Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.548.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pırıl pırıl Maşallah, sıfır ayarında zaten. Kazasız belasız iyi günlerde İnşallah.

Sizin ki 45 yaşında orta halli bir sıfır almak yerine, 2.el mercedes bmw almak gibi olmuş, sizin aracın active donanımını 70 bine sıfır almıştım. Sıfır almak yerine dolu dolu 2.el almışsınız.

Hem de 2.el zararından da muafsınız.

Bu arada artık trafik sigortaları da kaza kayıtlarından etkileniyor ya.....muhtemelen indirim az aldınız......çok da yüksek sayılmaz....pahalandı da zaten.....

Hamama giren terler diyelim :)
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, teşekkürler...
  • Bende yazıyorum yazıyorum gitmiyor, bir cok mesaj yazdim ozenerek hepsi boşa gitti, demekki dh de sıkıntı varmış☺, şanzımanin ayni kasılma karasizlik yığılma nasıl tarif edilir bilmiyorum ama benim araçtada var, arıza yapmasinda razıyım, acaba dsg nasıldı bir kez test sürüşü yapmıştım ama hatırlamıyorum, şimdi olsa farki daha iyi ayirt edebilirim, yokusta çok iyi hatırlıyorum dsg 2ye alip titriyerek ilerliyordu, bizim eat6 yokuşta süper, düz yoldada iyi sadece vites düşerken 3-2de oluyor oda her seferinde değil, aslında tam hizlanmak icin gaza basiyoruz tam hizlanacakken şanzıman 3-4 yapacakken bir araba çıkıyor önüne aniden frene basıyorsun 3-2 yapmak durumunda kalıyor sanziman ozaman oluyor bu kasilarak vites düşüşü, ne yapsın insan beyni yokya şanzımanda ☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim araçların bijon aralığı nedir acaba?

edit: 5x108 diye bilgi buldum ama emin olamadım...

http://www.jant-al.com/AracJantlari.aspx?Amarka=55&Amodel=846&CapId=3&BijonId=10

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Gule gule kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda EAT6 aracını 15 bin bakımına sokan var mı? Varsa neler yapıldı ve ne kadar tuttu?

Hayırlı olsun hocam

Bence trafik yine de sudan ucuz bu piyasada.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun bir süredir internetten takip ettiğim hatta bir akşam misafirlik çıkışı hanım ile bakmaya gitmiştik kapısının önündedir belki diye . Galeri Naturel deki araç dimi ? Fotoğraflarda olan opak beyaz gibi görünüyordu, benim merak ettiğim adamlar açıklamaya navigasyon yazmışlardı ama siz comfort paket dediniz demek ki bilinçsiz satıcıymış :)

Yabancıya gitmemiş olmasına sevindim .

Sizin adınıza sevindim takastan da 1-2 lira karlı çıkmanız da çabası olmuş . Şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız gidin gelin . Hoşgeldiniz aslanlar diyarına . :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusT_SmiLe -- 19 Eylül 2015; 2:10:08 >
  • Hayırlı olsun, yeni 308 keyifli bir araç.

Ben de Temmuz ayının sonunda 2.el Allure aldım. Denon, Anahtarsız Giriş, Aktif CC/Sürüş Destek Sistemi, Navigasyon, Cam Tavan ekstraları var, e-HDi manuel. Aldığımda araç 30bin km'de idi, şu anda 42bin km oldu. Normalde senede 25-30bin km yapan ben 2 aydan biraz daha az sürede 12.000 km yol yaptım, en ufak bahanede, en ufak fırsatta kendimizi yollara atıyoruz

Siz de güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 19 Eylül 2015; 10:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

bizim araçların bijon aralığı nedir acaba?

edit: 5x108 diye bilgi buldum ama emin olamadım...

http://www.jant-al.com/AracJantlari.aspx?Amarka=55&Amodel=846&CapId=3&BijonId=10

Dogrudur 5x108

• İyi dilekler için tekrar teşekkürler....

@JusT_SmiLe : evet natureldeki araç, 15 gündür görüşüyoruz aykut bey ile, tatile çıkmadan önce civic+clio +para olarak görüşmüştüm olmadı. Tatilde 2500km yaptım civicle geldim bu sefer aldım, sonrasında bu şekilde oldu, en azından 2500km yi yapmamış oldum, ama yapsaydım da çok zevkli olurdu kesinlikle, araçtaki smeg ekranı navi zannetmişler anladığım kadarıyla çünkü navi yok, zaten navi olsa premium pack deki, diğer özelliklerde o paketteydi o özellikler de yok...

