Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
62.434
Cevap
638
Favori
2.482.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkinden cikmadi,sadece telematik ve audio kullanim kilavuzu cikti

• %95 35~40 yas aralığı

Kendini hala genc hissedenler diyelim

Arkadaslar araca bluetooth ve vifi ile bağlıyken navigasyon a sesli komut verdiğimde "sesle hedef belirleme bu ülke icin kullanilmiyor "diyor sizde de boyle mi ?
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    Dostum güncelleme için yetkili servise (İstanbul Deniz oto) gittim ancak onlar güncelleme yapmadıklarını söyleyip beni Esen Elektronik diye bir yere yönlendirdiler. Onlar ilgileniyorlarmış bu işlerle. Oraya gittim onlarında böyle bir olaydan haberi yok. Bakıp pazartesi haber veririz dediler. Adamların surat şekillerinden olumlu bir haber vereceklerini zannetmiyorum. Siz nerede yaptırdınız bu işi acaba? Yardımcı olursan çok makbule geçecek.
  • Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Rabbim kazalardan, belalardan esirgesin. Bize de bir gün yeni aracımızın resmini paylaşmayı nasip etsin.

• Yaş 30 Manisa 😀 en küçük benim 🙌🙌
  • quote:

Orijinalden alıntı: CKcelalkarakurt

Yaş 30 Manisa 😀 en küçük benim 🙌🙌

Size yaş olarak 308 de gidermiş😁

• Mrb, aracımı 28 ekimden bu yana kullanıyorum. Kırklareli'nin ilçesinde oturuyorum trafik yok diyebilirim
    Arada işime aracımla gidiyorum uzun yol 60km mesafede tek şeritli virajlı yol. Ortalama 100 km ile gidiyorum, her gidip gelişimde ortalama yakıt tüketimi 4,8 - 5 arasını yakalıyorum ve kullanmaktan gerçekten zevk alıyorum.
    1700 km uzun ortalama tüketim ise şu an 5,5 te, bu arada İstanbul'da gidip 2 gün orada gezdim
    İst. içi test etmek aklıma gelmedi
    Umarım yardımcı olmuştur

Bu arada yaş 32 😌

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihsrp -- 9 Aralık 2016; 18:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaşlar son vites 2000 Devir de aracınız Kaç KM/S hız yapıyor?

Sanırım 120 km... Tam otoban hız limiti.. İdeal yani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Yaş 38 İstanbul, araç dizel otomatik çok yoğun trafikte yakıt 7,5litre, diğer arkadaşlarda şehir, trafik yoğunluğu / performanslı normal kullanım ve ortalama tüketim verilerini verirse sevinirim.

Benim sizin kadar cok kullanma fırsatım olmadı.Mustiminin daha önce yazdığı gibi guzergah sıkıntılı benim birde garaj manevrası ekleniyor 10 civarı seyrediyor biraz dur kalsız kullanınca 8.8 iniyor.

• Bu yas analizini peugeot bile yapmamıştır
    Biraz daha sonuç gelsin grafik yayınlayacağım.

Valla yaşlanmışız doktor
    Kardeşler 30 unda 3008 e kavuşmuş.
    Maasallah

• CKcelalkarakurt kullanıcısına yanıt
    Yaş 28 İstanbul. Tahta ben gectim

• En genci 28 en yaşlısı 53

Baba parası olmadan 28 de 3008 alınmışsa büyük saygı duyarım.

• 36 bende gençlerrr ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: h.kaya0645

%95 35~40 yas aralığı

Kendini hala genc hissedenler diyelim

Arkadaslar araca bluetooth ve vifi ile bağlıyken navigasyon a sesli komut verdiğimde "sesle hedef belirleme bu ülke icin kullanilmiyor "diyor sizde de boyle mi ?

Arkadaş lar kimse denemedi mi navigasyona sesli komut vermeyi ?

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Yanlisiniz var 120 olamaz hocam bir daha bakin isterseniz...Yani 136 Bg Astra'nin 116 Km/S falan...

Benim Dizel 120 Bg 300 Tork 114 Km/s..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 9 Aralık 2016; 21:01:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mollason

Yaş 28 İstanbul. Tahta ben gectim

Al işte
    Git 208gt yi al 50binde cebinde kalsın

(Piyasada araba olmayınca muhabbet nerelere gidiyor😀)

• En küçük benim diye sevinirken tahtımı ele geçirdiler olmadı

Bu arada suv kardeşlerin bi fotosunu atayım, benimki en uzakta gariban gibi kalmış

• Herkese iyi aksamlar ben yeni dahil oldum foruma 3 aydir takip ediyorum bu arabayi ve 1 aydir kullaniyorum. Allure elegance aldim sedef beyaz suanda 2000 km oldu aracim. Ortalama 6 litre yakiyo ve ortalama hizim 56 km. Bir depoyla en fazla 750 km gidebildim daha ama yavas yavas artiyo km o beni taniyo ben onu taniyorum 😃 Yasim 27 bu arada mustimi abi bi cizelge hazirlicakmis ondan dolayi bende ekleniyim dedim. Artik en genc benim. Herkese kazasiz belasiz surusler diliyorum herkesin yolu acik olsun.

Lastik olarak herkes soruyo ben peugeot nun active de kullandigi 17 inch janti aldim ve nokian wr d3 215-65-17 lastigini taktim. Ikisi bir arada, 437 liradan janti aldim, 465 liradan 2016 temmuz yapimi. Tek basina 19 inch lastik baktigimda ort. Benim baktigim lastikler 800-950 tl civariydi. Bu bakisla jant lastik nerdeyse ayni fiyata denk geldi. Hemde konfor acisindan buyuk de artisi oldu.

Bende herkes gibi 1 tl indirim alamadan ankara goraldan satin aldim. Ama otv zammi yemeden satin alabildim cok erken kapora vermem ve siraya girmem sebebiyle. Herkes gibi bende gt line daki egzoz kromaji icin gorustum 330 tl diyorlar ama yuzde 10 indirimle alirsiniz diyorlar. Bagaj havuzu icin 100 tl orjinal paspas icin 137 tl diyorlar. Ve bunlar icin de yuzde 10 uygunabilir demekteler.

Apple car guzel calismakta, adaptif cruise control gercekten cok becerikli 140 km den 0 km ye ve ordan isiklarda bekledikten sonrq tekrar 140 km ye kadar ondekini takip ederek cikarabiliyor. (Ben en fazla bu km ye kadar denedim)

• 35 istanbul

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.