Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı kullanan arkadaşlara bi sorum olcak benim araçta kololifer25 derecede tek kademe açık hamam oluyo içersi offla kople kapatıyorum bu seferde soguk hava geliyor ve üşümeye başlıyorum dışardan gelen havayı kesiyorum camlarbuhar oluyo eski aracımda kololife kapattıgımda soguk hava gelmezdi iöeti nolmalmi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35_40 bandı tesadüf olamaz...

Arabadan anlayan orta üst grup...

Teknolojı ve interneti takip eden...

Bu arada takıldığım bir konu var... Otopark. Com un arabayı test etmemi ile paralel... Turkiyedeki araba dergileri hala 3008 ile ilgili adam gibi bir haber yapmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

En küçük benim diye sevinirken tahtımı ele geçirdiler olmadı

Bu arada suv kardeşlerin bi fotosunu atayım, benimki en uzakta gariban gibi kalmış

hayırlı olsun hocam aracınız, önemli olan büyüklük değil karizma bence. en karizması 3008 duruyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandemir- -- 9 Aralık 2016; 21:27:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gridaa

Aracı kullanan arkadaşlara bi sorum olcak benim araçta kololifer25 derecede tek kademe açık hamam oluyo içersi offla kople kapatıyorum bu seferde soguk hava geliyor ve üşümeye başlıyorum dışardan gelen havayı kesiyorum camlarbuhar oluyo eski aracımda kololife kapattıgımda soguk hava gelmezdi iöeti nolmalmi sizce

Şimdiye kadar sahibi olduğum 12 arabada da ayni şey oluyordu sinir oluyorum...sanırım normal...

• VK1907 V kullanıcısına yanıt
    Acc ile tamamen durduktan sonra otomatik kalkış yapabiliyor mu? Start stop kapalı ise oluyor diye bir yorum gelmisti daha önce.Aracı bir getirseler detaylica incelicez ama haftaya kaldık malesef.
    Istanbul trafiginde ayarla acc kendi kendine durup devam eder mi yani

• Active sp de jantlar 225 55 18..kapi icinde etikette 32 hava basinci gosteriyor..arabayi teslim aldigimda bayii 40 basmis, basinci dusurmeye gittigimde lastikci jant buyuk bu yollara 40 basinc normal dedi..ben kisliklari taktirirken ikisinin ortasi 36 bastirdim..18 janti olanlar kac basiyor lastiklere kac basiyor acaba? Bu arada yas:40 memleket:Ankara

• Ben ankara trafiginde start stopu kapadiktan sonra acc yi kurup gidiyorum cok rahat bir bicimde ama arabanin ondeki araca ne kadar yaklasmasino istedginizi ortadki ekrandan ayarlamaniz gerekiyor (uzak orta yakin ) seklinde. Ona gore durus ve yavaslama mesafesini belirliyor.

Iyi aksamlar herkese

• cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    1.2 2017 de gelecekti zaten araya karismadiysa

• VK1907 V kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam teşekkürler. Bu arada active 17" jantları bayilerde var mı bende kış için 17" jant ve lastik düşünüyorum. 19"kış lastiği almaktan çok daha mantıklı.
  • Otomatik vitesle ilgili bir şey sormak isterim.3008 almadan önce bir cok araba test sürüşü yaptım.ikilemde kaldım.
    Start stop devre dışı araç dur kalta veya ışıkta beklerken vitesi " N "ye almak mı yoksa " D " mi durması daha iyi yada siz nasıl kullanıyorsunuz.
    Duz mantık düşünüyorum manuelde araçı viteste bekletmiyorum otomatikte farklımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 9 Aralık 2016; 22:12:17 >
  • ulasss1980 kullanıcısına yanıt
    Adana 46

• Blueye kullanıcısına yanıt
    Abi valla biz istedigimizde istanbula siparis gecildi ve 2 gunde kargoyla geldi. Bu arada nokian wr d3 hakkaten bakmalisiniz internetten biz aldigimizda son 4 tane yi siparis etmistik. Ama 3 hafta oldu heralde yenileri gelmistir simdiden. Bu arada fiyatina tekrardan baktim lastikleri adeti 413 tl den almisim 465 deilmis bi yanlis hatirlama kusura bakmayin bu aarada toplamda 200 tl fark var cunku 😁 Janti gelince bide normal olarak sibop olmuyo onada ekstra oduyosunuz ama her jantta bu sekilde nerdeyse onun da fiyati 4 adet toplam 88 tl.

