontrolü için bir ürün bakıyorum.. Geçenlerde istasyondan 34 diye bastığım havayı lastikçi 45 okudu =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asy06 A kullanıcısına yanıt
    tmm hocam işte şişirmeden önce hassas bir şekilde ölçümünü yapıyor sen al dene olmaz da beğenmezsen geri yolla
  • Garanti uzatmak ne kadar mantıklı gerçekten ihtiyaç olabilir mi?
    Peugeot sonradan garanti uzatması bence büyük avantajlı benim fikrim,

Uzatmak istiyorum fakat bu fiyat çok gibime geliyor daha yakın zamanda 1000 liraya 2 yıl garanti uzatılıyormuş fiyatlar çok artmış

Sizlerin fikri nedir?

ARTI GARANTİ FİYAT LİSTESİ

308 2+1 YIL 1,030 TL
    308 2+2 YIL 2,940 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegal-dead

Garanti uzatmak ne kadar mantıklı gerçekten ihtiyaç olabilir mi?
    Peugeot sonradan garanti uzatması bence büyük avantajlı benim fikrim,

Uzatmak istiyorum fakat bu fiyat çok gibime geliyor daha yakın zamanda 1000 liraya 2 yıl garanti uzatılıyormuş fiyatlar çok artmış

Sizlerin fikri nedir?

ARTI GARANTİ FİYAT LİSTESİ

308 2+1 YIL 1,030 TL
    308 2+2 YIL 2,940 TL

Fiyatlar fahiş hocam bu konuyla ilgili ben müşteri hizmetlerine şikayetimi bıraktım siz de bırakın belki bir kamuoyu oluşturabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: porter777

Smeg 5.42.C.R2 nerden indirebiliriz.

https://drive.google.com/uc?id=1oz_gH77yumUa0dQzjcu1xtoQSP-aHDHl&export=download

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    benim direksiyon değişti

değişti derken gerçi iskelet kalıyor derisi tekrar kaplanıyor daha kaliteli bir deri ile

biraz daha tombik oluyor direksiyon hatta ben dikişlerini kırmızı istedim kırmızı yaptılar sağolsunlar
  • 2.4 bar uygundur hocam
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Direksiyonun yeni halini atabilir misin?

Genel merkezle görüştüm fiyatların yüksek olduğunun farkındalar fakat indirim için birşey yapamayacaklarını belirttiler sistemde yazan fiyatı almak zorundalarmış...
  • s3x3n S kullanıcısına yanıt
    sorun ne hocam ? hangi servis ?
    face den bakabilirsin video var
  • Arkadaslar arka amortisorleri degistiren var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

quote:

Orijinalden alıntı: porter777

Smeg 5.42.C.R2 nerden indirebiliriz.

https://drive.google.com/uc?id=1oz_gH77yumUa0dQzjcu1xtoQSP-aHDHl&export=download

Tesekkurler hocam

• Selam dostlar peugeot 308 2014 modelini alarak aranıza katıldım 1 ay önce allure paket araç mükemmelde tek bir problemim var araca 50 lira dizel alıyorum fakat ne ibrede ne yol bilgisayarında düzelme olmuyor

Nasıl desem ibre tamamen sıfırda ama araç gidiyor 70-80 alınca gösteriyor ama süreklide yüksek miktarda alınmıyor tabi benzin ibreyi yada yol bilgisayardaki göstergenin bir sekilde sıfırlanma tusu yada yapılabilecek bisey var mı?

Tesekkürler

• Merhaba arkadaşlar. Bende 2016 model 308 ce plus var. Bugün arabayı çalıştırdığımda smeg ekran çalışmadı. Yandaki düğmeler yandı ama ana ekran göstermedi. Arabayı durdurdum tekrar çalıştırdım ama sonuç aynı idi. Akünün azaldığını düşündüm ama start stop çalışıyordu. Ekran gittiği için klima ve radyoyuda çalıştıramadım. Yaklaşık yarım saat sonra ekran kendiliğinden geldi. Sonra bir kaç defa daha arabayı durdurdum çalıştırdım tekrar sorun olmadı. Sizce neden kaynaklanabilir. Servise götürmeli miyim? Bir de siz arabayı çalıştırdığınızda ekran hemen geliyor mu? Yoksa önce Peugeot amblemi gelip bir kaç saniye sonra mı çalışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyPrince

Merhaba arkadaşlar. Bende 2016 model 308 ce plus var. Bugün arabayı çalıştırdığımda smeg ekran çalışmadı. Yandaki düğmeler yandı ama ana ekran göstermedi. Arabayı durdurdum tekrar çalıştırdım ama sonuç aynı idi. Akünün azaldığını düşündüm ama start stop çalışıyordu. Ekran gittiği için klima ve radyoyuda çalıştıramadım. Yaklaşık yarım saat sonra ekran kendiliğinden geldi. Sonra bir kaç defa daha arabayı durdurdum çalıştırdım tekrar sorun olmadı. Sizce neden kaynaklanabilir. Servise götürmeli miyim? Bir de siz arabayı çalıştırdığınızda ekran hemen geliyor mu? Yoksa önce Peugeot amblemi gelip bir kaç saniye sonra mı çalışıyor?

Genellikle hemen gelse de, arada bir 3-5 saniye sonra geldiği de oluyor. Peugeot Amblemi ile bakışıyoruz bir süre. "Bakışıyorduk demeliyim hala sattığıma alışamadım :("

Ama asla öyle çok uzun süre gelmemezlik etmezdi. Servise de gitseniz büyük olasılıkla bir şey yok der gönderirler.

Güncellemeler çıkmıştı, yüklediniz mi? Önemli bir fark gören var mı bilmiyorum ama son hali belki bazı sorunların ortadan kalktığı haldir...

• SkyPrince S kullanıcısına yanıt
    Arada araç üşüyünce soğuklarda böyle yapabiliyor

• illegal-dead İ kullanıcısına yanıt
    Yüzde 50 zam yaptılar yaz sonunda. Yüksek fiyat . Tercih sizin .

• quote:

Merhaba arkadaşlar. Bende 2016 model 308 ce plus var. Bugün arabayı çalıştırdığımda smeg ekran çalışmadı. Yandaki düğmeler yandı ama ana ekran göstermedi. Arabayı durdurdum tekrar çalıştırdım ama sonuç aynı idi. Akünün azaldığını düşündüm ama start stop çalışıyordu. Ekran gittiği için klima ve radyoyuda çalıştıramadım. Yaklaşık yarım saat sonra ekran kendiliğinden geldi. Sonra bir kaç defa daha arabayı durdurdum çalıştırdım tekrar sorun olmadı. Sizce neden kaynaklanabilir. Servise götürmeli miyim? Bir de siz arabayı çalıştırdığınızda ekran hemen geliyor mu? Yoksa önce Peugeot amblemi gelip bir kaç saniye sonra mı çalışıyor?

Bazen 1-2 saniyede ekran geliyor. Bazen 10-15 saniye sürüyor bende

• quote:

son güncellemeyi yüklerseniz o sorun ortadan kalkıyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.