Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (982. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harikasiniz..bunu kendi icinizde teyid etmeliyiz...suruse etkisinden belli oluyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahturan

Harikasiniz..bunu kendi icinizde teyid etmeliyiz...suruse etkisinden belli oluyor zaten

Bulduğum şehirde Bursa da zaten yakıt aldığımın istasyonunda listede olduğunu gördüm.30000 km’lik kullanım sonucu hiç bir sıkıntı yaşamadım yakıt ile ilgili.

• Şu zamana kadar gördüğüm en dengeli otomobillerden biri.Peugeot bu nesilde gerçekten çok güzel iş çıkarttı.

• https://youtu.be/jMzaufUquys

Gerçekten mükemmel bir sonuç ki zaten yapan site de şu ana kadar yapılan testler içinde en iyilerinden diyor burada 308 yol tutuş için atıp tutulmuştu

• Megane

A3

A Klasse

Leon

Focus RS

Civic

Golf ü koymadım baya geride kalıyor.

• yunus88 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer bu konu ile ilgili servise gitme imkanınız olursa sonucu burada paylaşırsanız bizde bilgilenmiş oluruz.

• mstdl M kullanıcısına yanıt
    Tabi paylaşırım

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    İmlanizdan hicbir sey anlamadim...:(

• https://www.youtube.com/watch?v=jMzaufUquys

yol tutuş ile ilgili şüphelerini gidermiştir umarım
  • Araçla gelen standart farları OSRAM ya da GM'nin daha çok ışık vadeden farlarıyla değiştiren oldu mu aramızda?Eğer değiştiren olduysa verim aldı ciddi bir fark var mı arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfydn

quote:

Orijinalden alıntı: s3x3n

Arkadaşlar hiç arabasından kola kutusu ezilmiş sesi çat çut gelen varmı? Bu tarz sesler geliyor. Servis ne olduğunu çözemedi ama araştıracaklarını belirttiler.

Daha önce bununla ilgili bir sorun yaşayan oldumu?

Dipnot : çukura girdimi filan o ses gelmiyor :) Kalkışta veya ne bilim yavaş hızda sağa sola dönerken bi çaat çuut sesler geliyor:)

bariz travers sesi hocam bende yaşadım servis parça getirtip değişimi yaptı ama 3 ay felan sürüyor parçanın gelmesi

Travers değişimi artık yok köpük sıkıyorlar ve o ses düzeliyor
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun aracınız öncelikle garantiniz bitmiş kronik sorunları olsa da servisten yaptıramazsınız
    en önemli sorun travers sesi ve klima açıkken gelen uğultu sesi bunlara bakın
    smeg ekran güncelemesi var şu an son versiyon 5.42.C.R2 sizin arac daki mevcut sürümü öğrenmek için,
    smeg ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar yani çark şeklindeki ikona basılı tutun gelen menüden versiyonu öğrenebilirsiniz
    GT teması (kırmız) ile çok uğraştım (diagbox ile) ama maalesef aktif olmadı
    diagbox ile aktif edebildiğim özellikler ise,

sağ sol dönüşlerde yada sağ sol sinyal vermede sis lambalarının yanması

ön arka park lambalarının sürekli yanması

kumanda orta tuş dan farların veya bagajın kilidinin açılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 27 Aralık 2017; 11:43:27 >
  • Arkadaşlar on kapida hoparlor değiştiren var mi
    Varsa zor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

hayırlı olsun aracınız öncelikle garantiniz bitmiş kronik sorunları olsa da servisten yaptıramazsınız
    en önemli sorun travers sesi ve klima açıkken gelen uğultu sesi bunlara bakın
    smeg ekran güncelemesi var şu an son versiyon 5.42.C.R2 sizin arac daki mevcut sürümü öğrenmek için,
    smeg ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar yani çark şeklindeki ikona basılı tutun gelen menüden versiyonu öğrenebilirsiniz
    GT teması (kırmız) ile çok uğraştım (diagbox ile) ama maalesef aktif olmadı
    diagbox ile aktif edebildiğim özellikler ise,

sağ sol dönüşlerde yada sağ sol sinyal vermede sis lambalarının yanması

ön arka park lambalarının sürekli yanması

kumanda orta tuş dan farların veya bagajın kilidinin açılması

Merhaba ben de 2015 üstü dizel otomatik 308 almayı düşünüyordum ve kararımı vermek üzere idim ki bu travers problemi gözüme çarptı bir kaç yerde, kimi değişim yaptırmış ama nüksetmiş, kimi köpükle çözdük felan demiş.Garantisi biten bir araç alsak çok mu sıkıntı yaşarız acaba?Aktif kullanıcı olarak siz arkadaşların fikri nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytin45

Araçla gelen standart farları OSRAM ya da GM'nin daha çok ışık vadeden farlarıyla değiştiren oldu mu aramızda?Eğer değiştiren olduysa verim aldı ciddi bir fark var mı arada?

Ben 2015 Aralık ta değiştirmiştim Philips Xtreme Vision %130 kullanıyorum. Bir tık daha iyi diyebilirim.
  • sad2727 S kullanıcısına yanıt
    yok hocam öyle büyük bir sorun değil köpükle hallediyorlar gıcırdama sesi yapıyor normalde boş cola kutusu gıcırtısı gibi
    2015 üstü derken 2015 sonrasını kast ediyorsanız zaten böyle bir sorun (travers) yok sanırım daha çok 2014 lerde var . Ben de 2016 model var ve bu konuda hiçbir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstdl

2015 üstü derken 2015 sonrasını kast ediyorsanız zaten böyle bir sorun (travers) yok sanırım daha çok 2014 lerde var . Ben de 2016 model var ve bu konuda hiçbir sıkıntı yok.

Evet 2015 ve üstü olacak nasipse eat6 tam otomatik olması nedeni ile, eğer 2016 ve üstü modellerde kesinlikle düzeltilmiş ise o yıllara yönelmeyi düşünüyorum.
    ben de 2. el traversi değişmiş 2015 model 308 aldım değişim yapıldıktan sonra sıkıntı çıkmamış aldıktan sonra benim de şikayetim olmadı sadece 2016 değil 2015 model de bakın gönül rahatlığıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sad2727

quote:

Orijinalden alıntı: mstdl

Evet 2015 ve üstü olacak nasipse eat6 tam otomatik olması nedeni ile, eğer 2016 ve üstü modellerde kesinlikle düzeltilmiş ise o yıllara yönelmeyi düşünüyorum.

Benimki de 2015'di. Travers ile ilgili hiç bir sıkıntı çıkmadı. Aslında araçta hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.