Iyi aksamlar

• xcellance X kullanıcısına yanıt
    Abi oncelikle iyi aksamlar. Start stop devreyken zaten bosa cekmenize gerek yok kapattigi icin sanzimana yuk binmiyor ama bosa atarsaniz da araba calisiyor tekrardan. Ben her arabamda isiktayken hep bosa aldim ama bunda yapmadim start stop calistgi donemlrde.

Start stopu kapattginiz donemde ise acc ile surusunuzu yaparken isiklarda arabayi yavaslattiktan sonra bosa alirsan arabayi acc den cikiyor ve yandaki cc tusunun ustune bastginzda tekrardan acc devrene giriyor kac km ye ayarliysa.

Araba surus halindeyken bircok insan bosa alir yuksek hizda yokus asagi giderken vb. Bu aracta N ye aldirmiyo. Ben oluyormu diye denedim beceremedim.

Yanlisim varsa duzeltirsiniz bende yeni seyler ogrenirim.

Iyi aksamlar

• Bende 40 yaşındayım arkadaşlar. 36 sene İstanbul'da ikamet ettikten sonra taşındım Balıkesire. araç 1850km oldu. maşallah tık yok.
    ortalaması aldığımdan beri 6.1 lt.
    ben aracı aldığımda lastiklerde 42 hava vardı. kapıda yazdığı gibi 2.4 bar yerine önlerde 36 arkalarda 35 olacak şekilde düzelttim.
    daha farklı yapan varsa tavsiyelere açığım.

bu arada kablosuz sarj özelliğini kullanamayan arkadaşlar için önereceğim ürünü göstermek isterim.
    hanımda iphone 7s bende htc m8 var. ikimizin telefonu için bu aparatları aldım. artık hem evde hem arabada kablosuz şarj edebiliyoruz.
    tek sıkıntı telefonu bi kılıfla kullanmak zorunda kalmak.
    https://www.aliexpress.com/item/HW02-Qi-Standard-Smart-Wireless-Charging-Pad-Charger-Coil-Receiver-for-Android-for-iPhone-5s-SE/32704513194.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX

https://www.aliexpress.com/item/Qi-Universal-Wireless-Charging-Kit-Charger-Adapter-Receptor-Pad-Coil-Receiver-For-Android-Phone-THL-OnePlus/32365102543.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX

ve son olarak bunları aldım. malum anahtar cepte çantada dolanıyor sürekli. https://www.aliexpress.com/item/2016-new-1pcs-silicone-rubber-car-key-case-cover-holder-protector-for-Citroen-DS3-DS4-DS5/32708587856.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX
    henüz gelmedikleri için yorum yapamıyorum ama sonuçta fiyatı belli çok ümitli olmamak gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pro_man -- 9 Aralık 2016; 22:49:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

En küçük benim diye sevinirken tahtımı ele geçirdiler olmadı

Bu arada suv kardeşlerin bi fotosunu atayım, benimki en uzakta gariban gibi kalmış

hayırlı olsun hocam aracınız, önemli olan büyüklük değil karizma bence. en karizması 3008 duruyo

teşekkür ederim sağolun, aslında büyüklük olarak qqdan iri sportage ile aynı görünüyorlar, fotoda uzakta kaldığı için perspektiften dolayı küçük görünüyor :)

• Forumdaki 3008 konusu rayına oturdu sanırım. Son 3-4 sayfadır başka araç muhabbeti geçmiyor 😀 konu tamamen araca dönmüş durumda

• pro_man P kullanıcısına yanıt
    Hocam o kablosuz şarj aparatından teknosada da var,aldım ve kullanıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam 29 TL.Hem android hemde ıphone için.Takıyorsun telefonun oluyor kablosuz şarj özellikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Yanlisiniz var 120 olamaz hocam bir daha bakin isterseniz...Yani 136 Bg Astra'nin 116 Km/S falan...

Benim Dizel 120 Bg 300 Tork 114 Km/s..

Araç bende yok..... Kullanan arkadaşlar cevap verir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gridaa

Aracı kullanan arkadaşlara bi sorum olcak benim araçta kololifer25 derecede tek kademe açık hamam oluyo içersi offla kople kapatıyorum bu seferde soguk hava geliyor ve üşümeye başlıyorum dışardan gelen havayı kesiyorum camlarbuhar oluyo eski aracımda kololife kapattıgımda soguk hava gelmezdi iöeti nolmalmi sizce

Bende bunu sorcam sorcam hep unutuyorum aynısı var bende de

• arkadaşlar bagaj havuzunu servisten alan var mı? varsa plastik ya da halımı? birde internettede var dı sanırım orada da 100₺ idi, bir arr
    kadaş servistede 100₺ demiş bu durumda orjinal daha mantıklı gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.