@baristeel : aracı almadan önce görala gittik, orada bakım ücretinin ortalama 550 tl civarında olduğu ve yarım günde teslim edildiğini öğrendim. detayına girmedim.

Bu arada +2 yıl garanti uzatma 1200 küsur tl olarak kampanya varmış, +1 yıl uzatma ise 747 tl gibi bir rakam...

@otmotvmhndsi : teyit için teşekkürler, jantlar 17" olunca kışlık lastik fiyatları uçuyor, bu nedenle elimde olan 16" lastikleri kullanmak amacıyla sac jant almayı düşünüyorum, bu nedenle bijon aralığını araştırıyordum. bir seferede 5 kişi haberdar edildiğinden sizi ekleyemedim...

Bugün saat 09.00 gibi Ankara dan Samsuna geldim, yollar ve özellikle Ankara çıkışı oldukça sakindi bunda yol üstündeki sola dönüşlerin kapatılması büyük etki etmiş sanırım.

Araçta 5 kişi, full bagaj ve klima açık geldim, yarıum depodan biraz az yaktı, aracı daha öğrenemediğimden km sıfırlama vs. uğraşmadım, direk gösterge üzerinden söylüyorum, yarın gidip depoyu fulleyerek kaç lt yaktım çıkarırım.

ancak araç full yüklü olmasına rağmen yolda yağ gibi aktı resmen, yokuşlar falan hiç kasmadan tırmandı, zaten çok kısa zamanda menzile ulaştım herkes ne oldu diyor, araç o kadar iyi yalıtılmış ki, 110-120 den aşağı inmedim hiç, hatta bazen 150 yi falan vurmuşum hafif inişlerde yandan sesli radar ikazı geldi...

herkes aracı çok beğendi, inşallah ağız tadıyla bineriz...

Teşekkürler hocam. Önceki aracım i30'a bu sene yıllık bakım için 400 tl vermiştim. Buna 550 tl vermek nispeten fazla olsa da VW kullananların yanında yine iyidir.

Bir sorum olacak bu arada. EAT6 için bakımda kalibrasyon da yapılıyor mu acaba?

Bilgisi olan?

• baristeel B kullanıcısına yanıt
    Beyler 1.2 otomatiklerin bakım ücreti ne kadar bileniniz var mı.

Arada "S" butonuna basıp gezmeyi unutmayın Aslan o zaman kükrüyor işte Görenler bu "GT" diyecekler
  • 2500tl zam gelmiş yine 86.800tl olmuş dizel otomatik active, 3000tl indirim ile 83.800tl

• bende tam zam gelmiş diye yazacaktım.....

@eisenberg : eyvallah, deneyelim bakalım ne olcek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

2500tl zam gelmiş yine 86.800tl olmuş dizel otomatik active, 3000tl indirim ile 83.800tl

Arkadaşlar 4 ayda fiyatlar, katalog fiyatlar üzerinden, aldığım zamana nazaran 11.8 k artmış görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baristeel -- 20 Eylül 2015; 0:35:38 >
  • Altın almışız

Diğer markalardan hızlı gidiyor, tanıtım için piyasaya hesaplı girmişlerdi, şimdi ederine doğru ilerliyor

Elbet euro artarken fiyatlar artacak da, tutmasa bu kadar rahat yansıtabilir miydi......diğerlerine göre tereddütsüz zam koyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 20 Eylül 2015; 0:53:00 >
  • Açıklama yaparken fiyatları bin olarak yazan arkadaşlarımı belki farkında bile olmadan Türkçe'mize duydukları saygıdan dolayı kutluyorum.hala inatla k yazanlara ise söyleyecek bir şey yok.yani varda yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10-EMRE

Açıklama yaparken fiyatları bin olarak yazan arkadaşlarımı belki farkında bile olmadan Türkçe'mize duydukları saygıdan dolayı kutluyorum.hala inatla k yazanlara ise söyleyecek bir şey yok.yani varda yok.

Tek sorunun bu olsun dostum. Biz de burada öğrendik bu işi. Havalı olduğundan değil, zaman tasarrufundan diye düşünüyorum ben. Haa, aracımın 11 bin 800 TL daha zamlanması da hoşuma gitmedi değil :) 11.8 k bu manada durumu vurgulamıyorsa haklısın.

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.