Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (983. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkürler bilgiler için. şuan travers sesi yok.

ilk olarak versiyon güncellemeye eğileceğim.
  • Plaka lambamın kapağı kayboldu servis takım olarak lambayla değişir 54tl dedi. Var mı tavsiyesi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

direksiyonumun derisinde bu tarz bir problem oluştu araç 2016 model classic edition plus herhangi bir kimyasal vs kullanmadım temizlik için kaldı ki direksiyonu fotoğraftaki kısımdan tutarak da sürmüyorum başına böyle bir durum gelen var mı?

• Smeg 5.42.C.R2 nerden indirebiliriz.

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Yüzük kullanıyor musunuz ?

• yunus88 Y kullanıcısına yanıt
    Hayır, herhangi bir temizleyici de kullanmıyorum ıslak mendil kimyasal içerikli herhangi bir sprey vs

Ben garantiden direksiyon değişimi yaptırdım. nokta kadar bir kaç soyulma oldu. GArantiden değişim yapıldı. Memnunum
    garantiye başvurmak üzere servise gidin.
  • Arkadaslar arka amortisorleri degistiren var mi?

• Arkadaşlar geçen hafta motor arıza ışığı yandı, servise götürdüm. Adblue hata kodu vermiş, ekleme yaptılar, yazılım güncellediler ışık söndü. Araç daha 7500 kmde ve şehir içi de pek yapmıyor. Bugün arıza ışığı yine yandı. Yarın götüreceğim ama göral servisi bana pek güven vermedi. Başına benzer sorun gelen oldu mu?

• leon_73 L kullanıcısına yanıt
    Adblue normal şartlarsa 25bin km de uyarı veriyormuş benim başıma geldi ilk bakımda tamamlanmazsa 25bin kmde uyarı veriyor sebep ise fransada araçlar 25bin km de bir servise gidiyormuş ona göre ayarlandığı söyleniyor... 7 binde uyarı vermesi garip... göraldan da memnunum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar active pakette lastik basinc sensoru mu var yoksa sadece sicaklik dustugu icin mi uyari veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Arkadaslar active pakette lastik basinc sensoru mu var yoksa sadece sicaklik dustugu icin mi uyari veriyor?

Evet tüm paketlerde var. Lastik basınçlarını kontrol edin.
  • quote:

Arkadaslar active pakette lastik basinc sensoru mu var yoksa sadece sicaklik dustugu icin mi uyari veriyor?

Klasik anlamda lastik basınç sensörü yok Peugeot'larda.

Lastiklerin bir birlerine göre dönüşlerini kontrol eden bir sistem var.

Lastik basınçlarını ayarladıktan sonra araç hafızasına alıyor ve lastiklerden herhangi bir inik veya fazla şişikse tur sayısı değiştiği için uyarı veriyor.

Lastik basınçlarını kontrol etmenizi öneririm.
  • Çok sağol. Şuan lastik basınçlarını kaç psida tutuyorsunuz? (17 jant)

Birde yukarıda direksiyondaki deformelerin garantiden değiştiğinden bahsedilmiş. Araç 2015 model ve direksiyonda acayip deforme var. Sanki 20yıllık arabada olabilecek bir deforme gibi. İkinci el aldığım için hiç de merak etmemiştim. Neden olmuş olabilir acaba bu deformasyon
  • quote:

Çok sağol. Şuan lastik basınçlarını kaç psida tutuyorsunuz? (17 jant)

Birde yukarıda direksiyondaki deformelerin garantiden değiştiğinden bahsedilmiş. Araç 2015 model ve direksiyonda acayip deforme var. Sanki 20yıllık arabada olabilecek bir deforme gibi. İkinci el aldığım için hiç de merak etmemiştim. Neden olmuş olabilir acaba bu deformasyon

17" için 34psi basabilirsiniz. 33-35 arası normal. 32nin altında çukurlarda jant zarar görebilir. 36 ve üstü için yol gürültüsü artar, yakıt brz düşebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    33 basiyordum ben de. Ama lastikci 36 basmis gecen o yuzden sormak istedim.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Şu lastik havaları için güvenilir yer bulabilmek çok zor. Doğru inandığımız yerler de düzgün çıkmıyor. Lastik basınç kontrolü için güvenilir bir cihaz biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asy06

Şu lastik havaları için güvenilir yer bulabilmek çok zor. Doğru inandığımız yerler de düzgün çıkmıyor. Lastik basınç kontrolü için güvenilir bir cihaz biliyor musunuz?

Benzinlikten başka bilmiyorum Bir de lastikçi.

• 
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.