Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: barisacun
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustimi

Benim orijinal 17 jantlari uygun fiyattan bırakayım.
    Ben kışlık icin 18 aldim yaza 19 takarım diyorum

Kışı özellikle zorlu olan şehirlerde yaşayan arkadaşlar, arkadaşımızın 17jantlarını değerlendirin bence, bunlara orjinal ebatlarda kış lastiği takarak iki set lastik kullanımı çok daha iyi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 3008 (p84) Lastik/jant ebatları

215/65r17
    225/55r18
    205/55r19
    235/50r19 orjinal ebatlar,

bayiden teyit alarak, yetkili serviste bu ebatlarda lastik takılabilir diye düşünüyorum.

Benim allure+ep aracımda 205/55r19 var ama gönlümden geçen 235/50r19 yakıta ve kış kullanımına olumsuz etkisi olur ama yazın çok daha keyifli olur diye düşünüyorum.(bildiğini gibi taban alanı arttıkça yakıt tüketimi artıyor ve kışın / yağışta fren mesafesi olumsuz etkilenebiliyor.) Kar lastikleri o nedenle daha ince tercih edilmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 10 Aralık 2016; 8:35:48 >
  • Bir de kıs lastikleri icin birim alana binen ağırlık arttıkça tutunma daha iyi oluyor. Montecarlo Rallisi'nde hep incecik lastiklerle yarışır pilotlar. En azından mevcut ebattan daha genişini kıs lastiği icin tercih etmemek Laz'ım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecosan

sesli komut telefonda iyi çalışıyor ama navi de sıkıntılı

Tom Tom tr desteği vermiyor şu anda naviye.. Beklemek lazım. Takipte gerekli. Aslında naviye tr. Komut desteği gelince Peugeot un araçları davet edip güncelleme yapması lazım. Ama hayatta tr. Peugeot bunu yapmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    215/65/17 bulabilirseniz cok konforlu olur puf puf :)

• Arkadaslar biz babam icin aldik en yaslida o olacak sanirim 62 yasinda kendisi hos daha arabayi alamasakta bekliyoruz haftaya gelir herhaldi.
  • 34 xxx 5214 burda mi :)

• Bence çok kullanılmayan birkaç özellikten başka bir fark yok.
    1-Motor ,Şanzıman, Temel güvenlik sistemleri aynı
    2- Karoser , sürüş zevki. , Yalıtım , İç malzeme kalitesi , dış görünüm büyük oranda aynı.
    Ve diğerleri. Ben active + sp tercih ettim. Devir Artık kesin hesap devri.

• Gridaa G kullanıcısına yanıt
    308 kullanicisiyim. Dijital otomatik klimasi olan tüm araçlarda kışın 22 yazın 24 dereceye ayarlar auto mode da kullanirim. Yönlendirme ve fan hızını hiç ellemem. Sadece kışın a/c yi manuel kapatırım diğer ayarlar auto da kalir. İçeride buğu olursa 1dk lığına buğu çözme düğmesini acarım görüş açılınca geri kapatırım. Bu şekilde hiç sorun yaşamadım.

25 derece kış için çok yüksek... Kışlık kiyafet ile pişmek çok normal. Sıcaklığı kaban giyiyorsaniz 21 22 giymiyirsaniz 23 yapın gerisine karışmayın. Bi dünya para verdiginiz otomatik klima işini yapsin

• Ptesi sabah alıyorum aracı simdi aradi bayi:) Sonunda kavuşuyoruz. 34XX8555 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mozcengel

Arkadaslar biz babam icin aldik en yaslida o olacak sanirim 62 yasinda kendisi hos daha arabayi alamasakta bekliyoruz haftaya gelir herhaldi.

Hangi madelini kaça aldınız?

• mustimi kullanıcısına yanıt
    VK1907 V kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam düşünebilirim sizin 17likleri boşa çıktıysa. Yanlız 17 çok ufak kalır mı nasıl duruyor araçta merak ediyorum. Sizde foto varsa paylaşabilir misiniz. @VK1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueye -- 10 Aralık 2016; 13:24:39 >
  • Lastik nokian WR SUV 3 215-65-17 103H XL mis. Adedi 413 tl den aldim.

İyi gunler dilerim

• 25 yaşındayım bu ay diğer bayileride aradığımda eğer bulabilirsem hemen alıyorum bulamazsam Şubat ayında gelecekmiş o zaman alacağım en küçüğünüz de benim :D ve ilk defa araba satın alıyorum

• yaş 36 - Aydın..

Başından beri takip ediyorum forumu. Aracı da 1 senedir takip ediyorum.

şuan kullandığımız aracı aldığımızda 2. numara ufaklık planlarda yoktu sürpriz yaptı, o yüzden acil olmamakla birlikte bagaj elzem oldu.

Halihazırda 2014 308 var. Millet alırken "manyak mısın? deli misin? satamayacaksın, o paraya öküz alırız." gibi serzenişlerde bulunmalarına rağmen eşimle sevdik gittik aldık. Harikulade araç yapmışlar. 35.000'de tık demedi.. (Servis kendisi bir kaç parçasını garantiden değiştirdi.) Trim sesi, bilmem ne, hiç bir sorunu yok.

aynı zamanda bir arkadaşım Astra 136 hp dizel aldı. onun aracı da yaklaşık aynı km lerde. onun konsoldan çatırtı çuturtu gelmeye başladı.

Ben açıkçası almaktan vazgeçtim. 2 sene kadar daha bekleme taraftarıyım. İçim gidiyor ama 142 bin de hakikaten çok. Tamam çok güzel araç, biliyorum hiç bir sorunu da yoktur. Piyasadaki bence en güzel görünen SUV açık ara.

Alanlara hayırlı olsun. Bol Bol resim atın da bakalım, sevinelim adınıza. Emin olun, çok iyi bir araç aldınız. Ben 2 senedir okunmamış inceleme bırakmadım. her biri şaşkınlıkla anlatıyordu aracın güzelliğini. Olumsuz tek bir konuya denk gelmedim. fakat başka da araca bakmadım :)
    çekici değil arkadaş bir kere diğerleri.

sadece peugeot değil, artık bütün firmalar kaliteli araç yapıyorlar. rekabet düzeyinde artık zaten kalite tartışılmıyor. günümüzde bu düzeyde firmalardan hata yapan zaten yok olur. rekabet çok sert. Ama bu fransızlar estetik kardeşim :)

• Aracım geldi şuan bayideyim 😀 ptesi teslim alıcam inşallah. Şuan camlara film uyguluyoruz. Fotoğraf yükleyemedim ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

25 yaşındayım bu ay diğer bayileride aradığımda eğer bulabilirsem hemen alıyorum bulamazsam Şubat ayında gelecekmiş o zaman alacağım en küçüğünüz de benim :D ve ilk defa araba satın alıyorum

Hangi paketlisini alacaksın. Kaç liraya anlaştın. Şubat fiyatı verdilermi

• 1.6 dizel allure+ elegance için teklif alan oldumu hiç son günlerde ?

• Evt 145bin dediler.

• Haftaya cuma teslim. Bu hafta başı aradılar. Diesel allure+ ep amazonit gri 144,5 tan son 143 e anlaştık. Kasımda sipariş vermiştik.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.